Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Daha önce başından geçmiş olan varsa yardım

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial Zn125(2007)- Ktm Duke 250 (2017)
    19 Eylül akşamı dengesiz bir insan kılıklı yaratığın yaptığı ihlal ile kaza yapmama sebebiyet verildi.Ve nerdeyse 2 ay olucak motorum hiç bir şekilde onarım göremiyor.Nedeni ise ekspertin benden karşı tarafın ifadesini istemesi.Karşı taraf ifadesini zaten yalan yanlış vermiş durumda.Ve 15 ekimde konu ile alakalı dosyada açılmasına rağmen hala uzlaştırma önünede çıkamadım.Bu ülkede adalet neye göre nasıl işliyor hala anlam vermiş değilim.Son çare bana çarpan mahlukata çökeceğim.

Sormak istediğim soru şu kamera kaydında herşey alanen ortada,uzlaştırma bürosu karşı tarafın aracına hak mahrumiyeti koydu,Herşey benim lehimeyken o.çocuğu eksper bana haklı olduğumu ispatlamamı söylüyor(kamera kaydında kazayı izlemesine rağmen!!!) Sizce ben bu durumda ne yapmalıyım?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    kamera kaydınız varsa mahkemeye vermeniz gerekicektir ayrıca kamera kaydına aykırı ifade verdiği için hakim farklı cezada verebilir,

kaza nasıl gelişti kroki vs paylaşırsanız daha açıklayıcı olur

dipnot: malesef kaza olunca herşeyi karşılayacam diyip aradan 5 dakika geçince ne yaparsan yap diyen İNSAN SLÜETİNDEKİ bazı primat türleri aramızda geziyor...

macremmm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok enteresan mış ya eksper madem size kazayı ispatla diyor sizde kamera kaydı ile bunu ispatlıyorsanız neden hala kabul etmiyor onu anlamadım hayır baska türlü daha nasıl ispatlanırmış bu anlam veremedim acıkcası.

eray_uluyazı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 HONDA CBF 500 (adriana ;)
    eğer ekspertizin ismi türker ise işiniz yaş. kendisi motorcu olmasına rağmen motor kazalarında motorculara inanmamakla beraber hakedilen meblağlarıda verdirmeme gayretindedir...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Merhaba arkadaşlar experin hakkınızda kötü veya olmaması gerkeiği gibi kararverdiğini düşünüyorsunuz bunu SBM ye iletin eksperler sonsuz yetkide olan hakim savcı değildir onalrda tüzüğe ve kurallara göre karar verebilirler

şikayetleriniz için

http://www.sbm.org.tr/tr

Kazasız günler

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Alıntı eray_uluyazı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eğer ekspertizin ismi türker ise işiniz yaş. kendisi motorcu olmasına rağmen motor kazalarında motorculara inanmamakla beraber hakedilen meblağlarıda verdirmeme gayretindedir...
    o türkeri öyle bir haşladımki sorma ama onlarda haklı sigortadan para koparmaya çalışan dallama çok
    "Tecrube, limitlerini bilmektir"

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)