Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

1017 TL sigorta fiyatı mı olur ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    crocodill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD
    Alıntı awesomee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    harbi lan ben 20 yaşlarda deilim ki ben nie uzuldum ama bu sene yaptırırken eğer yuksek çıkarsa,
    vay siz 30 larda ama gazlayıp devamlı düşüosunuz die hahaha, o zaman gelir sakalını yolarım

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:48 ----------

Üstad, vaayyyy anaasınıııı ... Dede nerdesin motoru satıyoruz ben onu 25'e düşürürüm dedeyle
    Adam cok yaşamaz felek vurmuş bi de biz vurmayalım dediler heral ondan düşük çıktı
    something123 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı atillatopal9 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar,
    bu 5.aldığım motor.
    94 doğumluyum, 3 yıldır ehliyetim var. hiç kaza kaydım tutanağım vs. olmadı.
    bugün sigorta fiyatı 1017 TL nasıl çıkıyor?
    ilk sigortam 290-320-330-435 fiyatları vardı.
    şimdi 1017 TL nasıl oluyor. benim bu fiyata sigorta yaptırmam imkansız.
    o fiyata sigorta hiç yapılmaz zaten.
    sizin düşünceniz nedir? ne yapmalıyım ?
    Alıntı Ali1903 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sigortasız gezmenin cezası daha az diye biliyorum
    evet daha az direk baglıyorlar ve artı otopark parası ve çekici parası eklıyorlar.atilla kardeşim maalesef durum tavan fiyat uygulamasından sonra boyle ama inşallah care bulunur.ben kendım bile aldıgım motorun satısını almıyorum.şu sıgorta fiyatlarına düzenleme gelene kadar bekleyecegım yaza daha cok var.hayırlısı olsun ama 1017 tl de cok para sankı motora ortak lar

_oXXo_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250 KIZILL + NC 700 KIRMIZII
    Alıntı awesomee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    harbi lan ben 20 yaşlarda deilim ki ben nie uzuldum ama bu sene yaptırırken eğer yuksek çıkarsa,
    vay siz 30 larda ama gazlayıp devamlı düşüosunuz die hahaha, o zaman gelir sakalını yolarım

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:48 ----------

Üstad, vaayyyy anaasınıııı ... Dede nerdesin motoru satıyoruz ben onu 25'e düşürürüm dedeyle
    motoru babanın üstüne yapsan bi faydası olmaz onu anlatmaya çalıştım. plakan 34 gene fazla çıkacaktır sigortan. ama küçük bir rüşvet karşılığı motorunun ruhsatı benim üzerime olabilir
    something123 bunu beğendi.
    '' NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE ''
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    31 aralığa kadar fiyatlar böyle dostum, sigorta şirketleri hedeflerini doldurduğu için geçirmece yapıyorlar. Yolunacak tavuk gözüyle bakıyorlar

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Alıntı sinansari_fb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim 7. motorum hiç bir motorum 1 sene kullanmadım, sigortası 1 seneyi tamamlamadı, sigortacı arkadaşım birtanesini satma bir sene kazasızlık indirimi alamıyorsun diyordu, sizde de böyle birşey olabilir mi ?
    En mantıklısı bu gözüküyor.

Cavalry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LandCruiser
    Biraderim Ergo ve Demir sigortadan da fiyat al.. Hatta İstanbula yakın şehirlerden de fiyat al.. Daha az çıkması lazım..
    Benim geçen sene bundan önceki motoruma 110 civarı bir rakam ödemiştim.. Bu sene şimdiki motorum için sigorta şirketlerinden fiyat aldım sombo japan 700 küsür fiyat verdi ve diğer sorduklarım bu rakamın daha da üzerindeydi.. En son Ergo ve Demir sigortadan fiyat istedim.. Ergo 300 küsür Demir sigorta da 210 tl fiyat verdi.. Haliyle Demir Sigortadan yaptırdım
    Güzel günler göreceğiz çocuklar, güneşli günler göreceğiz... Motorları maviliklere süreceğiz çocuklar, ışıklı maviliklere süreceğiz... Açtık mıydı hele bir son vitesi, adedi devir. Motorun sesi.

gokberk6426 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390 (2017)
    kasgo sigortadan hic anlamiyorumda bu sigorta motor calininca gerimi veriyolar o isemi yariyor yada kaza aninda parcayimi veriyolar?

