Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

BMW F650 CS kullanan var mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    K-max - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K12000 RS, K1200S, Honda Today, PS150i
    3 yıl önce ağabeyime 2004 model twin spark aldık. Üzerinde 12000 km vardı. 350 TL na genel bir bakım yaptırdık. Yaklaşık 900 TL na lastikleri yeniledik. O zamandan beri yaklaşık 10000 km yol yaptık. Akü den başka masrafımız olmadı. Bu yaz başında yine bir bakım yapıldı. Sanırım 140-150 TL gibi tutmuş. Çok kullanışlı, hafif, manevrası güzel, virajlarda çok başarılı ve yürürü son derece sessiz. Tek silindir ve büyük hacimli olması nedeni ile biraz titreşimli çalışıyor. 4-5000 devirlerde orta süratte son derece rahat ve sessiz. Çok düşük devirlerde gaz kontrolü biraz rahatsız ama 2500 altına düşmezseniz sorun yok. 7000 devire yaklaşınca çekiş düşmeye başlıyor. Yakıt fena değil, bu performansta bir motor için biraz daha iyi olmasını beklerdim. Çok hızlı bir motor değil ama şehir içi kullanım için başarılı. Frenler süper. Zincir yerine kayış kullanılması motoru son derece sessiz ve az bakımlı hale getirmiş.
    french press bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    F 650 SC leri cok seviyorum ve almak istiyorum jem cok ekonomik hem kayisli hem cok dengeli...he!de kombine abs li daha ne olsun birde cok yakisikli...

okican - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lambretta V200 Special ABS
    CS de abs var
    kombine fren sistemi CBS yok

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    dünyanın en tipsiz motoru olmaya aday.

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    bu motor neden uretimden kalkti bilen varmi? birde abs kombine degilse hem on hem arkada var degilmi?

muka52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 700 DC İNTEGRA
    Arkadaım öncelikle alacaksan bu modellerin motoruna dikkat et...
    Bende f 650 gs vardı bir tanıdıgımızdan aldık ilk zamanlar motorda zorluklar yaşadım fakat motoru tanıdıkça motoruma hasta oldum...
    Eger sende alacaksan alacagın kişi sana motor hakkında detaylı bilği vermesini iste o zaman o motoru daha bi zevkle kullanırsın...
    Ben 6 sene kullandım ve 5 gün önce başka bir arkadaşıma sattım..Şimdiki ise r nine t....
    Motorumun iyi tanıdığım için bana büyük arızalar yaşatmadı....

RAMİREZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM duke 125-- BMW F650 CS
    + Şehirde kullanması çok zevklidir. Aralara çok rahat girer,çıkar. Motoru güçlüdür. Gaz tepkileri yumuşaktır ama 4500 devirden itibaren fişek gibi olur. Mekaniği sağlamdır. Frenleri güçlüdür. Abs si hayat kurtarır. Koltuğu rahattır ve alçaktır. Çift kişi rahatlıkla 160-170 leri görür. Az yakar.

- Ağırdır(200 civarı). Yaşı itibarı ile genelinde kozmetik kusurlar bulunur. Koltuk ön kilit yuvaları çabuk kırılır. Tek silindirden mütevellit titreşim vardır. Vitesleri kemiklidir. Naked/sportster olduğundan rüzgar alır.

Alınır mı? Temizi bulunursa kaçırılmaz. Çünkü aynı yaşta,aynı özelliklerde başka alternatifi yoktur.(tecrübe/motor hacmi/kullanım kolaylığı olarak).

Motosikleti
    suzuki v-strom dl650
    Bizde aldık bakalım 2004 sarı renkli az yakıyor şehir içi ideal boy sorunu olanlar için mükemmel uzun yol yapmadım.alalı 1 hafta oldu.titreşim 90-100 km'hıza kadar hissedilmiyor 120 130 ile gidersen bacak aramda vibratör var gibi gıdıklıyor.kullandıkça bakacağız daha alışma dönemindeyim

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Vay arkadaş CS'ler olmuş 25.000 TL

Motosikleti
    suzuki v-strom dl650
    Cs benden uzak olsun 2 ay bindim alışırmıyım severmiyim diye yok bi türlü sevemedim alışamadım diyelim yavaşladın sağa döneceksin 1.viteste motor zıplayacak gibi 2. Vitese takıyorsun motor çekmiyor yani acayip birşey 3500 devirden sonra iyide ben hep yüksek devirdemi kullanacağım bunu. Titreşim ve sesine bir türlü alışamadım kocaman çok şık bir egzoz var bakınca sanki tok bastırılmış bir ses çıkar bundan diyorsun hayır tartar bir sesi var iyi tarafı frenleri combine abs mükemmel ama arka fren daha basarken abs devreye giriyor çat çat ediyor ilk bindiğinde frene bi bastım çat çat herhalde kaliperi kırıldı dedim.ama çok iyi duruyor sele engin 1.72 boy ile sanki cbf 150 kullanıyormuşum gibi geliyor denge iyi ağırlığını hissetmiyorsunuz ama alçakta olmak bende kompleks yaptı sanki apaçi motoru kullanıyormuşum ve trafikte kimse ciddiye almıyor gibi halbuki vstrom ile giderken sellektörü çaktımmı başbakının koruması gibi itibar görüyor yollar açılıyordu hiç büyük motor sürüyor hissi yoktu 3500 devirden sonra fişek oluyor 170i çok hızlı görüyordu.basmazsan benzin ışığı bozuldu sanıyor niye yanmadı bu ışık diyordum.dedikleri gibi kimine göre çok çirkin kimine göre çok güzel tıp olarak beğenmediğim yeri ön farın alt tarafı sanki tasarımı yaparken malzeme bitmiş oraya birşey yapmamışlar gibi şöyle gaga gibi birşey koyup doldursalar daha güzel olurmuş.ama ben aldığımda dedimki son sahibi ben olurum herhalde böyle bi motoru kim alırki dedim ilana bi koydum 1 haftada satıldı arayan arayana vstromu 2 yılda zor satmıştım.cs beni mutlu etmedi inşallah yeni sahibini mutlu eder..

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler