Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial Drift 125 kaç CC ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar selamlar,
    Şu a1 ehliyet muhabbetinden dolayı motor araştırıyorum da.
    Mondial drift kaç cc ? isim yerinde 125 yazıyor özelliklerde 135 motorun üstünde 115 yazıyo. Ben anlamadım beynim yandı ? yardımcı olurmusunuz.

Bir de Mondial 125 Ardour. Alınabilecek bir scooter mı ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Mondial Drift'in ruhsatında 135cc yazıyor. 10 kere soruldu kardeşim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Tabiki 1000 cc.
    tinerci bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    Ardour'un kullanıcı yorumlarını aşağıdaki linkten oku

http://www.okuyorumlari.com/mondial-...yorumlari.html

fatih. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar
    125+135=260-115=(145cc)

caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Saçmalamayın o motor 200cc

GÖKTÜRK99 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R125
    Mondial drift 135 cc dir . Bazilarinin ruhsatta 125 yaziyo . Bazilarinin 135

truck123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mh Drift 125
    Ruhsatta 135 cc yaziyor bendedr

X-Slim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    23' Tvs Jupiter 110 CC
    135 cc geçiyor

ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    Linkteki yorumlar harika..
    Buna rağmen halen almayı düşünüyorsanız ya algılama sorununuz yada paranız çok olabilir.

Yorumlardan sadece bir kaçı...

arkadaşlar bende yaklaşık 1 ay kadar önce mondial 100 ardour model motorsiklet aldım. ama almaz olaydım tek kelimeyle rezil bir alet.motor çekmiyor arkadaşlar evet kesinlikle çekmiyor insanın 100 gram benzin alıp yakası geliyor. düzde problem yok ama iş hafif bir yama ya geldiğinde film kopuyor.kaptırarak bir hızla çıktınız çıktınız eğer tam yamada önünüzde bir araba durduğu için durmak zorunda kaldıysanız tek çare inip elinizde taşımak. olduğu yerden kalması mümkün değil kesinlikle tavsiye etmediğim gibi yanından bile geçmeyin.isteyenler telefonumdan ulaşıp detaylı bilgi alabilir 0 536 2238256

BENDE ALDIM VE ALMAZ OLAYDIM KESİNLİKLE YUKARDAKİ ARKADAŞLA AYNI PROBLEMİM VAR VE BENZİNLİKTE BENZİN DOLDURAMIYORUM.BİDONLA AĞIR AĞIR DOLDURUYORUM O KADAR REZİL BİR ARAÇ

hayatımda ilk kez motor aldım büyük tecrübe edindim… bir söz vardır “ucuz mal alacak kadar zengin değilim” diye çok doğru. bu motor çekmiyor , zaman zaman gaz ya da benzin yemiyor gibi tekliyor , benzin göstergesi bozuldu , benzin alırken depo sürekli hava yapıyor ve hemen dolmuyor , ilk kez depoyu doldurduğumda altından akıttı çünkü çatlak varmış. çok pişmanım ilk fırsatta gider ya honda ya da yamaha alır adam gibi motorun keyfine varırırm.

evet lanet olsun dunya para ödedım ama parcası bıle yok aldım 4 ayda arka lastık gum 6 ydır beklıyoz fabrıkasında bıle yok lastık bı bıdon benzıne aldıgım bayının önunde yakıcam az kaldı

Kesinlikle bu motoru almayın…gidin honda yahama başka motor alin paranızla rezil olmayın ne benzinlikte benzin koyamazsınız nede yokuş çıkamazsınız.yolda kalıyor koltuk açılmıyor marş bazen basmıyor. Egzoz dan çok fazla ses geliyor sanki egzozu açmış gibi orası burasından parçalar çıkıyor düşünüyor. Ses geliyor ..kesinlikle almayın …ben satım kurtuldum ama birde ne çektin diye bir sor..
    viper17 ve Ertugyigit bunu beğendiler.

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Alıntı ZümeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Linkteki yorumlar harika..
    Buna rağmen halen almayı düşünüyorsanız ya algılama sorununuz yada paranız çok olabilir.

Yorumlardan sadece bir kaçı...

arkadaşlar bende yaklaşık 1 ay kadar önce mondial 100 ardour model motorsiklet aldım. ama almaz olaydım tek kelimeyle rezil bir alet.motor çekmiyor arkadaşlar evet kesinlikle çekmiyor insanın 100 gram benzin alıp yakası geliyor. düzde problem yok ama iş hafif bir yama ya geldiğinde film kopuyor.kaptırarak bir hızla çıktınız çıktınız eğer tam yamada önünüzde bir araba durduğu için durmak zorunda kaldıysanız tek çare inip elinizde taşımak. olduğu yerden kalması mümkün değil kesinlikle tavsiye etmediğim gibi yanından bile geçmeyin.isteyenler telefonumdan ulaşıp detaylı bilgi alabilir 0 536 2238256

