Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Motosiklet Motorlu Otomobil 15,000 TL'ye Satışa Sunuluyor

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda NC750D Integra 2016 Majestik Gri
    Alıntı Tundzhay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sence bu gösterdiğin le bajaj aynı kategoride mi?
    tamam yük taşıya bilirisin ama bu araçların maksimum hızı 35km/h
    menzili de öyle bir hayli yüksek değil. Üstü açık. yağmur çamur derdi var. Bence gösterdiğin araçlar ile arasında fark çok.

Alıntı Erdost adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arabaya alternatif olarak atv göstermişsin gibi bir karşılaştırma olmuş.Bence alakasız, bu aracın alternatifi değil bunlar.

Aynı cevabı yazacağım. linkteki araçlar "bajaj bunu bu yollar için çıkarıyor" dediğiniz yollarda halihazırda kullanılan araçlar. dolayısıyla bu araçlar buna alternatif olamaz diyorsanız bunu bajaj a iletin. çünkü alternatif olacağı yollarda kullanılan araçlar bunlar. camları plastik ile kapalı diye arasında fark çok demek de abesle iştigal. bana göre durum budur. gereksiz polemiğe mahal yok. iyi günler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda Forza 250
    2-3 bin dolara satılan arabayı getirip 6 bin dolara satmaya çalışan firma açgözlülüğü resmen. Makul fiyata gelse küçük şehirlerde gayet tercih edilir aslında ama o paraya numunelik 20-30 tane satarsa öpüp başlarına koysunlar. 13 beygir 4 kişiyi ve 400 kiloyu nasıl taşıyacak orası da muamma.

hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    Shire'da yaşasam düşünmeden alırdım.
    newmoto76 ve essegesse bunu beğendiler.

Alıntı hakikiteker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Shire'da yaşasam düşünmeden alırdım.
    Çok iyyidi bu

Bence bu araba yazlığa alınır. Ekmek , dondurma falan almaya gider gelirsin.. Ancak harika ATV ler varken bu fiyata ve arazi özellikleri + güç vs varken.. 13 hp 17 bin tl fiyat tuhaf olmuş çok..

Cavalry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LandCruiser
    Tanıtım videosundaki kopan müziğin yarısı kadar gitse alınabilirmiş..
    Güzel günler göreceğiz çocuklar, güneşli günler göreceğiz... Motorları maviliklere süreceğiz çocuklar, ışıklı maviliklere süreceğiz... Açtık mıydı hele bir son vitesi, adedi devir. Motorun sesi.

TOTEMONS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1991 MODEL MZ 251-YAMAHA MT-125-2014CBR500R-CBF150
    Hobi balıkçılığı,Golf sahaları,emekliler için biçilmiş kaftan olur bu makine.

Sloganı şu olmalı bence :

Saygıdeğer emekliler Bankalarda sıra bekleme derdine son

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Amaca yönelik bu tip araçların piyasada yer edinmesi, çoğalması ve kullanılması hepimiz için iyi bir durum.
    Herkes motosiklet kullanamaz, ama motosiklet motorlu küçük bir araç kullanabilir.
    Mesela maddi kaygılarım olmasa, eşime alırım bir tane, çarşıya pazara gitsin.
    Palio almayı tercih edenler Palio alabilirler, ama bunu tercih edecek kullanıcıların amacı sizin düşündüğünüzden çok çok farklı.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

zileliorhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Tundzhay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Otobanda hız sınırı 30 ile 120-130 arasında. 70 düşük bi rakam değil. Ama herkes otobanda rally pilotu zannetiği için kendini bu sıkıntılar oluyor.

4-5 bin tl olan aracı söylermisin bana ben bilmiyorum.
    "Otobanda hız sınırı 30 ile 120-130 arasında." bilgisini kontrol etmek gerekir. Benim bildiğim otobanda 70 km.nin altında gitmek yasak. Ehliyet sınavı kitaplarında bile bu bilgi vardır.
    A bove ante, ab asino retro, a stulto undique caveto - Latince Atasözü
    (Öküzün önünde, eşeğin arkasında, aptalın hiç bir tarafında durma)

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Bakkala markete 15.000 liralık araçla gidenler düşünmeden alabilir tabiki her malın alıcısı vardır. Fakat bu araç kesinlikle hindistanda varı fiyatınadır bundan eminim. Köy yolunda yük taşınmaz. e5 otobana vs de girilmez napılır bu araçla tutmıyacagı kesin, ekşideki yorumlarda detaylı olumsuz incelemeleri mevcut

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Bu aracı zengin almaz. Zaten düşük gelir grubuna hitap ediyor.
    Fakir de bu araca çoluk çocuk doldurup gezmeye gidemez. Ya araba çekmez, yada araca sığmazlar, bizde aileler geniştir. Kaldı ki 15 bin bin lira az para değil. Şahin alır, broadway alır yine bunu almaz. Motosikletin yerine kullanılabilecek araçlar tek kişilik elektriklilerdir. Aşağıdaki araç türkiyede 14500 Eurodan satılıyor. 30 bin tl ye düşse peynir emek gibi satılır .

