Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar Adventure Sport Türkiye'de!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bajaj Pulsar Adventure Sport mu Türkiye'de ?
    Ayakta mı duramıyom ?
    beko12345, viper17 ve linkinpark20 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda Cbr 125 R Repsol
    Pulsardan sonra duraklama yaşayacak bajaj sanmıyorum o paralara ne motosikletler var bence geride kalır alanda olmaz zaten çakma cbf gibi :D

Bence bu motor olmamis. Kesinlikle cross bi makina getirmelilerdi. Bizimle diilsin bajaj
    tinerci bunu beğendi.

mozgur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR 150 / CRF 250 L
    http://compare.pricesofindia.com/rev...ulsar-150-dtsi

AS-150 için değil ama bir benzeri olan Pulsar-150-DTSI için yazılmış yorumlara denk geldim. İkisi sanırım aynı yemeğin farklı pişirilmiş hali.

Buradaki yorumlarda ilginç birşey gözüme çarptı.Kabaca eğer 2 sene sonunda motoru iyi kondisyonda tutabilmek için gününüzün her saatini harcamayı göze alıyorsanız güzel motor yazmış eleman. Ve oldukça fazla sayıda kişi de hemfikir.. Çok ilginç.
    viper17 bunu beğendi.

Bajaj pulsar Adventure sport olunca o neydi kız diye konuya daldım. As 150 yazsaymış konuyu açan bakmazdım. Her zaman ki gibi işin suyunu çıkarmışız. 150 cc motor 7bin lira olur mu arkadaş. İstersen üstüne seksen tane buji tak.
    dyavol-77, viper17 ve mmysgr bunu beğendiler.

srknbdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki kle 500
    insan bi tel jant koyar, seleyi biraz enduro kıvamına sokar bari. kolaya kacıp yeni proje şase üreteceklerine eski proje şase üzerinde değişiklikler yapmışlar.. kafa grenajı yapmışlar vs vs..
    viper17 bunu beğendi.

El7is - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sattım. Yenisini arıyorum.
    Başka bir arkadaşta 10 senedir kullandığını ve 60km/h limitinde çok iyi olduğunu söylüyor.

mozgur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR 150 / CRF 250 L
    Alıntı El7is adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başka bir arkadaşta 10 senedir kullandığını ve 60km/h limitinde çok iyi olduğunu söylüyor.
    O 60 km/h da iyi dediği konu yakıt tüketimi (:

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı mozgur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://compare.pricesofindia.com/rev...ulsar-150-dtsi

AS-150 için değil ama bir benzeri olan Pulsar-150-DTSI için yazılmış yorumlara denk geldim. İkisi sanırım aynı yemeğin farklı pişirilmiş hali.

Buradaki yorumlarda ilginç birşey gözüme çarptı.Kabaca eğer 2 sene sonunda motoru iyi kondisyonda tutabilmek için gününüzün her saatini harcamayı göze alıyorsanız güzel motor yazmış eleman. Ve oldukça fazla sayıda kişi de hemfikir.. Çok ilginç.
    Bununla o motor çok farklılar. DTS-i çok eskiye dayanan bir motor...

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:36 ----------

Alıntı srknbdm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    insan bi tel jant koyar, seleyi biraz enduro kıvamına sokar bari. kolaya kacıp yeni proje şase üreteceklerine eski proje şase üzerinde değişiklikler yapmışlar.. kafa grenajı yapmışlar vs vs..
    Katılıyorum, bununla NS200 arasındaki tek fark kasa ve motor bloğu olmamalı. AS200 için de aynı şey geçerli. Madem biraz daha rahat bir motor yaptın veya yapmaya niyetlendin, daha farklı ve dolgun bir sele, daha yumuşak amortisörler ve fabrika üretimi çanta demiriyle desteklemek lazım. Şasinin illa farklı olması gerekmez ama farklı donatılabilirdi.

Ros1n2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superduke
    Düşük gelirli yada öğrenci olup küçük cc Racing motor sevmeyen bir insana bu motosiklet ilaç gibi gelir görsellerden özellikle siyah olanına bakın bence harika olmuş. Öğrenciyim ninja250r fazla yakıyor 125cc Racing de almak istemiyorum. Eğer değiştirmeyi düşünürsem fiyatta 6 bine inerse kesinlikle ilk tercihim bu olur.. Düşmezsede temiz wr125x alıp devam ederim :/

bpak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yine msx 125
    5300e cbf varken bu motoru alma nedeni nedir bilmedigimden soruyorum aciklarsan sevinirim.

Alıntı Muhammett adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Düşük gelirli yada öğrenci olup küçük cc Racing motor sevmeyen bir insana bu motosiklet ilaç gibi gelir görsellerden özellikle siyah olanına bakın bence harika olmuş. Öğrenciyim ninja250r fazla yakıyor 125cc Racing de almak istemiyorum. Eğer değiştirmeyi düşünürsem fiyatta 6 bine inerse kesinlikle ilk tercihim bu olur.. Düşmezsede temiz wr125x alıp devam ederim :/
    viper17 bunu beğendi.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Bu motora adv diyenin aklına şaşarım
    dyavol-77, Mengu16 ve viper17 bunu beğendiler.

Motosikleti
    KTM DUKE 250 > Pulsar 200 NS
    Ne As150 si gözünü seveyim yaa. AS200 beklerken hayallerim yıkıldı resmen. İnşallah fuara doğru AS200 getirirler. Hatta CS400 ü İSTİYORUZZZZ.

viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı PcK0PaT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne As150 si gözünü seveyim yaa. AS200 beklerken hayallerim yıkıldı resmen. İnşallah fuara doğru AS200 getirirler. Hatta CS400 ü İSTİYORUZZZZ.

http://bharathautos.com/wp-content/u...s400-front.jpg

http://soulsteer.com/wp-content/uplo...ar-CS400-6.jpg
    Bu gelse kuralkan 19.990 fiyat çeker
    Nereye bakarsan, oraya gidersin.

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Adventure ? Sport ? 7 bin liraya bunu alan ilk kişiye özel plaket hazırlatıp verin kesinlikle.

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı viper17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu gelse kuralkan 19.990 fiyat çeker
    o paraya mt07 alınır muhabbetine kurban gider öyle olursa. tahminim en fazla 15-16 bin tl olur.

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Ekrem ATA bey, neden AS 200 veya CS 400 getirmek yerine AS 150 getirildi? Ya da sorduğumuz modeller gelecek mi?
    Evet Manuş Baba dinliyor, kitap, gazete okuyor ve düşünüyorum...
    Düşünün, düşünmekle ölmüyor insan...

Motosikleti
    KTM DUKE 250 > Pulsar 200 NS
    Şu CS400 ü getirin koyun piyasaya 14 15 Bin lira arasında bir fiyatdan piyasayı silip süpürün gidin . Yapmayın gözünü seveyim ya bırakın 150 cc likleri felan.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    as200 ve cs 400 yıkar ortalığı eğer geldiğinde fiyatları uçurmassalar rs400de bekleriz oda gelirse çok iyi olur.

MhmtcnKoral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R 2011
    Dün reklam resminde 1 gün yazıyordu bugün 2 gün kaldı yazıyor. Ben mi yanlış görüyorum acaba yahu?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)