Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MOTOR BOGULUP STOP EDIYOR

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    motoran torro
    MERHABA ARKDASLAR DAHA YENIYIM ADIM YİGİTHAN ALANYADA OTURUYORUM TANISTIGIMIZA MEMNUN OLDUM SIMDI BENIM USTANIN KAYIN PEDERININ MOTORAN TORRO MARKALI MOTORU WARDI BUNU SATIN ALDIM YAKLASIK 7 AY FELAN YATIYORDU MOTOR SANAYIYE SOKTUM WITES DISLISI CONTALARI BILYA KARBURATOR DEGISTI YAGI DEGISTI MOTORU CIKARDIM BIDE NE GOREYIM MOTOR BOGULUYOR WE GITMIYOR ISIKLARDA U DONUSU YAPCAK OLUYORUM TAM DONERKEN BENZIN BITMIS GIBI TEKLIYIP STOP EDIYOR 3 KERE CARPILIYORDUM WE ROLANTEDEYKEN 15 SN SONRA FELAN STOP EDIYOR BU ARADA BU SEKILDE MOTORU 1 AYDIR KULLANIYORUM SIZCE NEDEN BOLE BISEY YAPIYOR OLABILIR MOTORDAN SOGUDUM YEMINLE NEDEN BOLE YAPIYODUR DAHA ONCEDEN BASINA GELENLER BI YARDIMI OLABILIRLERMI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    Jikle açık gezmiyorsanız sorun karbüratördedir, temizlenip ayar yapılırsa sorun muhtemelen düzelir.
    A.Türker bunu beğendi.

Motosikleti
    motoran torro
    KARBURATOR YENI PIS OLABILIRMIKI SIZCE,CIGLE YOK ONDAN OLABILIRMI ILGILENDIGINIZ ICIN TESEKKURLER

hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    Alıntı yigithan0707 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    KARBURATOR YENI PIS OLABILIRMIKI SIZCE,CIGLE YOK ONDAN OLABILIRMI ILGILENDIGINIZ ICIN TESEKKURLER
    Karbüratör yeniyse kirli olacağını sanmam, ayarsız olabilir belki. Jikle nasıl yok?
    Rüzgarın saçlarını yalayıp,saçlarının ahenkle dans etmesi olayına hiç girmiyorum, çünkü kasksız binmiyoruz

Motosikleti
    motoran torro
    JIKLE YAPILMASI GEREKIYODU YAPTIRMADIM KABLOYU SÖKÜP ATTIM

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler