Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

185 boy 86 kiloyum 100 MG Superboy uyarmı

Motovento
    REKLAM ALANI

Başlıktata yazdıgım gibi 185 boyum var 86 kiloyum Mondıal 100 MG Superboy almayı dusunuyorum bıraz ufakmı kaçar acaba bana ?
    cevaplarsanız sevınırım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MONDİAL 150 ZC (Alayına Gider)
    bu motor sana ufakmı yada büyük mü kaçar sana bağlı bi durum, dene ve gör derim ben

superboycu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    :D ben superboy kullanıyorum kilom 67 boyum 1.84 yani yürüyen çubuğum
    67 kg olmama rağmen motor çok zorlanıyordu canı bitiyordu , sen 87 kiloysan sana uymaz , ama cc yükseltirsen iyi olur.
    buda benim tanıtım videom izle tavsiyelerim var.

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı superboycu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    :D ben superboy kullanıyorum kilom 67 boyum 1.84 yani yürüyen çubuğum
    67 kg olmama rağmen motor çok zorlanıyordu canı bitiyordu , sen 87 kiloysan sana uymaz , ama cc yükseltirsen iyi olur.
    buda benim tanıtım videom izle tavsiyelerim var.
    https://www.youtube.com/watch?v=5MVMkiWofY8
    neden kafanda kask ile çekim yapmayı tercih ettin
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

İleride aynı kanal üzerinden motovlog yapmayı düşünüyorum ve yüzümü göstermek istemiyorum.
    Uyarı ( Sürüş esnasında bazı şöförler kurallara uymuyor ve bende biraz argo konusuyorum yaşadığm yer ufak herkez tanıyor birbirini , biri gelip ağzzımı burnumu krması diye )

sagol yorumun içinde ben vergi ödemiyim diye tercih etmiştim yokmu böyle 98 liklerin içeriside bildigin taşıyabilecek videonu zaten izlemiştimde gömmüşsün motoru :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:46 ----------

yokmu tavsiye verecek arkadaş ? 98 cc likler arasındda

Motosikleti
    Honda NC750D Integra 2016 Majestik Gri
    mesele sadece ağırlık değil boyutu da size uymaz o motorların. 250cc ye kadar ödeyeceğiniz vergi 6 ay için 55 tl. yılda 110 tl ödeyemezseniz o motora nasıl benzin koyup gezeceksiniz? kötülemek için değil cidden soruyorum. maddi durumunuz o kadar el vermiyor olabilir gayet normal ama o durumda motor almak da mantıklı değil. bakımı para, yürütmesi para. bu durumda size bisiklet tavsiye edebilirim..

Alıntı savinelli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mesele sadece ağırlık değil boyutu da size uymaz o motorların. 250cc ye kadar ödeyeceğiniz vergi 6 ay için 55 tl. yılda 110 tl ödeyemezseniz o motora nasıl benzin koyup gezeceksiniz? kötülemek için değil cidden soruyorum. maddi durumunuz o kadar el vermiyor olabilir gayet normal ama o durumda motor almak da mantıklı değil. bakımı para, yürütmesi para. bu durumda size bisiklet tavsiye edebilirim..
    :D ama hani 98cc lik hiç bir motoru önermem sana şuan ağır kilolusun 125 , 150 iyi giderdi ama vergi ödemek istemiyorsun , ama alma diyemem ama ilk başta motor heyecan yüzünden seversin 1 , 2 aya anlarsn demek istediğimi vites 2 de bile en ufak rampada makina , biri beni arkadan itsin diyor

ben tam bilmiyorum kusura bakmayın vergi işini bana bır arkadasım fazla vergısı olucagını soylemıstı yanı mesela 5 binlik bir motor aldım diyelim bana yıllık vergisi kaça patlayacaktır bılgınız varmı ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:41 ----------

honda cb 125 yorum yapacak varmı

Motosikleti
    Honda NC750D Integra 2016 Majestik Gri
    https://intvd.gib.gov.tr/internetvd/...ge=IVD_HSP_MTV linkinden kaç yaşında kaç cc motor için ne kadar vergi ödeyeceğini görebilirsin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)