Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yeni motordan gıcırdama sesleri ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    BlackNaked - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Arkadaşlar yaklaşık 1 ay önce sıfır pulsar 200ns aldım motordan çok memnunum fakat aldığım günden beri ses sorunu yaşıyorum bu ses arka balatadan gelen cıyaklama sesi ve tahminimce amörsitörlerden gelen gıcırdama sesi . 500 km bakımını geçen hafta yaptırdım biraz düzelti fakat hala sesler geçmedi. Ön freni sıktığımda gıcırdıyor ve seleye oturduğumda . Arka tekerden gelen cıyaklama sesi ise motor soğukken ilk kalkış yaptığımda oluyor servise gitsem pek bişey değişceğini sanmıyorum çünkü 500 bakımındada söyledim pek oralı olunmadı .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Pulsar 200ns
    Dostum aynı problem bende de var. Hatta başlığı okuduğumda Bajajmı acaba dedim kendi kendime. Benim gıcırtı arkadan geliyor. Servise götürdüm halledemediler. Wd40 sıktım arka tekere disklere gelmeyecek şekilde. Rahatsız etmiyo artık ama bir türlü geçmiyor. Lastikleri değiştireceğim bi kaç güne sökülüp takılırsa geçeceğini umuyorum.

hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    Fren sesi normal ama amortisörden ses geliyorsa bir baktırın, sıfır alınan araçta normal bir durum değil çinli bile olsa. Kaldı ki çinli alet de kullanmıyorsunuz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)