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı atillatopal9 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar,
    bu 5.aldığım motor.
    94 doğumluyum, 3 yıldır ehliyetim var. hiç kaza kaydım tutanağım vs. olmadı.
    bugün sigorta fiyatı 1017 TL nasıl çıkıyor?
    ilk sigortam 290-320-330-435 fiyatları vardı.
    şimdi 1017 TL nasıl oluyor. benim bu fiyata sigorta yaptırmam imkansız.
    o fiyata sigorta hiç yapılmaz zaten.
    sizin düşünceniz nedir? ne yapmalıyım ?
    şair sigortayı arayabilirsin birde oradan fiyat al. kendisi motorcuların en güzel sigortacısıdır.
    barodi bunu beğendi.

banro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CGL125-CBX250-XL700-CBF150-GW250
    O kadar çok motosiklet kazası oluyor ki, sigortacılar da yılmış artık.

07mehmet07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw s1000rr
    Hocam 85 yaşında babannem var motoru ona satsam, sigortadan üste para alabilirmiyim
    yasoyaso bunu beğendi.

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    12 kasımda yaptırdım, yaş 32, plaka 34, yer istanbul, en uygun veren 390TL ile Ergo sigorta idi ve kazam da yok,%10 hasarsızlık indirimi de var, sanki indirim yapmışlar gibi. mecbur yaptırdım, 1000Tl'den 3000Tl ye kadar fiyat veren vardı. benden bir hafta önce arkadaş 210Tl ye yaptırdı yaşı benden genç plaka yine 34 yer yine istanbul, ne oldu ise o bir hafta içinde oldu.

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    Demir sigortayı aradım açmıyorlar telefonu :(
    ergo bana hiç vermedi teklif

Mvl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Honda CBR600RR
    28 yaş
    34 plaka
    3. motor
    2015 honda cbr600rr
    halk sigorta'da 370 lira verdim geçen hafta...

RidetoLive. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25 Raceblue
    yaşım genç motorum ve kendim risk gurubunda olduğumdan dolayı çıkacak olan sigorta fiyatından kaçınmak için motoru babamın üstüne yaptırdım.
    Sonuç ise baba yaşı 45 ve çıkan sigorta 59 TL.Genç ve risk gurubundaki kullanıcılara aşırı fazla fiyat çıkıyor hele ki büyük şehirde yaşıyorsanız.Tavsiyem yaşı büyük birine yaptırmanız

Buzzard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husky Te 610-Nmax-X-Max 250-Ironmax-X-Max300-125
    Yaş 38
    Plaka 66
    Husqvarna 610 Te
    2. Motosikletim
    Hasarsızlık indirimi aldım
    75 TL ye 10 gün önce Isparta'da sigorta yaptırdım.

İlk sorduğum yer 600 Tl sonrasında 300-175 ve 150 Tl teklif verenler oldu.Bi tanıdık vasıtasıyla 75 Tl'ye yaptılar...

Motosikleti
    Nmax - Mt09Tracer
    yaş 25,üzerime kayıtlı ilk motor 2015 600cc 35 plaka 450 tl ödedim Anadolu sigortadan.

toseabul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sizi bilmem ama ben bugunden sonra plakayi sökecem. yada sahte bir plaka takacam ruhsatıda bir köşeye atacam. polis cevirse vınlıcam yakalayabiliyorsa basar cezayı cokta tın.. adam 4 bin liralik motora biniyor 1200 tl sigorta parası cıkıyor. zaten %58 ötv vergisi almiş devlet. bide tuv den muayene yapıor 2 senede bir 230 tl de ordan alıyorlar. benzini koyuyon vergi. hic izlemedigim trt nin bile vergisini ödüyoruz.
    gokberk6426 bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda NC750D Integra 2016 Majestik Gri
    ben ilk motorumu sigorta yaptırdığımda 200 küsür ödedim. mayısta yeniden sigorta yaptırmam gerekecek. eğer böyle fiyatlar çıkarsa motoru satıp arabaya dönmeyi düşünüyorum. en azından kocaman arabaya ödediğim paraya içim yanmaz ki daha ucuz çıkıyor genelde..
    ^adm^ bunu beğendi.

bpak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yine msx 125
    Alıntı 07mehmet07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam 85 yaşında babannem var motoru ona satsam, sigortadan üste para alabilirmiyim
    Ben 77 yaşında dedeme aldım ona bile 550 lira çıktı 125 cc için

Mehmet_SIRLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1290SDGT
    Motor 500 tl lik bir motor dahi olsa carptigin araba x5 jeep ise 20 bin tl lik hasar verebilirsin yani motorun fiyatinin onemi yok o seneki sigortacilarin ortak anlastigi fiyatlardan almak zorundayiz. Bende gecen sene 220 tl ye yaptirmistim bu sene 950 tl vermek zorunda kaldim. 3500 tl fiyat verenler bile oldu. Devletin bu ise el atmasi lazim yoksa seneye 5 bin tl ye bile cikabilir. Araba sayisinin cok olmasi sigortacilar icin kotu olmamali tamam kazalar artiyor ama sigorta yaptiran arac sayisi da artiyor gelir ve gider oranli buyuyor.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)