Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Arabam çalındı-Anadolu Yakası

Motovento
    REKLAM ALANI
    seta34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R - 2014
    Merhaba arkadaslar.
    Sizden uzulerek yardim istemek zorundayim. arac bizzat benimdir yardiminizi bekliyorum.

34 KA 048
    KOYU YESIL BMW 5.20
    1990 MODEL
    ARKA TAMPONDA PUNTA VAR
    JANTLARI BIRAZ DEGISIK
    ON CAM CATLAK

DUN GECE 2 CIVARI PENDIK SAHILDEN CALINMISTIR. EMNIYET BIRIMLERI VE YAKIN CEVREM ARIYORLAR BIR GOREN DUYAN OLURSA

0541 924 1931

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:28 ----------

Alıntı seta34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaslar.
    Sizden uzulerek yardim istemek zorundayim. arac bizzat benimdir yardiminizi bekliyorum.

34 KA 048
    KOYU YESIL BMW 5.20
    1990 MODEL
    ARKA TAMPONDA PUNTA VAR
    JANTLARI BIRAZ DEGISIK
    ON CAM CATLAK

DUN GECE 2 CIVARI PENDIK SAHILDEN CALINMISTIR. EMNIYET BIRIMLERI VE YAKIN CEVREM ARIYORLAR BIR GOREN DUYAN OLURSA

0541 924 1931

Plakayi duzeltiyorum

34 KA 042

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    A.Türker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Çok geçmiş olsun. Inşallah bulunur.

Motosikleti
    CBR 250R - 2014
    Alıntı A.Türker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok geçmiş olsun. Inşallah bulunur.
    Insallah hocam, simdi bi emek karsiligi arac alipta caldiranlarin ruh halini anliyorum. Umarim tez zamanda herkesin araci bulunur.

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    geçmiş olsun tuh yaa gun olmıor ki su çalıntı haberini almayalım..

Gökhan Smsek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Almak için uğraşıyorum
    Bende kurtköydeyim plakan ezberimde kardesim umarım bulunur

Geçmiş Olsun.Anadolu Yakasında Dadanda Şerefsizler Çevremizde Çok Araç Çalındı.Normalde Kapının Önünde Duruyordu Aracım.Şimdi Kapalı Yere Çekiyorum.Çalınma Olmadan Öncede,Şerefsizler Depoları Boşaltıyolardı.Turkcelin Motosiklet İçin Takip Şeysi Varmış.Forumda Konusu Vardı.Almak Lazım Bi Tane.Çalınsada Yerini Biliriz.

Motosikleti
    CBR 250R - 2014
    Sagolun arkadaslar simdi bende motorumla sokaga cikip arayacagim

Fatiiiik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Rx3i Evo 2016
    netten baktim araba efsaneymis ya, gecmis olsun umarim en kisa zamanda bulunur

Motosikleti
    CBR 250R - 2014
    Alıntı Fatiiiik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    netten baktim araba efsaneymis ya, gecmis olsun umarim en kisa zamanda bulunur
    Tesekkurler, hala bekliyorum

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bence gezip bırakırlar. terkedilmiş halde bulunur gibi geliyor bana

geçmiş olsun

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu kadar eski bir arabayı ya kullanır bırakırlar yada ırak a götürüp satarlar geçmiş olsun umarım bulunur gerçi birazda moralini bozdum ama ...

Motosikleti
    CBR 250R - 2014
    Olacagi varmis demekten baska birsey gelmiyor insanin elinden, sirf arabalara baka baka geziyorum heryeri

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Olacagi varmis demekten baska birsey gelmiyor insanin elinden, sirf arabalara baka baka geziyorum heryeri
    Geçmiş olsun, motosikleti kollayalım derken arabalar da çalınıyor. Umarım tez zamanda hasarsız halde bulursunuz.
    --------------------------------------

Bende sığar iki cihân ben bu cihâna sığmazam.

toseabul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kardeşler sizi bilmem ama gasp ve hırsızlık olaylarında şöyle şeyler oluyor. hırsızlar olay mahaline tekrar geri dönüş yapabiliyor. ki bundan 1 hafta bir gasp olayı oldu. olayın oldugu yerde 3 saat sonra tekrar iş başında yakaladık bunları karakola kadar döve döve götürüp teslim ettik. işini görürmü bilmem ama çaldırdığın çevrelerde pusuya ya at ara ara güvenlik kameralarına bakip şahısları tanımaya calıs. bu konuda 155 ten bırsey beklemeyin. adamlar cevirmede surda burda tesadüffen denk gelirse bulduk gelin alın derler yoksada zor bulunur.

