Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Medya nereye koşuyor ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    ninya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax 250 z plus
    Kaskı takınca tanınmaz oluyo o yuzden teşhise imkan vermiyo diyelim . Motorun plakası yokmu ya bu tip soygunları yapanlar da?? Emniyet önce buna çözüm bulsun. Plakasız geziyorlarsa eger.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör Ergin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı
    Bu ülkede kötü medya var, daha da kötü medya var. iyisi varsa saklandıkları yerden çıksınlar. Kişisel olarak saygı duyduğum üç-beş gazeteci var sadece, onların da hemen hepsi ekonomi profesörü.
    Dostum böyle yazmışsın ama 10 yıldır bu meslekteyim hiç hem ekonomi profesörü hemde muhabirlik yapan şahsiyet görmedim senin söylediğin köşe yazarı falan olmasın sakın,lakin biz başlıktaki haberle ilgili yorum yapıyoruz bilgine
    Ayrıca ben bu siteye 1 seneden fazladır üyeyim ve bir muhabirim ve bir çok etkinlikte bulundum yani dediğin gibi ne saklanıyorum nede bi yerden çıkıyorum.

biz burda medyayı savunmuyoruz elmayla armutu bir tutmayın diyoruz hepsi bu
    YÜRÜYEN BİR APTAL OTURAN İKİ AKILLIDAN DAHA ÇOK YOL ALIR

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Okuduğumuz hiçbir habere inanamaz olduk herşeye kaynak ister olduk şu medya varya şu medya özellikle görsel olanı en büyük silah o bilinçle dikkatli izlemek lazım.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

babyboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125cc
    Alıntı deamon adlı üyeden alıntı

Bilinçsiz medya sayesinde hanemize bir kaç eksi puan daha yazıldı bence..
    +100000000000000
    [B]Atam Cumhuriyeti Sen kurdun, Onu biz koruyacağız!!! [/B]

yeşil96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125ZN mondial
    Alıntı sahinhakan04 adlı üyeden alıntı
    Sizler bir sorum olsun kardeşler yolda giderken bir motorun kapkaç yaptıgını görseniz takıp edip yakalamaya kakarmısınız. ALLAH icin delikanlı gibi cevap bekliyorum
    bnm altımda motor olcak bide gözümün önünde kapkaç olayı yaşanacak... bn de o şerefsizi takip edip ii bi benzetmezsem neyim...
    her zaman doğruyu söyle,ne dediğini hatırlamak zorunda kalmazsın!!!

yamahaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK
    kesinlikle iyi yakalamışsın abi adam ne diyor ya iyi o zaman polislere söylesin de bundan sonra kask takanları durdursun...

Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    Medya tamamen yalan haberlere daima balıklama atlıyor yeterki sansasyonel olsun ilgi çeksin..Motorcular kadar bir gök taşı düşer -kafanıza inşallah..Vefat eden arkadaşımızın kanı üzer,inden yalan haber yazıpta motorcu camiasını ve o arkadaşlarını üzende bu aşağılık medya değilmi

serkankiyak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6
    Yurdum medyası.....
    birgün kendilerinin başınada buna benzer bir durum gelebileceğinin bilincinde olmayan zavallı insanlar...
    [FONT="Georgia"][FONT="Verdana"][B][COLOR="Blue"][SIZE="2"]Biliyorsan konuş,ibret alsınlar.Bilmiyorsan sus, adam sansınlar..[FONT="Georgia"][/FONT][/SIZE][/COLOR][/B][/FONT][/FONT]

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Alıntı sahinhakan04 adlı üyeden alıntı
    Sizler bir sorum olsun kardeşler yolda giderken bir motorun kapkaç yaptıgını görseniz takıp edip yakalamaya kakarmısınız. ALLAH icin delikanlı gibi cevap bekliyorum
    Bu sorunun konumuz ile nasıl bir bağlantısı var?suçluları yakalama görevi kolluk kuvvetlerimizindir.Bizler vataşlar olarak bu konuda ihbar şahitlik ve delil konusunda yardımcı oluruz.önce burada anlaşalım.Bu zanlıyı yakalamaya çalışırken düşürüp öldürmemiz halinde hukuki sorumluluğumuzu BİZLE paylaşacakmısınız? YOKSA MEDYA((((((((MOTORCU ARKADAŞINI BİLE BİLE ÖLDÜRDÜ)))))))))) diye başlıkmı atacak?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Yada biz düşüp ölürsek arkamızdan((((((HIRSIZIN ORTAĞI DÜŞTÜ ÖLDÜ)))))))mü yazacak ? HIRSIZIN MOTORLU VE KASKLI OLMASI DIŞINDA bizlerle hiç bir ortak yönü olmayan zanlıyı MUHABİRLER YAKALAMAYA KALKIŞMAYACAKMI???????????????
    İyi akşamlar.

Alıntı serkankiyak adlı üyeden alıntı
    Yurdum medyası.....
    birgün kendilerinin başınada buna benzer bir durum gelebileceğinin bilincinde olmayan zavallı insanlar...
    Bir basın emekçisi geçenlerde göreve giderken trafik kazasında vefat etmişti çok üzüldük.Akşam haberlerindeki başlık(((((((BASIN ŞEHİDİMİZ..............)))))))
    Aynı basın geçen gün Balıkesir'deki bir madende yanarak ölen ve ancak özel eşyalarından teşhis edilebilen asgari ücretle çalışan ((17)) madenci için ((((MADEN ŞEHİDİ)))) diye başlık atabilirmi?????????????
    OOOOOFFFF OF.
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    "Doğan Medya Grubu satıldı!"
    mombohunter bunu beğendi.

SavageGarden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC750S
    'en çok kim yalayacak'a koşuyor
    özgür haber alabilme özgürlüğümüz koşarak uzaklaştı.

elde twitter kaldı diyecem ama,
    vpn'ler de kapatıldı!
    yahu internette rahatça dizi izleme özgürlüğü bile gitti.

bu "ileri demokrasi" çok acayip bişey
    ben buna seçimi garantileme çalışmaları diyorum.
    olasılığa bırakmak yok, durmak yok yola devam.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Beş-on sene önce olsa nasıl tepki alırdı değil mi?

Şimdi kimsenin umrunda değil. Çünkü sözde "özgür medya" zaten çoktan satılmıştı, şimdi sadece ismi konmuş oldu.

Kazanı yavaaş yavaaaş ısıttılar. Ülke olarak haşlanmaktayız haberimiz yok.

On sene önce TL üç buçuk kat daha değerliydi. TL'nin bir kaç ayda bu kadar değer kaybettiğini düşünün. Hükümet ayakta kalabilir miydi?
    Ercument bunu beğendi.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Anayasa kitapçığı krizinde ne kadar oynamıştı döviz? Krize de bakar mısınız, anayasa kitapçığı krizi, vuuuuuu.

Motosikleti
    Duke 200
    Düzgünce bi başlık açsan olmaz mi? Ayni gün içinde iki kez 10 yıl öncenin başlığına yorum yazdığına denk geldim kim bilir ne kadar yapıyorsun.

-Black- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    Alıntı sahinhakan04 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bakın arkadaşlar mumkunse genelleme yapmayalım ben 10 senelik gazeteciyim iyi medyada var kotu medyada nasıl iyi motorcu da var kotu motorcu varsa aynen öyle bir gazete kotu haber yaptı diye tum medyaya atıp tutmayalım
    İyi medya var derken? 🤔😃

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:01 ----------

Alıntı Ergin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar serzenişiniz kısmen doğru ama söylemleriniz bence çok yanlış bende 10 senedir muhabirlik mesleğiyle uğraşıyorum,hep siz demiyormuydunuz yaşın yanında kuruyu yakıyolar bilinçsiz sürücüler yüzünden bizde kötü biliniyoruz diye.Şimdi aynı şeyi siz yapıyorsunuz malesef.Bu yazılanları tabikide üzrime almıyorum ama siz ayrım yapmyarak bu meslekten ekmek parası kazanan ailesini geçindiren bütün meslektaşlarımada yukardaki haberi yapan şahısa ettiğiniz muameleyi ediyorsunuz ve buda beni üzüyor açıkçası.Demişsinizki motor,kask suç aletimi basına gösteriliyor peki ben soruyorum gazeteci olmak demek kötü insan olmak cahil abasını doldurmak için ne olursa yapan bir şahsiyet olmakmı demek?
    Muhabir diyen olmadı arkadaşım, "medya". Ve durumu da belli. Alınganlık yapmaya gerek yok.
    Sen haber kovalarsın, medya sansasyon. Sen yap muhabirliğini, sana bişey diyen yok.

Bu tarih itibari ile herhalde savunan arkadaşların da, savunacak durumu kalmamıştır.
    -------------------
    (Bir de şu lavuğa çok uyuz oluyorum)

_chaotic_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal raptor daytona 350
    Alıntı -Black- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi medya var derken? 🤔😃

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:01 ----------

Muhabir diyen olmadı arkadaşım, "medya". Ve durumu da belli. Alınganlık yapmaya gerek yok.
    Sen haber kovalarsın, medya sansasyon. Sen yap muhabirliğini, sana bişey diyen yok.

Bu tarih itibari ile herhalde savunan arkadaşların da, savunacak durumu kalmamıştır.
    -------------------
    (Bir de şu lavuğa çok uyuz oluyorum)
    12 sene önce yazanlara cevap yazmissiniz

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler