Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

DÜKKAN KONUSUNDA YARDIM VE FİKİR

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    kanuni windys 125
    selamın aleyküm dostlarım kardesımlerım abilerim öncelikle aranızda olmak cok güzel ve sizlere bikaç şey danışıp fikir almak istedim bi abim motosiklet dükkanı actı ve camlara reklam yapmam için fikir istedi benımde aklıma pek bişey gelmedi sizden dukkanın camına ne resmi koyabilirim hoş şık güzel bişey , yardımcı olursanız sevınırım hertürlü düşüncenizi yazın lütfen
    DÜKKANIN CAMININ RESİMLERİ 2 CAMA DA YAN YANA OLACAK RESİM FİKİRLERİ ALAYIM

mehmetenis bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Öncelikle hayırlı uğurlu olsun . Nereye açtı acaba ? Yakınsa bir hayirli olsuna gelelim. Bence en mantıklisi reklamciya gidip ordan çizim ve önerilerine bakmak her işin ustası ayrı olur
    adapzarlı bunu beğendi.

caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Benım fikrim , sakın oyle racing motor resimleriyle falan camı tamamen kapatıp berber dukkanı gıbı yapmayın biraz ağır ve kaliteli bi dizayn ile hoş bir goruntu yakalamaya calısın bı musterı olarak oyle motor resmı olan yerlerı tercıh etmıyorum yani
    adapzarlı bunu beğendi.

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Hocam gozunu seveyim berberlerdeki gibi david beckham falan misali cg125 gelen dükkana ducati panigale fotografi falan yapmayin :D
    adapzarlı bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Şu resimler güzel olabilir;

Yazısız olarak;

Bir cama kız bir cama erkek güzel olabilir;

Hoş olabilir;
    adapzarlı bunu beğendi.

Cavalry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LandCruiser
    Bence hoş bir vitrin tasarımı daha iyi olacaktır..
    adapzarlı bunu beğendi.
    Güzel günler göreceğiz çocuklar, güneşli günler göreceğiz... Motorları maviliklere süreceğiz çocuklar, ışıklı maviliklere süreceğiz... Açtık mıydı hele bir son vitesi, adedi devir. Motorun sesi.

Motosikleti
    kanuni windys 125
    çok teşşekkür ederim reklam olur düşüncesiyle yazmadım ama sıkıntı olmaz heralde Ayaz Motor Şehit Er Namlı Cad. Mecidiyeköy Cad. NO : 37/A İSTANBUL yorumunuz içinde ayrı teşekkürederim

Mitoqondri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosiklet dükkanı demişsin ama satış mı ? Servis mi ? Ayrıca camları kaplamaktansa güzel bir tabela daha iyi iş görür. Dükkanın içerisinin görünmesi daha mantıklı. Dükkanı gösteren şey vitrindir zaten.
    adapzarlı bunu beğendi.

Motosikleti
    kanuni windys 125
    caglar bey kaliteli bir dizayn derken birazdaha fıkır verebilirmisiniz acaba yorumunuz içinde teşekkür ederim
    Mamba09 bey evet haklısınız sımdı kafamda canlandı david beckham mahalle berberi gercekden komik :D sizinde aklınızda ne tür bişey var acaba soylersenız sevınırım yorumunuz ıcınde teşekkürler
    Avici kadınla adamın oldugu fotograf gerçekden cok iyi oda aklımda kalsın çok teşekkürler
    Cavalry yorumunuz ıcın teşekkür ederim vıtrın tasarımı olarak ıceriye bi kask stantı dusundum suanlık soyle bi tasarım yaptım Allah yüzümüzü kara cıkarmasın

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:24 ----------

4 adet cam olduğu için zaten soldakiler den içerisi gözükmüyor çünkü soldaki camların arkası yazane yanı ofis gibi olacak sağda iki cam var onlar bosta kalıcak dediğiniz gibi arkasına da motosikletler dizilicek nasipse
    tabela olarak da bunu düşünüyorum
    mehmetenis bunu beğendi.

Cavalry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LandCruiser
    Rica ederim kardeşim.. Satış kısmını ben de tam çözememiştim ama kask standı dediğine göre ekipman da satılacak sanıyorum.. Vitrin bence çok önemli ve aşırı derecede de boğmamak gerekir, teşhir etmek istediğiniz belirli ürün çeşitlerini sade bir şekilde vitrinde sergileyebilirsiniz bence.. Hem dükkanda bulunan ürün çeşidi hakkında bilgi verir, hem vitrin ürünlere boğulmazsa insanlar dükkanın içindeki ürünleri de rahatça görebilir..
    adapzarlı bunu beğendi.
    Güzel günler göreceğiz çocuklar, güneşli günler göreceğiz... Motorları maviliklere süreceğiz çocuklar, ışıklı maviliklere süreceğiz... Açtık mıydı hele bir son vitesi, adedi devir. Motorun sesi.

Motosikleti
    kanuni windys 125

BUDA ARKADASIN TAVSIYE ETTIGI RESİM elimden geldikce nasıl dururdıye bı denedım
    mehmetenis bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    10 numara olmuş, gelip dizlik, disk kilidi, kask falan alasım geldi
    adapzarlı bunu beğendi.

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Alıntı adapzarlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://i.hizliresim.com/yRQRDN.jpg
    BUDA ARKADASIN TAVSIYE ETTIGI RESİM elimden geldikce nasıl dururdıye bı denedım
    ben motorun ozgur ruhuyla ilgili yazıların cidden insanı resimden daha cok etkiledigine inanıyorum,
    yazı resimle birleşmeli..

biz ozgur tipleriz ve evet herkes napıosun desede kalbimize anlatsakta,
    kafamıza eseni yaparız yukardaki yazı gibi bu tarz yazı bence olaya noktasını koyar..
    adapzarlı bunu beğendi.

