Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

2016 cbr 250 dehset ! R25 i egale edebilir. Cift silindir

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    tr_select bunu beğendi.
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

Yiğit_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf r125
    Motor fena beyler yarım grenajlı r25'e elveda

4Vaqrant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 300
    Yaw he he biz r25 inde konseptini gördük, gayet güzeldi fenaydi , geldi yarım karenaj,r125 kadar bile yakışıkli degildi, konsept değil orjinali gelsin o zaman karar veririz, süsleyip pusleyip reklam yapiyolar sonra tırt
    A.Türker, Bune, Ertugyigit ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Yzf r125
    Alıntı 4Vaqrant adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaw he he biz r25 inde konseptini gördük, gayet güzeldi fenaydi , geldi yarım karenaj,r125 kadar bile yakışıkli degildi, konsept değil orjinali gelsin o zaman karar veririz, süsleyip pusleyip reklam yapiyolar sonra tırt
    O konuda haklısın ama r25 çok abartıydı.bu motorda değişicek bir kaç rütuj var.Lastik değişir arka kuyruk değişir.Geri kalan hatlarını korur.
    erdi35 bunu beğendi.

TOTEMONS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1991 MODEL MZ 251-YAMAHA MT-125-2014CBR500R-CBF150
    Konsept model bu.Piyasaya aynısı sürülmeyecek.Daha teknik detayları bile belli değil.
    Bu model piyasaya sürülse bile 15.000 USD den aşağı olmaz fiyatı.

Machair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800X 2018
    Render bu bildiğin.
    buraxdj ve Dodin bunu beğendiler.
    CRF 250L 11000 Km, GW 250 12000 Km, XT 660Z 39000 Km, VFR 800X 6000 km

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Bana da sayısaldan para çıkarsa varyaaaa memlekete huzur adalet ve barış getireceğim. Ama çıkarsa

Ya beyler, bu motorun aynısı uygun fiyata gelsin kendimi motorumu satar gider bunu alırım. O kadar da şahane bir konsept, ama adı üzerinde konsept yahu.
    Honda bunu kesip biçip yol haline getirsin hele birde ozaman görelim neymiş ne değilmiş. Birde bu işin maddi yönü var çabuk gaza gelememek lazım.

Yamaha da babamın malı değil, R25i savunuyorum falan da sanılmasın,R25 çıkmadan da aynı şeyleri söyledim hep.
    Bilakis yamahanın yaptığı üçkağıtları forumda ne çok eleştirenlerden biriyimdir.

Hatırlarsınız R25 lansmanında michelin pilot street lastiklerle tanıtıldı ki hala yamaha Türkiye sitesindeki resimlerinde michelin lastikli motor resimleri var. Dünyanın birçok yerinde satılan R3 lerde standart michelin lastikli satıldı ama Türkiyeye gelen tüm motorlarda o müthiş teknoloji harikası!! IRC lastiklerle geldi. Adamlar resmen 3 kuruş fazla kazanmak için her türlü rezilliği yapıyorlar.
    Bu arada IRC lastikli R25 bile 15250 TL den satılıyor. Honda da tek silindir CBR250 sini 14700 den satıyor. Sizce bu konsepte yakın kalitede motor gelirse kaça gelir ve kaç TL vermeye razıyız bence asıl sorun burada başlıyor beyler

İnşallah Honda bu konsept motorun çok benzerini R25 fiyatına piyasaya sürer de piyasa şenlenir...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Fiyatı 15.000 tl'den fazla olmaz abartmayalımda, motorun bu şekilde gelmeyeceğinide biliyorsunuz. Tek kişilik sele falan var, akrapovic egzoz falan bu şekilde gelmesi imkansız. Adam 15.000 USD diyor , 43 bin tl yani. O paraya s1000rr alınır, hangi mantık çerçevesinde yazdı acaba arkadaş.
    Uykusuzcorap ve Ahmetcan45 bunu beğendiler.

HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    Yalnız bu konsept model. Seri olarak üretilir mi bilmiyorum. 250 RR ayrıca. 250 R değil.
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Honda ve Yamaha'nın 250cc bir motosiklete yatırım yapacağını zannetmiyorum. İkisi de 250cc segmentinden geçen yıl vaz geçti. Bir sene ara verip tekrar aynı yere dönmeye kalkışmaları bana mantıklı gelmiyor.
    Yamaha ve Kawasaki 300cc Honda ise 500cc modellere döndü.
    Eğer Honda yeni bir model geliştirecekse yani bu gördüğümüz motosikleti yapacaksa bunun 300 cc olması gerek.
    Yani mantık bunu söylüyor.

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Bir de h2 gibi tek kişilik sele yapmışlar Sanki 250 cc binen adam piste dönmeye gidecek.. Bu işin sonu böyle olmaz..
    Uykusuzcorap bunu beğendi.

dovahhkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250 ABS
    Bu bildiğin GTA 4 teki motor yahu. Rockstar dava açmasın sonra.

