Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İzmir Çiğli de Motosiklet kazası Hakkında Bilgisi Olan Var Mı ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba dün akşam saat 10.10'da falan spor salonundan çıktıktan sonra arabaya binecekken çok şiddetli bir ses duydum.Tüp arabası duvara falan girdi zannettim o kadar şiddetli bi ses çıktı.Yola çıkıp baktım araba motosiklete çarpmış.HEmen gittim yanlarına.Olay küçük çiğli ilkokulunun olduğu ara sokağın yukarısında oldu.

Motosiklette 2 kişi vardı ikisi de kasksız hiç bir ekipman yok.Gittiğimde motosiklet arabanın sağ tekerinin altındaydı.Motosiklet çok hızlıymış.Hiç hız yapılacak bi yer değil zaten ara sokak.Araba ara sokaktan çıkıp motorun direk sol tarafından çarpmış.Birisi kendindeydi dudağından yüzünden falan kan geliyodu.Elleri falan hep soyulmuştu.Diğeri hareketsiz yerde yatıyodu kafadan direk darbe almış herahlde.Adamlar başında olduğu için tam göremedim ama yerde yatıyodu.Ben zaten acil gitmek zorunda olduğum için çok kalamadım ne oldu bitti bilmiyorum.Acaba bu kazayla ilgili bilgisi olan var mı?

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:24 ----------

Kimsenin haberi yok heralde bu kazadan.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    karşıyaka57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha yzf r25
    Allah yardımcısı olsun kazaya karışan arkadaşların.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)