BENDE ALDIM VE ALMAZ OLAYDIM KESİNLİKLE YUKARDAKİ ARKADAŞLA AYNI PROBLEMİM VAR VE BENZİNLİKTE BENZİN DOLDURAMIYORUM.BİDONLA AĞIR AĞIR DOLDURUYORUM O KADAR REZİL BİR ARAÇ

hayatımda ilk kez motor aldım büyük tecrübe edindim… bir söz vardır “ucuz mal alacak kadar zengin değilim” diye çok doğru. bu motor çekmiyor , zaman zaman gaz ya da benzin yemiyor gibi tekliyor , benzin göstergesi bozuldu , benzin alırken depo sürekli hava yapıyor ve hemen dolmuyor , ilk kez depoyu doldurduğumda altından akıttı çünkü çatlak varmış. çok pişmanım ilk fırsatta gider ya honda ya da yamaha alır adam gibi motorun keyfine varırırm.

evet lanet olsun dunya para ödedım ama parcası bıle yok aldım 4 ayda arka lastık gum 6 ydır beklıyoz fabrıkasında bıle yok lastık bı bıdon benzıne aldıgım bayının önunde yakıcam az kaldı

Kesinlikle bu motoru almayın…gidin honda yahama başka motor alin paranızla rezil olmayın ne benzinlikte benzin koyamazsınız nede yokuş çıkamazsınız.yolda kalıyor koltuk açılmıyor marş bazen basmıyor. Egzoz dan çok fazla ses geliyor sanki egzozu açmış gibi orası burasından parçalar çıkıyor düşünüyor. Ses geliyor ..kesinlikle almayın …ben satım kurtuldum ama birde ne çektin diye bir sor..
    Siz bence kopyaladığınız yazıyı tekrardan bir okuyun. Scooter modeli bahsedilen, onları zaten herkes biliyor hemen bozuluyor diye, ama lastik parasına satılınca meret birileri yine de alıyor, kullanıyor. 55 bin km'de kurye motoru gördüm drift, adam gayet memnundu. Eskisi gibi değil çinliler vitesli motorlarda, bakımını yaparsanız çok sorun yapmıyor. 15 bin km'ye yanaştı benim motor, tamircim hala sesini soluğunu çok sağlıklı buluyor. Üstünde motosiklet kullanmayı öğrendim, 2250 tlye malolmuştu bana, hiç yolda kalmadım.
    Evet Manuş Baba dinliyor, kitap, gazete okuyor ve düşünüyorum...
    Düşünün, düşünmekle ölmüyor insan...

ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    Sizi bilmemde böyle yorumlardan sonra ben yaklaşmam bile.
    sizin gibi düşünenler alıyor demekki

@ZümeR

Çin malı scooterlara benimde güvenim sıfır ama şöyle bişey var dökülüyo diyebilirsin ama burdaki esnaf kişiler hep cub veya mondialin scooterlarını kullanıyolar ben kmsi çok cubta gördüm 20bin küsüratlı mondial bilmem kaç senelik model scooterda gördüm yani işini görücek adam görüyor. He şöyle bişey de var, mondial 3 bin liraya scooter satar iken japonların en dandik scooterlarının bile bunun 2 katı fiyatı olması var iken sen hiç şüphelenmiyo musun? Elbetteki böyle şeyler olucak. Yani sen ne para ödüyosun ki ne bekliyosun onu anlamıyorum.

Ben de mondialden ne çok şikayetçiyim ne de çok memnunum ama kesinlikle fiyat/performans işimi görüyor. Mondial drift kullanıyorum bende gitmek istediğim yere toplu taşımalara takılmadan ve onlardan daha hızlı bi şekilde gidip geliyorum işimi çok rahat görüyorum gazı açtım mı istediğim yerdeyim çok güzel lastikte taktım kayma yok endişem yok gayet rahat işimi görüyor. He illa en iyisini istiyosan parana kıyıcaksın adamlar sonuçta size çin malıda olsa işinizi görücek, o kadar da kötü sayılmayan şeyler sunuyolar. Ne kadar ekmek o kadar köfte misali

sagat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs rtr 150 apache
    tabi ki 40 yapar!

Alıntı atacanm99 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar selamlar,
    Şu a1 ehliyet muhabbetinden dolayı motor araştırıyorum da.
    Mondial drift kaç cc ? isim yerinde 125 yazıyor özelliklerde 135 motorun üstünde 115 yazıyo. Ben anlamadım beynim yandı ? yardımcı olurmusunuz.

Bir de Mondial 125 Ardour. Alınabilecek bir scooter mı ?
    sırf cevap vermek için üşenmeden giriş yaptım :D ben mondial yetkili servisini aradım eskiden 135 cc geçiyodum şimdi 125 cc geçiliyor bayi geçirmezse bizi arayın bayiye gittim dedim kaç cc olarak geçiriyorsunuz onlarda yanısını dedi 125 cc olarak geçiyor yani eskisi gibi değil

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)