Motosikleti
    yamaha cryptone
    kardeşim geçmiş olsun...

eylülün 13 ü motorum çalındı. pazara alışverişe gitmiştim. hiç düşündüğüm birşey değildi. insan başına gelmeden anlamıyor bunu. elimde meyve sebze poşetleriyle kalakaldım. içimden birşey koptu resmen. bursa il telekom müdürlüğünün önünden iki koca kameranın karşısından çalındı motorum.

1 hafta bekledim polisten ses yok. e devletten içişleri bakanlığının taşra teşkilatına ( valilik) bilgi edinme kanunu kapsamında dilekçe yazdım. özü; " bursanın göbeğinde kameraların önünde motor çalınıyor ve bulunamıyor! " yani eleştiri yaptım açıkçası.

dilekçenin üstünden 24 saat geçmeden karakola çağırdılar. bir baktım benim motor karakolun önünde. memurun biri aynen şöyle dedi; " biz çalışıyoruz hocam elimizden geleni yapıyoruz... " tabi herşey Allahtan da o dilekçeyi yazmasaydım, valilikten fırçayı yemeseydiniz zor bulunurdu benim motor...

aynısını tavsiye ederim size...

Motosikleti
    CBR 250R - 2014
    Alıntı toseabul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşler sizi bilmem ama gasp ve hırsızlık olaylarında şöyle şeyler oluyor. hırsızlar olay mahaline tekrar geri dönüş yapabiliyor. ki bundan 1 hafta bir gasp olayı oldu. olayın oldugu yerde 3 saat sonra tekrar iş başında yakaladık bunları karakola kadar döve döve götürüp teslim ettik. işini görürmü bilmem ama çaldırdığın çevrelerde pusuya ya at ara ara güvenlik kameralarına bakip şahısları tanımaya calıs. bu konuda 155 ten bırsey beklemeyin. adamlar cevirmede surda burda tesadüffen denk gelirse bulduk gelin alın derler yoksada zor bulunur.
    Kameralara bakilacakmis bilemiyorum artik, ne kadar tanidik varsa olayin icinde. Benim gorup aramam lazim sadece

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:47 ----------

Alıntı mustf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim geçmiş olsun...

eylülün 13 ü motorum çalındı. pazara alışverişe gitmiştim. hiç düşündüğüm birşey değildi. insan başına gelmeden anlamıyor bunu. elimde meyve sebze poşetleriyle kalakaldım. içimden birşey koptu resmen. bursa il telekom müdürlüğünün önünden iki koca kameranın karşısından çalındı motorum.

1 hafta bekledim polisten ses yok. e devletten içişleri bakanlığının taşra teşkilatına ( valilik) bilgi edinme kanunu kapsamında dilekçe yazdım. özü; " bursanın göbeğinde kameraların önünde motor çalınıyor ve bulunamıyor! " yani eleştiri yaptım açıkçası.

dilekçenin üstünden 24 saat geçmeden karakola çağırdılar. bir baktım benim motor karakolun önünde. memurun biri aynen şöyle dedi; " biz çalışıyoruz hocam elimizden geleni yapıyoruz... " tabi herşey Allahtan da o dilekçeyi yazmasaydım, valilikten fırçayı yemeseydiniz zor bulunurdu benim motor...

aynısını tavsiye ederim size...
    Daha olay yeni, detay vermek istemiyorum 1 hafta olup bulunmazsa dediginizi yapacagim tesekkur ederim, Allah birdaha yasatmasin

Motosikleti
    İNTEGRA gitti şuan 50cc (150cc)arora vesta scooter
    bu şerefsizleri yakaladığında 2 gözünü hemen orada kör edeceksinki bidaha yapmaya muaffak olamasın adiler

Motosikleti
    CBR 250R - 2014
    Arkadaslar arac bulundu. Benzin bitene kadar surup benzin bittiginde birakip gitmis a.k.cocugu. yardimci olan,olmaya calisan arkadaslarimdan Allah razi olsun.
    Mod arkadaslardan konunun kapatilmasini rica ediyorum

caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Arkadaslar arac bulundu. Benzin bitene kadar surup benzin bittiginde birakip gitmis a.k.cocugu. yardimci olan,olmaya calisan arkadaslarimdan Allah razi olsun.
    Mod arkadaslardan konunun kapatilmasini rica ediyorum
    Geçmiş olsun dostum
    https://www.instagram.com/besafes1kr/

Motosikleti
    CBR 250R - 2014
    Alıntı caglar48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun dostum
    Allah razi olsun, sizde deponuzu fullemeyeyin bence 5-10 liralik benzinlerle gezin surekli. Aracta benzin isigi yaniyordu calindiginda o depo full olsaydi hala bekliyo olurdum

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)