Motosikleti
    kanuni windys 125
    Avici :DDD cansın dostum vallaha aksam aksam neşem yerine geldi seviyorum bu aiele ortamını
    BİDE BUNU YAPTIM

JuxtaCrucem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 390 ABS
    Alıntı adapzarlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Avici :DDD cansın dostum vallaha aksam aksam neşem yerine geldi seviyorum bu aiele ortamını
    BİDE BUNU YAPTIM http://i.hizliresim.com/rRr8vm.jpg
    Hocam yanlış anlaşılmak istemem lütfen yanlış anlama,
    kendim grafikerim ve bu tarz işlerin daha kurumsal yapılmasından yanayım.
    İmkanınız varsa bi reklamcı, ajans vb. ile görüşün.

Emeğinize asla bir şey demiyorum lütfen tekrardan yanlış anlamayın.

Şimdiden hayırlı olsun.
    adapzarlı bunu beğendi.

Motosikleti
    kanuni windys 125
    niye yanlış anlayım dostum herkes ne güzel yazdı düşüncesini bende nelere dikkat etmem gerektiğini öğrendim ama gerçekten boyle oladı gıbı bi şirketle anlasmam lazım cok teşekkür ederim yorumun için

AWESQME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda CRF 250 L
    Bir dükkanın imajı her şeyidir. Kimse kötü görünen bir yere gitmez. Bu yüzden bence de bir reklam ajansı ile çalışmanız çok doğru olur. Ekmek kapısı nede olsa önemli.

Fikrimi de belirteyim, bence cama resim kaplama pek olmaz. Motor satan bir yer olarak motorlarınızı sergilemelisiniz. Dükkanın içi görünmeli. Camı kaplamak yerine tabelaya önem verilmeli. Sıradan bir tabela yerine değişik bir tabela daya iyi dikkat çeker. Işıklandırma çok önemlidir. Görsel öğeler akılda daha kalıcıdır.

Bence dükkan parça cam yerine tek cam olmalı. Boyasıda hangi markayı daha çok satıcaksanız bence o firmanın rengine boyayın. Örneğin Kawa ise yeşil olsun

Kafamda çok şey canlandı ama buraya yazsam roman olur Şimdilik yeterli bence...

Bu dükkan hoşuma gitti girip bakardım. Çok düzenli gayet iyi. Kaos ortamı yok.

adapzarlı ve oknglr bunu beğendiler.

gokberk6426 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390 (2017)
    böyle 2. elci tarzı bi görüntüsü olmamalı camının bi ilk 1.5 metresi görünmeli reklamla kapatılmamalıki içerdeki motorlar görünsün yamaha suziki ktm vs markaların amblemi daha cok rağbet görür tabelada hangi ürünü satıcaklarsa artık ortada isim gene sağindada satıcagı fırma . camün o üstündede ufak bi resim ve kredi kartına pesin fiyatina 9 taksıt felan yazsın bitanede özlü söz :D motosiklet değil güvenlik satıyoruz felan yani salladım yanlıs anlasılmasın öyle bi güzel sözle gayet tatlı yanından geçen bi uğrıyım dıcek bişey olmalı bence .Ayrıca bisiklet ekıpmanı satarsanız cironuz artar diye düşünüyorum daha cok rağbet var kask korumalık eldiven eflan bisiklet icin olanlar yani kilit felan öyle bi reyon yapabılırsınız . hepsine kaska ayırmayın yanına ceket vs koyun zengin görünsün . benden bu kadar hayırlı işler bol kazançlar dilerim hayırlı olsun :=)
    mehmetenis ve adapzarlı bunu beğendiler.

Motosikleti
    DavidmipAJ
    Siyah filmli tek cam koydurun. Herhangi bir resim vb koyma. Sadece markalarin amblemlerini yari saydam sekilde camin altina soldan saga dogru sirala. Siyah ve kirmizi rengi kullanaeak sade bir tabela yap. Gayet sade olsun. Cok profosyonel durur fiyatlarida azcik asagi cekerek her kitleye hitab edersiniz.
    adapzarlı bunu beğendi.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    aziz kardeşim;
    ben prensibi yazayım, gelinim sen anla ne anlarsan;
    tabela ve benzeri çalışmalar harika bir motorcu olduğumuzu belirtmek ya da aleme şekil yapmak için değil oranın ne üzerine çalıştığını belirtmek içün kullanılır.
    bunu yaparken de içerinin aydınlatmasını kısıtlayacak boydan boya kaplamalar bu tarz küçük işletmeler içün uygun düşmeyebilir.
    tabelada işlenmesi gereken elele tutuşmuş motorcular gibi marjinal figürlerden ziyade marka imajı, adres bulunurluğu, iletişim bilgisi vesaire üzerine olmalıdır.
    işletmenin "butik motorculuk" gibi bir iddiası varsa bu daha küçük detaylarla iç tasarımda işlenebilirdir.

bir diger prensip de bizzat ve şahsen çok beğendiğiniz bir tasarım sizi bu kadar cezbettiyse haddinden fazla spesifiktir ve pazar genelinde çok rağbet görmeyecektir.

bu itibarla "yav şiir gibi tabela yaptık"tan ziyade maksada yönelik bir çalışma yağılmalıdır.

iyi çalışmalar diler gözlerinden öperim...
    adapzarlı ve MotoGlock bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)