Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Fren modülü kullanan?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motorumun arka stop lambası halojen. Bu fren modülünü çakarlı olanı kullanan var mı? Genelde led ampüllerle uyumlu sanirim. Halojen ampülde kullanilir mi? Veya led ampül alip stop a mi takip modül alsam? Hangi led ampülü alabilirim yardimci olurmusunuz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bahadircolak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 900 GT Pro
    Halojen çakar olmaz.
    Led konusunda genel tavsiye: msttech.

Motosikleti
    Benelli tnt 250
    benimde tam tersi arka stoplar led bende bu aralar böyle birsey yapmayı düşünüyorum modülü araştırıyorum motorda stop un altında veya üstünde yerin varsa hazır f1 cakar stop lambaları var ledli gittigidiyor da n11 de bakıp onlardan alıp takabilirsin

Hazır f1 çakar istemiyorum orjinal gözükmesini istiyorum arkadaşlar. Bu fren modüllerden kullanan yok mudur ?

ayrica mstech in nesini kullaniyim onu anlayamadım? benim istediğim ürünleri var mı?

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Çare Msttech

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    bende var fren modülü. Tenerenin arka lambaları orjinal şekilde duruyor. Bunun dışında kedigözünü çıkartıp F1 çakar led ve modul taktırdım. Frene basmayınca normal şekilde yanıklar fakat frene basınca 3 saniye kadar yanıp sönüyorlar yani çakıyorlar sonrasında normal yanık bir şekilde kalıyorlar. ama nasıl yansın sönsün yada hep mi yansın hep mi çaksın bunları sen ayarlayabiliyorsun modulu bağlarken.hatta bende 4 tane sis farı takılı onlardada modul var 1 düğme ile çakar haline geliyorlar ki buda benim trafikte çok işime yarıyor. fakat polise dikkat et başına bela alırsın ben 1 kere aldım arka ledlerden dolayı.

yazılan ceza motorun elektronik aksamı orjinaline uygun değildir. ceza miktarı 69 tl. orjinal haline 15 gün içerisnde dönüştürülmez ise trafikten men edilcektir.

ben trafik şubeden tanıdık bulup cezayı kaldırttırdım
    Uykusuzcorap bunu beğendi.

fotoğraf var mı acaba arka led lerinizin ?

MazhaRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)