Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: ehliyet gereklimi ?

Katılımcı sayısı
60. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • EVET

48 80.00%
  • HAYIR

10 16.67%
  • BİLMİYORUM

2 3.33%
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

2 gündür denizli polis kaynıyor okuyun

Motovento
    REKLAM ALANI
    Denizli İl Temsilcisi BLACK_ICE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    Arkadaşlar 2 günde 2 arkadaşımada ceza kesildi ehliyetsizlikten ve hemen polislere suç attılar sizce ehliyetsiz gezmek doğrumu ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ninya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax 250 z plus
    Polise suç atmanın anlamı yok.

sizce ehliyetsiz gezmek doğrumu ? demişsin

Sence ??

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    Alıntı ninya adlı üyeden alıntı
    Polise suç atmanın anlamı yok.

sizce ehliyetsiz gezmek doğrumu ? demişsin

Sence ??
    benim zaten a2 kim var sadece

super_meke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    varadero
    ehlıyet şart

Hammer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 250
    Arkadaşım lütfen gücenme ama çok gereksiz bir başlık ve anket olmuş.

Ben ehliyet gerekli diili işaretliyim de bari biraz heyecan gelsin.
    "Efendiler, muhterem milletime tavsiye ederim ki; sinesinden yetiştirerek başının üstüne kadar çıkaracağı adamların kanlarında ve vicdanlarındaki asil cevheri tahlil etmek dikkatinden bir an bile feragat etmesinler.”Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Bence şart değil , sonradan görmelerin ufacıkın yaşta çocuklara motor vermeleri yasaklanmalı ve bunun bedeli ağır olmalı 17 yaşına geçenlerin motor kullanması serbest olmalı, zaten sanki çok iyi eğitim veriliyor , kise üstüne alınmasın edirnede öyle çünkü bi sınavlara gidiyorsunuz.Hiç gitmeyelim daha iyi

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    ehliyetsiz olmaz

H@S@N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    Alıntı BLACK_ICE adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar 2 günde 2 arkadaşımada ceza kesildi ehliyetsizlikten ve hemen polislere suç attılar sizce ehliyetsiz gezmek doğrumu ?
    CBR 125 R

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    Alıntı H@S@N adlı üyeden alıntı
    bu kadar dalga geçilecek bir olay değil bence
    bu gün sende ceza yedin unutma

f-ender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gv 250--haojin as150
    ya soru ilginç olmuş yokkende gerekliydi dedim şimdi var hala gerekli diyorum kimseye suç atmaya kimsenin hakkı yok bu işin kuralı ehliyetse o alınmalı soru olmamış

okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    Alıntı SAKAL adlı üyeden alıntı
    Bence şart değil , sonradan görmelerin ufacıkın yaşta çocuklara motor vermeleri yasaklanmalı ve bunun bedeli ağır olmalı 17 yaşına geçenlerin motor kullanması serbest olmalı, zaten sanki çok iyi eğitim veriliyor , kise üstüne alınmasın edirnede öyle çünkü bi sınavlara gidiyorsunuz.Hiç gitmeyelim daha iyi
    cok dogru arkadasım.. benım en çok sınırlendıgım nokta; benım ehlıyet alamamamm kardesım vermıyosanız cezayıda kesmeyın alalalalaasonra yolda gıderken polıs gordukmu serıt degıstırıyoruz.
    Yeni yine yeniden

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    ama biraz bilinçlenmemiz gerekiyor herkes yinede eğitimini alıpda trafiğe çıkmalı
    soru biraz yanlışş olmuş k bakmayın

ehliyet denen belge gerçekten ehil olduğunuzu gösteriyorsa evet gerekli yoksa1000 ytl ye motor 500 ytl ye ehliyet sadece devlete haraç sürücü kurslarına
    kazanç demek

@hmedim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125 REPSOL İDİ ŞİMDİLİK NİSSAN PRİMERA
    böyle saçma bir konu ve konu başlığı açtığın için bir kere herşeyden önce sana gülüyorum okaycım
    şimdi gelelim konuya benim ehliyetim tam dört yaşında yalnız ben yaklaşık 7 8 yaşımdan beri mobilet olarak başladığım iki tekere sonradan vitesli motosikletle devam ettim tamam ehliyetsiz motor kullanmak doğru olmaya bilir ama senin ehliyetin vardiye sen o yakalanan arkadaşlarından çokmu daha iyi motor kullanıyosun
    veya a2 ehliyet alınca pistlere çıkabilecek kadar iyibir sürücümü oluyosun
    insan arkadaşlarım yakalandılar diye üzülür senin yaptığın işe bak nerdeyse şenlik kuruyosun
    tamam yaptıkları şey doğru olmayabilir ama insanda biraz arkadaşına karşı hele bu arkadaş motosiklet sevdalısıysa saygısı olur ... onlara karşı daha insancıl yaklaşman lazım ...
    onların acısını paylaşman lazım... üstüne üstlük birde anket kurmuşsun... busitedeki herr motorcu ehliyetsiz motor kullanmanın yanlışlığının farkında ama bazı nedenlerden dolayı alamayan arkadaşlar var yani kısacası
    geç bunları arkadaşım geç o yakalandı polisi suçladı beriki yakalandı bilmem ne oldu biraz arkadaşının arkasında olmayı bil .... tamammı canım :
    13 KA 833 motorsiklete kimi hastalık der kimi hayat tarzı kimi tutku .... benim yaşama sebeplerimden biri çünkü ben o rüzgara hastayım...

