Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

KTM kullanıcıları bakabilir mi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Arkadaşlar merhaba, 9 bin liraya 2000 binde bir ktm rc200 alma durumu var ikinci motor olarak. Ktmlerin yedek parça fiyatları ne alemde? Servis ücretleri ne kadar bilgi verirseniz sevinirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Merhaba.
    Duke 200 kullaniyorum. KTM de parca sanildigi gibi pahali degil. Kawasakiden cok daha ucuz. Yamaha ve suzukiden de cogu parcasi ucuz. (Inazuma ve r25 ile kiyasla)
    1000 bakiminda 120 tl odedim. Zaten 80 tl yag parasiydi. 40 tl de yag filtresi ve iscilik aldilar.
    Yalniz piyasasi olusmadigi icin 2. Eli zayiftir. Ben sirf satma ihtimalim oldugu icin duke aldim. Uzun sure kullanacaksan guzel bir motor.

caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Ktm den çok çeken biri olarak öyle abartılan bişi yok 7000km bakımı 320 lıra tuttu yağ yag fıltresı hava fıltresı degıstı servis olarak gayet iyiler yardımcı oluyorlar yanı daha parca fıyatlarını bılmıyorum ama pahalı olmadıgını soyluyolardı ben araştırırken bi ducati değil pahalılıkta ama bı honda kadarda ucuz degıl

Crenox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3i Evo
    Türkiye'de daha oturmadı ktm servisleri, ben de duke almayı düşündüm araştırdım parça sıkıntısı çekersin dendi. Ancak çok kaza belaya karışan biri değilsen çok düşünme derim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Crenox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Türkiye'de daha oturmadı ktm servisleri, ben de duke almayı düşündüm araştırdım parça sıkıntısı çekersin dendi. Ancak çok kaza belaya karışan biri değilsen çok düşünme derim.
    Fazlasıyla defansif sürüyorum. Uyguna gelmişken kaçırmayayım dedim.

Piyasa fiyatının 2000-2500 TL altında kaçırmayın derim, RC200 pişman etmez.

Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı syreaom adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Piyasa fiyatının 2000-2500 TL altında kaçırmayın derim, RC200 pişman etmez.
    Geçen toplantıda bı arkadasta vardı oda 2 3k km olmus alalı cok memnundu bencede o fıyata kacırılmaması gerkeen bısı ama kesınlıkle unutmayın 50 lıra verıp expertiz tutun pısman olmayın
    https://www.instagram.com/besafes1kr/

E-TEKİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke200
    Al kardesim al güzel motordur

CxAnKACx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 200 (2014)
    Bence de sikintisi yoksa o firsata kacirmayin derim. Servislik cok is yok zaten butun parcalari ulasilabilir bolgelerde hepsini kendiniz degistirebilirsiniz.

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı caglar48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ktm den çok çeken biri olarak öyle abartılan bişi yok 7000km bakımı 320 lıra tuttu yağ yag fıltresı hava fıltresı degıstı servis olarak gayet iyiler yardımcı oluyorlar yanı daha parca fıyatlarını bılmıyorum ama pahalı olmadıgını soyluyolardı ben araştırırken bi ducati değil pahalılıkta ama bı honda kadarda ucuz degıl

Ktm gözünden müşteri temsili ;

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Bence Pulsar'dan bir farkı yoktur ve Pulsar daha ucuz. Ayrıca servis ve garanti konusu tartışmasız daha iyi Bajaj'da.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence Pulsar'dan bir farkı yoktur ve Pulsar daha ucuz. Ayrıca servis ve garanti konusu tartışmasız daha iyi Bajaj'da.
    Görüntü itibariyle pulsar şahinse ktm ferrari kalır.
    xawa, MhmtcnKoral ve Mazulama bunu beğendiler.

omeraydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 690smc-R
    Bende pulsar ve duke var Pulsardan bir farkı yok demen beni çok şaşırttı doğrusu.

gokberk6426 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390 (2017)
    ben arastırma ve sürücülerinle defalarca fikir aldım eksi birşey soylemediler ktm hakkında

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    valla yıllarca ktm kullandım. ne bir parçasında sorun yaşadım nede servisinde. istanbulda yaşıyorsanız hiç bir şekilde servis sorunu yaşamazsınız ama malesef diğer şehirlerde çok gelişmiş değil. izmir - antalya - ankara hariç.

ayrıca servisi - yedek parçası pahalı olan bir markada deği kendisi. yıllardır herkes pahalı diye biliyor. yok öyle birşey. 7000 bakımına 320 tl verdim diye bir bilgi vermiş arkadaşımız. doğrudur ve normal bir fiyat. bende tenereyi 10 bine soktum daha yeni 400 tl ödedim. Yani aslında kısaca baktığınızda normal olan bir servis ücreti mevcut. fakat ktm nin orjinal aksesuarları doludur onlar normal aksesuarlara göre biraz pahalıdır ama bunlar aksesuar olduğu için tamamen keyfe keder şeyler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:13 ----------

pulsar ile ktm yi kıyaslamak değişikmiş...

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Ktmde expertise yaptirdigin halde depo delik cikiyor bir de. Depoya iyi baksinlar. Basima gelen gelmesin basiniza. O sabri midir nedir iyi baksinlar para veriyorsunuz

Motosikleti
    BMW S1000R
    Aynen diyelim uzamasın mevzu yoksa sana vura vura yerden kaldırmazlar

bunyamin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM RC125 ABS
    yanlis hatirlamiyosam 12.750 ye sifir 125lik rc alan arkadas kerizdi? ABS yaninda verdikleri kask ve montu da hesaba katarsak ayni hesaba geliyor )

Motosikleti
    BMW S1000R
    Şuan fatura elimde yanlısmı hatırlıyorum dıye baktım bujıde değişmiş toplamda 363 lira tutmus biz enayiyiz boşverin pulsar gibi bmw nazarında motor varken bunlara boş para verıyoruz

fthaltan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bws 100, cb125e, pulsar 200ns, daelim S3
    Ktm ile pulsar arasinda sanildigi kadar buyuk bir fark yok duke 200 icin tabi. Abartmayi severiz biz, hele motor bizimse tamam.
    ktm pulsardan daha iyi, daha performanslidir ama bir tik... oyle aman aman 3 gomlek fark var durumu yok, ama 1 tik var...
    Ktm nin her motoru alinir, uyguna bulmussan kacirma derim. Sekli bile yeter. ;)

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)