Bakalım olurda gelirse nelerinden neyi çalacaklar şu haliyle gayet güzel

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    Bu köşeli hatlar, arabalardan sonra motorlarada sıçradı. Bizim motorlarımız artık mobilet kıvamını almaya baslıyor bunların yanında

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    beklediğim tasarımlar bunlar değil. güzel bişey yapmaları gerekiyo artık hiç olmadı mt-03 ü geliştirmeliler. görüntüsü kadar konforu oturuş pozisyonu vs de iyi olmalı. biyerden alıp biyerden verince sıfır km motorlar 1 hafta sonra satılığa çıkıyo

Motosikleti
    Yzf r125
    15 bin usd diyen arkadaşı benjamin franklin öpsün.Birde Usd yazmış bir şey biliyorum havası vermeye çalışıyorHey alllahım ne insanlar var doları 1 lira sanıyor galiba

Lightning - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Alıntı COQ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda ve Yamaha'nın 250cc bir motosiklete yatırım yapacağını zannetmiyorum. İkisi de 250cc segmentinden geçen yıl vaz geçti. Bir sene ara verip tekrar aynı yere dönmeye kalkışmaları bana mantıklı gelmiyor.
    Yamaha ve Kawasaki 300cc Honda ise 500cc modellere döndü.
    Eğer Honda yeni bir model geliştirecekse yani bu gördüğümüz motosikleti yapacaksa bunun 300 cc olması gerek.
    Yani mantık bunu söylüyor.
    hiç bir üretici giriş segmentinden vazgeçmedi. Otobana çıkma limiti 300cc'ye çıkarıldığı için 250cc olan motorları 300cc olarak üretmeye başladılar.
    yoksa endonezya, hindistan vs. buralara hala 250CC olarak motor üretiliyor hatta ninja çift silindirli 250cc'yi bile hindistanda satmaya devam ediyor.

Giriş seviyesi olan bir segmenti kapatarak firmalar ayağına sıkmaz
    ,

gokberk6426 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390 (2017)
    ne zaman cikiyor ?

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Alıntı Lightning adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hiç bir üretici giriş segmentinden vazgeçmedi. Otobana çıkma limiti 300cc'ye çıkarıldığı için 250cc olan motorları 300cc olarak üretmeye başladılar.
    yoksa endonezya, hindistan vs. buralara hala 250CC olarak motor üretiliyor hatta ninja çift silindirli 250cc'yi bile hindistanda satmaya devam ediyor.

Giriş seviyesi olan bir segmenti kapatarak firmalar ayağına sıkmaz
    Bir kaç noktayi belirtmem lazim yoksa yanlis anlasilacak.
    Öncelikle bu motosikletler giris segmenti degil.En azindan avrupa için degil çünkü burada acemi/ögrenci için motosiklet denilince akla bu motosikletler gelmez.
    Ayrica ayaga sikma gibi bir durum da söz konusu degil çünkü hepimizin bildigi gibi japon markalari uzun yillar boyunca 250cc spor motosiklet üretmediler. Yine cruiser sinifinda da artik düsük cc motosiklet üretmiyorlar. Üstelik bana kalirsa talep de var.

Otobana çikma limiti ile ilgili cc meselesi genel taammüllere uymuyor çünkü genellikle kw cinsinden güç sinirlamasi koyarlar motor hacmi onun yaninda belirtilebilir fakat su ana kadar uygulamaya geçilip geçilmedigini bilmiyorum.
    Su an burada hala eski kurallar geçerli.

Üretime devam edilmesi konusunda da yaklasimin dogru yani mesela bu yil yamaha bir dünya R25 satti yani üretim devam ediyor ama ben zaten üretmiyor demedim, yatirim yapmaz dedim.
    Bu su anlama geliyor. Motoru üretip alicisi olan ülkelerde satmaya devam eder ama o motosiklete ARGE için para harcamaz.
    Mesela Honda 2003 yilinda son CBR 600F'i üretti.
    Ayni yil CBR 600 RR modelini piyasaya çikardi ve 650 F satisini bir çok ülkede durdurdu.
    Fakat Türkiye'de 600 F yanlis hatirlamiyorsam 2006 yilina kadar satmaya devam etti.
    Ne yaptilar?
    Ufak tefek makyaj, bir kaç parça degisikligi (o da belki) renk seçenegi gibi basit degisikliklerle ayni motosikleti satmaya devam ettiler.
    Bu gün ülkemizde satisi devam eden cc spor modellerde muhtemelen bu sartlarda satilmaya devam edecek.
    Kisacasi meramim budr yanlis anlasilmasin.

Motosikleti
    Ybr 125
    Alıntı Yiğit_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    15 bin usd diyen arkadaşı benjamin franklin öpsün.Birde Usd yazmış bir şey biliyorum havası vermeye çalışıyorHey alllahım ne insanlar var doları 1 lira sanıyor galiba
    Arkadaş bence onu gayet bilinçli söylemiş. Bu konsepteki gibi her bir tarafı karbon, şekil boya, o egzoz ve bu şekilde gelsin 15 olmasa da 10 dolardan aşağı satılmaz ülkemizde. Evet dolar yani 30 bin tl civarı.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)