Naci63 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800GS, TRIPLE BLACK
    Tabiki şart! Bu belge kişinin bir aracı kullanabildiğini ve uyması gereken tüm kurallara uyacağını öğrendiğini bir kurul önünde yazılı ve uygulamalı olarak ispat ettiğini gösterir. Her nekadar sınavlar sırasında olumsuz şeyler olsa da, birtakım vurdumduymazlıklar sahtekarlıklar, uygulama hataları ve devletin bu işten para kazanmayı temel alan bir politikası olsa da sürücü belgesi olmadan araç kullanılmamalıdır. Bu araç motosiklet te olsa (nasıl olsa bu motosiklet belgeye gerek yok diyenler için). Hiç kimseye "yanlış emsal asla emsal olmamalıdır". Selamlar ve kazasız sürüşler dilerim.

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    Alıntı @hmedim adlı üyeden alıntı
    böyle saçma bir konu ve konu başlığı açtığın için bir kere herşeyden önce sana gülüyorum okaycım
    şimdi gelelim konuya benim ehliyetim tam dört yaşında yalnız ben yaklaşık 7 8 yaşımdan beri mobilet olarak başladığım iki tekere sonradan vitesli motosikletle devam ettim tamam ehliyetsiz motor kullanmak doğru olmaya bilir ama senin ehliyetin vardiye sen o yakalanan arkadaşlarından çokmu daha iyi motor kullanıyosun
    veya a2 ehliyet alınca pistlere çıkabilecek kadar iyibir sürücümü oluyosun
    insan arkadaşlarım yakalandılar diye üzülür senin yaptığın işe bak nerdeyse şenlik kuruyosun
    tamam yaptıkları şey doğru olmayabilir ama insanda biraz arkadaşına karşı hele bu arkadaş motosiklet sevdalısıysa saygısı olur ... onlara karşı daha insancıl yaklaşman lazım ...
    onların acısını paylaşman lazım... üstüne üstlük birde anket kurmuşsun... busitedeki herr motorcu ehliyetsiz motor kullanmanın yanlışlığının farkında ama bazı nedenlerden dolayı alamayan arkadaşlar var yani kısacası
    geç bunları arkadaşım geç o yakalandı polisi suçladı beriki yakalandı bilmem ne oldu biraz arkadaşının arkasında olmayı bil .... tamammı canım :
    abi varya bu topici neden açtığım belli bazı haksız arkadaşlarımızı korumaya çalışmayalım adalet kararı vermiş

Motosikleti
    Tabanvay
    bence B sınıfı ehliyeti olan herkes motor kullanabilmeli... sınav ve direksiyon fiyasko bence başlık böyle değişmeli ...

tavsanolusu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 2007
    gereksiz bir anket olmuş arkadaşlar bence devletin olmadığı bir yerde yaşamıyoruz. Mad max tarzı bir yaşama durum yok bu yüzden paşa paşa alıcaz fotoyu yapıştırıp atcaz cüzdana
    UÇURUMUN KENARINDAN YÜRÜYÜN ZEVK SİZE GELSİN!!

@hmedim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125 REPSOL İDİ ŞİMDİLİK NİSSAN PRİMERA
    Alıntı BLACK_ICE adlı üyeden alıntı
    abi varya bu topici neden açtığım belli bazı haksız arkadaşlarımızı korumaya çalışmayalım adalet kararı vermiş

tabi tabi ben biliyorum senin bu topiği neden açtığını ...unutma okay daha yaşın çok genç gün olur devran döner ben herşeyi biliyorum ...ok
    sen hangi adaletten bahsediyorsun ya... hangi eğer o arkadaş çıkarıp polise 50 ytl para verseydi böyle birşey yaşamayacaktı.... heleki sürücü kursuna evraklarını götürürken
    13 KA 833 motorsiklete kimi hastalık der kimi hayat tarzı kimi tutku .... benim yaşama sebeplerimden biri çünkü ben o rüzgara hastayım...

okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    ya bırakın ya bu ıslerı devlete bak ya 17 yasımı dolduruyorum bana ehlıyet vermıyor ..ceza kesmeyı bılıyor ama
    Yeni yine yeniden

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler