Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

KTM RC 125 (ABS)

Motovento
    REKLAM ALANI
    bunyamin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM RC125 ABS
    6000 km dir rc125 kullaniyorum ilk motorum oldugu icin duke 390 vs. dusunmedim 125 lik racing tasarim bi motor alip 10000 km yapmak vardi kafamda. cbr 125 (9600 tl) yzf 125 (13150 tl) diger seceneklerimdi iyiki bi kerizlik yapip 13250 ye rc125 almisim abs sinden lastiklerine tasarimina her seyiyle kurusu kurusuna hak ediyor ama tabi 2-3 daha koyup 600 lukte alinabilirdi o da bizim kerizligimiz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sykkuno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Abs motoru düz bir çizgiye mi sokuyormus ben mi yanlış okudum

Motosikleti
    KTM RC 125(ABS)
    Yavv arkadaş konuyu neden baska yerlere cekiyorsun kii.Fren'i kaygan bi zeminde koydugun da motorun ya g*t atar ya da altından kayar gider ama ABS'nin olmasi KTM'de bunu onluyor.
    Ehliyetim yeni oldugu icin 600'luk hic dusunmedim bana en yakin gelen 125Cc'lik motor KTM'ydi.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Motor virajda yanlamasına kayar. Tekerin kilitlenmesine gerek yok kaza yapmak için, ABS işe yaramaz yani orda.

Sykkuno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Ben 125'lik ktm almana bisey demedim ki. Önceki mesajında motorla yatarken frene basarsan abs motoru düz çizgiye sokuyor lafına takıldım. Yoksa ktm sevdigim motordur tercihine saygı duyarım.

Motosikleti
    KTM RC 200
    Arkadaşlar ben RC200 almayı düşünüyorum. Ama 125de ki ABS aklimi kurcalıyor. İlk motorum olucak ve ileride CC yuksetme telaşına dusmekte istemiyorum. Ve cikacagim en ust seviye 250 olacak oyle bi kararim var. Sizce rc125 mi alayim rc 200 mu. ABS olmaması bana ne kaybettiririr. O parayi 225e vermek istemiyorum çünkü

CxAnKACx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 200 (2014)
    Alıntı Mazulama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben RC200 almayı düşünüyorum. Ama 125de ki ABS aklimi kurcalıyor. İlk motorum olucak ve ileride CC yuksetme telaşına dusmekte istemiyorum. Ve cikacagim en ust seviye 250 olacak oyle bi kararim var. Sizce rc125 mi alayim rc 200 mu. ABS olmaması bana ne kaybettiririr. O parayi 225e vermek istemiyorum çünkü
    12bin kmdir duke 200 suruyorum abssiz, yerde kar varken de surdum delicesine yagmur yagarken de hicbir sey kaybettirmedi. Aksine fren yapmayi daha iyi ogrendigimi dusunuyorum.
    Not: burdan anlasilmasin ki abs gereksiz , olursa iyi olur ama olmasa da olur bence.

Motosikleti
    2016 HONDA NC750X DCT-2016 YAMAHA N MAX
    Alıntı Mazulama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abs yi bilmem de alirsan 200lugunu al derim.fuardan kuzenim gitti rc 125 aldi tr de tek galiba ne kimsede gorduk ne de nette bir satilik ilani.o kadar parayi buna verme diye uyardim ama cok seviyor motorunu.satmak istese nasil satacak bilemiyorum

Motosikleti
    KTM RC 200
    Alıntı pikatel34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abs yi bilmem de alirsan 200lugunu al derim.fuardan kuzenim gitti rc 125 aldi tr de tek galiba ne kimsede gorduk ne de nette bir satilik ilani.o kadar parayi buna verme diye uyardim ama cok seviyor motorunu.satmak istese nasil satacak bilemiyorum
    Alıntı CxAnKACx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    12bin kmdir duke 200 suruyorum abssiz, yerde kar varken de surdum delicesine yagmur yagarken de hicbir sey kaybettirmedi. Aksine fren yapmayi daha iyi ogrendigimi dusunuyorum.
    Not: burdan anlasilmasin ki abs gereksiz , olursa iyi olur ama olmasa da olur bence.
    Teşekkürler arkadaşlar tecrübeleriniz için. Bende Abs olmasada olur idye düşünüyordum ama yinede tecrubesi olanlardan fikir almak iyi oldu.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)