Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

bu üç teker ne iş ya ve özellikle mwt 09 yamaha

Motovento
    REKLAM ALANI
    c90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 500R 2014 HONDA
    sorması ayıp ama üç tekerin ne anlamı var bir türlü aklım ermiyor
    iki teker tamam
    tek teker tamam da
    üç teker ne ayak arkadaş
    ha atv utv dersen o başka onlar dört teker hemde dört çeker
    gerçekten tüm samimiyetim ile soruyorum bu üç tekerde amaç ne bilen var ise anlatır aydınlatırsa sevinirim
    honda Neowing i anlıyorum canam çakması
    ama bu mwt09 ne ayak arkadaş saçmalamak için ellerinden geleni arkalarına koymamış yamaha yazık yok madem elinizde yeni bir model bari saçmalamayın insanların kafasını yormayın

saygı ve sevgilerim ile
    Enes Bakır bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Pangea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha WR 125 X
    Mümkün oluduğunca güven hissini arttırıp otomobil sürücüsünü motosiklete çekmek,göz boyamaktan başka bir şey değil.
    c90 bunu beğendi.

dovahhkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250 ABS
    ya bide harleylerin goldwinglerin arka 2 teker ön tek teker olanları var asıl ben onları hiç anlamıyorum Cabrio araba parası zaten git onu al

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hem zengin işi duruyo hemde motosiklete biniyorum ama zenginim arabamda var garajımda tahmin edin artık demek gibi

gurkanerkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07
    Şimdi bu motoru çizen tasarımcıya üretim aşamasında kafa patlatan mühendise ayıp olmadı mı ?
    Pisman bunu beğendi.

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Arkadaslarin selamlari var sizlere.
    Diyorlar ki biz de insaniz.
    RAMİREZ, Mirable, IRau ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

tyrung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696, Vespa Primavera
    Teknoloji, gelişim, deney, tecrübe, kullanıcı kitlesi kelimelerini bilmeyen millete üç teker motosiklet yapınca böyle oluyor.
    Türkiye de şu sıra herşey yasaklanıyor umarım bu tür motosiklet haberleri de yasaklanır
    polemos bunu beğendi.

valvole - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende bu herşeye gereksiz diyen arkadaşları anlamiyorum scooterda uç teker var vitesli motosiklete neden olmasin üstelik bu motorun teknolojisini bi araştırın derim bence mükemmel bi konsept tasarım olarak da teknoloji olarak da. Şahsen ben cok begendim ama kozmik bi fiyatı olacağı kesin o yuzden bize gelmez orası ayri mesele

c90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 500R 2014 HONDA
    Ama bi resme bakın önde dört amortisör bence bir ecube mühendis arkadaş kız arkadaşını düşünüyormuş her hal bence

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:05 ----------

Alıntı COQ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslarin selamlari var sizlere.
    Diyorlar ki biz de insaniz.
    http://news.moto-journal.fr/wp-conte...39098816_n.jpg
    Quattro scooter veya canam veya Honda'nın Neoving tamam da bu n ya dört bacak var önde

capozzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 1100 sport
    Çoğu insan 30 lu yaşlarının sonlarında artık hayatını düzene sokmuş ve yapacak bir hobi arar hale gelebiliyor. Bu saatten sonra motosikleti tercih etmesi zor. Is hayatı, kısıtlı zaman vs derken, adamın büyük motor için yeterli km tecrübesine ulaşması yıllar sürüyor. Zaten geç başlamış olacak, kafadan hobi olarak motosiklete hiç girmeyen bir kitle, pazar var. Bence bu kitleye yönelik yapılıyor 3 tekerlekliler. Daha fazla yere temas alanı, olduğu yere düşmez vs dengesi daha kolay olması gibi durumlardan ötürü bir güven yaratıyor bu kitleye.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Yamaha kendine yakışanı yapmış bravo

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Sıradışı işte,, farklılık..

Levent68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı capozzz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çoğu insan 30 lu yaşlarının sonlarında artık hayatını düzene sokmuş ve yapacak bir hobi arar hale gelebiliyor. Bu saatten sonra motosikleti tercih etmesi zor. Is hayatı, kısıtlı zaman vs derken, adamın büyük motor için yeterli km tecrübesine ulaşması yıllar sürüyor. Zaten geç başlamış olacak, kafadan hobi olarak motosiklete hiç girmeyen bir kitle, pazar var. Bence bu kitleye yönelik yapılıyor 3 tekerlekliler. Daha fazla yere temas alanı, olduğu yere düşmez vs dengesi daha kolay olması gibi durumlardan ötürü bir güven yaratıyor bu kitleye.
    Yapma bitirme bizi ben 42 yaşında ehliyet aldım. İlk defa o Zaman motora bindim. 8500 km tutan Almanya Yürkiye turum var ilk makinem fazer 1 idi. Ama burada eğitim ehliyet sistemi çok değişik. O yüzden 600 makineler başlangıç makinesi oluyor 3 tekerlilere gelince burada tutulan bir alet onlar. İşe gitmek için kısa turlar için çok kullanılıyor. Burası çok yağmurlu olduğu için talep var ben bir iki kere kullandım çok eğlenceli insan kendisini daha değişik güvende hissediyor trafikten kaçıp motor zevkini yaşayabiliyor.
    capozzz bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)