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu aracı zengin almaz. Zaten düşük gelir grubuna hitap ediyor.
    Fakir de bu araca çoluk çocuk doldurup gezmeye gidemez. Ya araba çekmez, yada araca sığmazlar, bizde aileler geniştir. Kaldı ki 15 bin bin lira az para değil. Şahin alır, broadway alır yine bunu almaz. Motosikletin yerine kullanılabilecek araçlar tek kişilik elektriklilerdir.

http://cdn2.evo.co.uk/sites/evo/file...?itok=fJxsnkVM
    bu araçtan istanbulda yolda 2 adet var, fiyatı 30 40 bin sanırım ondan çogalmıyor

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı zileliorhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "Otobanda hız sınırı 30 ile 120-130 arasında." bilgisini kontrol etmek gerekir. Benim bildiğim otobanda 70 km.nin altında gitmek yasak. Ehliyet sınavı kitaplarında bile bu bilgi vardır.
    Sen ehliyet sınavına yeniden gir!!!

http://www.resmigazete.gov.tr/eskile...20100901-6.htm

http://www.kgm.gov.tr/Sayfalar/KGM/S...rKanunlar.aspx

tamam ben yanılmışım. eskiden 30 du o 40 a çıkartılmış. ama senin dediğin gibib 70 asla değil.

ama unutma tehlikeli madde taşıyan araçlar max 60 ile gitmesi lazım min değin....
    Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

karşıyaka57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha yzf r25
    İsteyen alır isteyen almaz beyler.Çeşit iyidir yani kafasına yatan alır biner tecrübe eder belkide kullanışlı veya yaygın olacaktır ileride.

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Fiyat böyle olursa çok satar bu alet. 5 bin Euro gibi bir rakama tekabül ediyor ki bu hemen hemen rakiplerinin yarı fiyatına demektir.

Motosikleti
    honda pcx
    Alıntı COQ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiyat böyle olursa çok satar bu alet. 5 bin Euro gibi bir rakama tekabül ediyor ki bu hemen hemen rakiplerinin yarı fiyatına demektir.
    Rakipleri derken ?

phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    yazlık bölgelerde peynir ekmek gibi satılır. adamın en uzak gittiği yer 3-5 km zaten. düz de bir arazi. neden almasın? sallıyorum turistlere, misafirlere otogardan, duraktan alır; sahile bırakır.

hadi bakalım

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Aracın fiyatı biraz pahalı kaçmış ama çok da pahalı değil. Alır mıyım ? Almam. Almama sebebi de ilk olarak, camlarının olmamasıdır. Aracı sokağa bıraktığınızda o naylon pencereleri sırf keyif için kesenler olacaktır. Bu tip araçlara gerçekten piyasada ihtiyaç var. Bende eskiden Fiat 126 BIS vardı, bugün sıfır satılmaya başlansa ilk alan ben olurum. Öyle klimazsız, kelebek camını açar gezerim. Bizim millet kendisine yakıştırıp binmez gerçi orası başka. Biz her şeyin en lüksüne layıkız ya ondan binmezler.
    iptaluyelik02, mandarake ve essegesse bunu beğendiler.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Alıntı phradrel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yazlık bölgelerde peynir ekmek gibi satılır. adamın en uzak gittiği yer 3-5 km zaten. düz de bir arazi. neden almasın? sallıyorum turistlere, misafirlere otogardan, duraktan alır; sahile bırakır.

hadi bakalım
    Yazlık yerde klimasız yanarsın bunun içinde, turist fenalık geçirir 50 derece antalya sıcağında.

Arkadaşlar alternatif diorsunuz ama? Neyin alternatifi bu araç Ladanın yeni arabası gelecek 30 un altında olma ihtimali var diyorlar. Diyelimki 1000 yada 800 cc bir motoru olsaydı 3 silindirli olsaydı yine küçük olsaydı dogru duzgun camı ve 13 inch falanda lastikleri olsaydı bu araba 20 bin olsaydı satılmazmıydı??

Hindtlilerin yaptığı birçok taşıt gibi buda hint çinli işi.. Türkiye de tercih edilmez.. Çok pahalı bu.

mozgur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR 150 / CRF 250 L
    İkinci Bis vakası... (:

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)