Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

8 Nisan 2016 - Almanya - Köln / FC Moto Alışveriş

Motovento
    REKLAM ALANI

Öncelikle insaAllah yapacagin yolculuk ve alir-veriste bol sans dilerim.

Yolculuk yapmak istiyenlerin öncelikle vize alabilme ihtimalini gözönünde bulundurmaları kendi lehine olacaktır.
    Almanya vize prosüdürü; özellikle ilk başvurularda, başvuru formunda ki gün kadar vize verir. 2. , 3. başvurularda gerek duyulursa vize uzatılabilir.
    Son zamanlarda ki mülteci sorununu size yansıtabilirler dikkatli olmanızı tavsiye ederim.
    Hesap özetinizin canlılığı, düzenli bi gelirinizin oluşu, ve geri döneceğinize dair bi garanti verebilirseniz vizenizi rahat bi şekilde alırsınız.

Vize alacak arkadaşlar lütfen vize işlemlerini hafife almayın, ayrıca gözünüz de çokta büyütmeyin. Vize işlemleri hakkında soruları olan arkadaşlara yardımcı olurum seve seve.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Bajaj Boxer(10000km+)
    Merhaba gitme şansınız oldu mu ? Gittiyseniz de aldığınız ürünler hakkında yorumlarınızı bekleriz.

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Alıntı Anatolman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba gitme şansınız oldu mu ? Gittiyseniz de aldığınız ürünler hakkında yorumlarınızı bekleriz.
    gidemedik ama o dainese pantolon aldı mont alcak burda tanıtsın hazır başlık var

Motosikleti
    Tracer700
    Fc Moto dan yakin zamanda alisveris yapan varmi?%65 ucuzluk yapan revit mont gørdum siparis ettim 2-3 gunde gelecek mont 1 hafta oldu gelmedi dun telefon actim montun ellerinde olmadigini ve para iadesi yapacaklarini søylediler,bende para iadesi yerine baska bir mont alayim uzerinide size ødeyeyim dedim kabul etmediler ve tekrar siteden mont begenip formu doldurmami søylediler.Bu sefer her magazada bulunan basit bir monta yøneldim formu doldurup telefon actim o montunda ellerinde olmadigini bulabilirlerse yollayacaklarini yoksa 7 gun icinde para iadesi yapacaklarini sæylediler.Anlamadigim olay bu adamlarin magazasi yokmu sagdan soldanmi motosiklet ekipmanlarini temin edipte musterilerine gønderiyorlar...Hele birde o telefon yokmu en az yarim saat telefonda asker oluyorsun,valla avrupaya vize almak bu adamlara telefonla ulasmaktan daha basit.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)