Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Medya nereye koşuyor ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    deamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 zat
    Bu ne biçim haber yapmaktır ya şaştım kaldım.

Teşhise imkan vermeyen kask da ne demek ? Teşhise imkan vereni var da bizim mi haberimiz yok ? Kask soygun aracı mı yahu ? Utanmasalar kasklarla T.C. falan yazıp resmini çekecekler.

Ele geçirilen motosiklet, kask ve cep telefonu ile çantalar falan emniyette bir basın toplantısıyla basına gösterildi yazmışlar. E yuh yani, sanki kalaşnikof yakaladılar.

Bilinçsiz medya sayesinde hanemize bir kaç eksi puan daha yazıldı bence..
    Yeryüzünün sonuna gittim Suların sonuna gittim Gökyüzünün sonuna gittim Dağların sonuna gittim Arkadaşım olmayan birşey bulamadım Navajo Atasözü

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Medya hep aynı medya işte, vaktinde yeni yasa tasarıları çıkarken milletin dikkatini başka yöne çeken, bally-tiner çeken garipleri göstererek başka gariplere de kafa bulmanın ucuz yolunu öğreten, pitbull cinsi köpekleri sanki masallardan çıkmış ejderhalar gibi gösteren, gündemi geren değiştiren saptıran ülkeyi kendilerinin yönettiğini veya yönlerdirdiğini bir kurumlar topluluğudur işte ve yine aynı şeyi yapmışlar çok şaşırmadım. Allah çarşılarına pazar versin ne diyeyim

İyi Seyirler...

ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    Güzel yakalamışsın. Tebrikler !

Mmaalesef medyamızın kalitesini oldukça düşük olduğu uzun zamandır bilinen bir gerçek ancak en ufak bir gelişme yok.

Hadi muhabir cahil, haberi böyle yaptı diyelim.

Peki bu gazetede editör, yazı işleri vs. herkes mi atlıyor böyle saçma sapan yazıları ?

Sahi hangi gazete bu ? Gerçi farketmez hepsi aynı....
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    medyaya artık güvenimiz kalmadı

deamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 zat
    Alıntı ledo adlı üyeden alıntı
    Güzel yakalamışsın. Tebrikler !

Mmaalesef medyamızın kalitesini oldukça düşük olduğu uzun zamandır bilinen bir gerçek ancak en ufak bir gelişme yok.

Hadi muhabir cahil, haberi böyle yaptı diyelim.

Peki bu gazetede editör, yazı işleri vs. herkes mi atlıyor böyle saçma sapan yazıları ?

Sahi hangi gazete bu ? Gerçi farketmez hepsi aynı....
    maalesef hürriyet...üçüncü sayfa haberi
    Yeryüzünün sonuna gittim Suların sonuna gittim Gökyüzünün sonuna gittim Dağların sonuna gittim Arkadaşım olmayan birşey bulamadım Navajo Atasözü

Bakın arkadaşlar mumkunse genelleme yapmayalım ben 10 senelik gazeteciyim iyi medyada var kotu medyada nasıl iyi motorcu da var kotu motorcu varsa aynen öyle bir gazete kotu haber yaptı diye tum medyaya atıp tutmayalım

kurt_kapani_mos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pegeout 103 simsek+honda cbr 125 r

medya

gerçekten habercilerimiz çok kötü durumda ve ne yazıktır ki kaliteli yayın yapan kimsecikler kalmadı bu ülkede...

yazının tamamını okuduğunda aklıma gelen söz şu oldu:
    "medya bir radyoaktif element gibidir, nükleer elektrik santrali de kurabilirsiniz, atom bombası da yapabilirsiniz".
    en iyi sürücü en dikkatli olandır...
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    bu vatanın ekmeğini yiyip ihanet eden bir gün ekmeği yediği yerden kurşunu yer....
    kurt_kapani

Arkadaşlar kotu medya var dogrudur brnim sizden benim ricam kotulerken isim verin genel konuşmayın. Ben ve benim ailem senelerdir bu işle ugrasıyo o yuzden genel laflar beni uzer

Kınıyorum

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şimdi yasa gelir kasklarada plaka yı yazdırmak için 34 BAB 2626 Kask plakalı vatandaş polisleri atlatmak suretiyle kaçtı aramalar geniş çaplı devam ediyor

Aha kask kotü şeyde kullanılıyormuş hem hükümete mail atayım kaskdan ötv alsınlar

ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    Alıntı sahinhakan04 adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar kotu medya var dogrudur brnim sizden benim ricam kotulerken isim verin genel konuşmayın. Ben ve benim ailem senelerdir bu işle ugrasıyo o yuzden genel laflar beni uzer
    Sevgili Kardeşim, bir yanlış anlamayı düzeltelim .

