Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

DİREKSİYON SINAVINDAN KALDIM!

Motovento
    REKLAM ALANI
    elessartt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende platformdan geçerken düştüm birkaç metre sürüklendim bu yüzden de kaldım.
    O kadar boktan bir durum ki benden önce giren eleman 30dk sınav alanında döndü durdu ve trafiğe çıkmadan ehliyet aldı. Gözetmenin tabiri platformdan 9* kere geçti bu biliyor tamam bitirelim oldu. Ben tabi noluyo a... durumundayım.

Dün ulusan motor da özgür çiçek hocamızla yaptığımız çalışmalar halbuki çok iyi geçmişti, çalıştığım 2 saat boyunca platformdan yada diğer kısımlarda bir problem yaşamamıştım. Ama sınav heyecanı mı yoksa gazı fazla köklemem mi yoksa target fixation dan dolayı mı oldu bu kaza bilmiyorum ama baya bi moralimi bozdu doğal olarak.. Aralık 5-6 da tekrar dan giricez bakalım.. İnş. bu sefer geçeriz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Çorum İl Temsilcisi Furkan Tarık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Alıntı Ranay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tebrik ederim, bravo.

İlk mesajımin son kısmını tekrarliyorum ıslatıyor muyuz? :-)

Tekrardan bravo ve hayırlı olsun gerisi gönlünce olsun.
    Hasta olmayalım şimdi . sağolun hocam

Alıntı elessartt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende platformdan geçerken düştüm birkaç metre sürüklendim bu yüzden de kaldım.
    O kadar boktan bir durum ki benden önce giren eleman 30dk sınav alanında döndü durdu ve trafiğe çıkmadan ehliyet aldı. Gözetmenin tabiri platformdan 9* kere geçti bu biliyor tamam bitirelim oldu. Ben tabi noluyo a... durumundayım.

Dün ulusan motor da özgür çiçek hocamızla yaptığımız çalışmalar halbuki çok iyi geçmişti, çalıştığım 2 saat boyunca platformdan yada diğer kısımlarda bir problem yaşamamıştım. Ama sınav heyecanı mı yoksa gazı fazla köklemem mi yoksa target fixation dan dolayı mı oldu bu kaza bilmiyorum ama baya bi moralimi bozdu doğal olarak.. Aralık 5-6 da tekrar dan giricez bakalım.. İnş. bu sefer geçeriz.

hocam o platform çok sıkıntı ya ben deçalışırken az daha düşecektim.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)