Medya genel bir isimdir ve maalesef Türkiye'de oldukça düşük seviyede olduğu da su götürmez bir gerçek.

Ancak, burada bahsedilen olay tabii ki medya sektöründe çalışan birçok bireyi kapsayacak diye birşey yok.

Bu konuyu kişisel değil genel olarak incelemek lazım !
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

Sizler bir sorum olsun kardeşler yolda giderken bir motorun kapkaç yaptıgını görseniz takıp edip yakalamaya kakarmısınız. ALLAH icin delikanlı gibi cevap bekliyorum

xxxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 500
    ya adam tanınmamak için taksa kaskı renkli vizör kullanırdı

demek ki bilinçli kapkaçcı kaskı tanınmamak için değil kafasını korumak için takmış
    ben giderim adım kalır dostlar beni hatırlasın

Peki bu habere medya kotu yazan arkadaşlara sesleniyorum hanginiz bu gazetweye mail atıp veya telefon acıp ya kardeşim boyle boyle dediniz veya baska gazeteyi arayıp o gazete yalan yazmıs dediniz

Moderatör Ergin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar serzenişiniz kısmen doğru ama söylemleriniz bence çok yanlış bende 10 senedir muhabirlik mesleğiyle uğraşıyorum,hep siz demiyormuydunuz yaşın yanında kuruyu yakıyolar bilinçsiz sürücüler yüzünden bizde kötü biliniyoruz diye.Şimdi aynı şeyi siz yapıyorsunuz malesef.Bu yazılanları tabikide üzrime almıyorum ama siz ayrım yapmyarak bu meslekten ekmek parası kazanan ailesini geçindiren bütün meslektaşlarımada yukardaki haberi yapan şahısa ettiğiniz muameleyi ediyorsunuz ve buda beni üzüyor açıkçası.Demişsinizki motor,kask suç aletimi basına gösteriliyor peki ben soruyorum gazeteci olmak demek kötü insan olmak cahil abasını doldurmak için ne olursa yapan bir şahsiyet olmakmı demek?
    YÜRÜYEN BİR APTAL OTURAN İKİ AKILLIDAN DAHA ÇOK YOL ALIR

Agzına saglık kardesim

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Tabiiki tüm gazeteciler kalitesiz ve sokak dedikoducusu değil,
    Tüm polislerin işkenceci olmadığı gibi,
    Tüm memurların rüşvetçi olmadıpı gibi,
    Tüm aydınların vatan hayini olmadığı gibi,
    Tüm siyasetçilerin yalancı olmadığı gibi,
    vs vs vs vs vs vs vs vs
    ÖN YARGILI BİR MİLLETİZ!!!
    elele tutuşan iki genci ahlaksız sayarız.
    gece yalnız bir bayanı potansiyel ... sayarız,
    devleti düzeni eleştireni vatan haini ilan ederiz,
    farklı düşüneni aforoz ederiz,
    vs vs vs vs vs ...
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Alıntı sahinhakan04 adlı üyeden alıntı
    Bakın arkadaşlar mumkunse genelleme yapmayalım ben 10 senelik gazeteciyim iyi medyada var kotu medyada nasıl iyi motorcu da var kotu motorcu varsa aynen öyle bir gazete kotu haber yaptı diye tum medyaya atıp tutmayalım
    Bu ülkede kötü medya var, daha da kötü medya var. iyisi varsa saklandıkları yerden çıksınlar. Kişisel olarak saygı duyduğum üç-beş gazeteci var sadece, onların da hemen hepsi ekonomi profesörü.

fikrimce artık medyaya güvenilmez yazık adamın yaptığı çok ayıp hrsızlık kötü bişey ama kask tanınmamak için takımaz
    Kask tak!

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Yukarıdaki Gazetenin önyargılı haberinden dolayı günün birinde kendi halinde seyahat eden bir motor sürücüsünü, şahsın biri Ya!!! ben onu hırsız zannettim deyip silahla vurursa,Bu gazete ve onun sorumluları ne diyecek.
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler