Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Arkadan vuran araba

Motovento
    REKLAM ALANI
    caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Bugun merterde e5 ustunde sag seritten 70 80 le giderken bi corolla gelip arkadan yavasca dokundurdu sonra saga yanastigimda yanima gelip kenardan gitsene lan diye bagirdi saga cektik cami acip kurtce kufur etmeye basladi sen ne insanliktan nasibini almissin ne turklukten dedim arabadan inmeye kalkisti aynasina eldivenle saglam bi tane patlattim dip gaz uzadim kactim boyle serefsizler insan hayatiyla nasil bu kadar kolay oynayabiliyor anlamiyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Aynasını kiramadin mi kironun

Mitoqondri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    O nasıl bi psikopatlıktır giden motora arkadan dokunmak. Geçmiş olsun hocam.

Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı Mitoqondri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O nasıl bi psikopatlıktır giden motora arkadan dokunmak. Geçmiş olsun hocam.
    insanlar kafayı yemıs kuyrugu kestırmeyı dusunuyodum allahtan kestırmemısım yoksa dırek tekere temas ederdı sonrası pek hayırlı olmazdı

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:23 ----------

Alıntı skolyusk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynasını kiramadin mi kironun
    Zaten şok oldum ama oyle bı yumrukla kırmısımdır vurdugum gıbı gaz acıp kactım korkudan

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Allah belasını verir merak etme.
    dejavoo ve Enes Bakır bunu beğendiler.

omeraydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 690smc-R
    Ben olsam arabasını pert etmiştim

Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı omeraydin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben olsam arabasını pert etmiştim
    Hocam öyle olmuyor işte arabada 4 kişi var ve araba motoruna cok rahat hasar verebılır dururken bıle altına alabılır motoru o dedıklerı tek kişi ise oluyor insan bi çekiniyor haliyle

Geçmiş olsun. Verilcek sadakanız varmış. Polis falan hiç bulaşma hiç birşey olmaz. TR de dayak yiyip yada ölen öldüğüyle kalıyor.

gurkanerkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07
    Takın kaskınıza bir kamera hayatta kalırsanız gerekli yerlere başvurularınız yaparsınız. Unutmadan geçmiş olsun.

Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı Uykusuzcorap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun. Verilcek sadakanız varmış. Polis falan hiç bulaşma hiç birşey olmaz. TR de dayak yiyip yada ölen öldüğüyle kalıyor.
    Plakasına bakmadım bile baksam ne olcak diye dusunup gecıstırıdm ıcımde

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:54 ----------

Alıntı gurkanerkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Takın kaskınıza bir kamera hayatta kalırsanız gerekli yerlere başvurularınız yaparsınız. Unutmadan geçmiş olsun.
    Gopro kameram var fakat aparatım olmadıgı ıcın kullanamıyorum öğrencilik hali işte ay basında alcam kısmetse :D

Allah korumuş bunu yapanın da Allah belasını versin kizacaksiniz ama bu kürtler geldiler ülkemize ve bize zorluk çıkartıyolar adamlar güzelim ülkede bizi rezil ediyolar utanmasalar bizi ülkemizden atacaklar rezillik resmen
    felix_bjk1903 bunu beğendi.

A.Türker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    biber gazı taşı çağlar geçmiş olsun.

Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı A.Türker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biber gazı taşı çağlar geçmiş olsun.
    Kim trafıkte ben bişey yapmadan bana sataşsın ki diye dusunup tasımıyordum fakat artık bu işlerin öyle olmadıgını fark ettım

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:03 ----------

Alıntı musa143 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah korumuş bunu yapanın da Allah belasını versin kizacaksiniz ama bu kürtler geldiler ülkemize ve bize zorluk çıkartıyolar adamlar güzelim ülkede bizi rezil ediyolar utanmasalar bizi ülkemizden atacaklar rezillik resmen
    Köpeksiz köyde değneksiz gezdiklerini sansınlar herkesin devri bi yere kadar onlarda susup oturur zamanla

karşıyaka57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha yzf r25
    Bu tür şerefsizler arabada hep en az 2 kişi oluyor.Tek kişi olsa bile arabada sopa zincir vs olma ihtimali yüksek o yüzden kesinlikle birebir kavgaya bulaşmayacaksın.

Araca zarar verip çok pis küfredip gazlayıp kaçcan, kaçamazsanız kaskla kafa atmayı unutmayın .Artçınız varsa kavgaya tutuşabilirsiniz, 2 kişi olduğumuzda çekiniyor şerefsizler tek olduğumuz için cesaretleniyorlar.

Ekip kuralım bu tür olaylarda toplanalım çözelim çok ciddiyim

Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı karşıyaka57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu tür şerefsizler arabada hep en az 2 kişi oluyor.Tek kişi olsa bile arabada sopa zincir vs olma ihtimali yüksek o yüzden kesinlikle birebir kavgaya bulaşmayacaksın.

Araca zarar verip çok pis küfredip gazlayıp kaçcan, kaçamazsanız kaskla kafa atmayı unutmayın .Artçınız varsa kavgaya tutuşabilirsiniz, 2 kişi olduğumuzda çekiniyor şerefsizler tek olduğumuz için cesaretleniyorlar.

Ekip kuralım bu tür olaylarda toplanalım çözelim çok ciddiyim
    Her iş tekme tokatla çözülmüyor dostum izmirde trafıkte gozumun onunde adam sopayla arabadan ındı dıger adam sılahı cıkardı ee anlat bakalım ne yapacaksın o sopayla dedı adam donup kaldı ailemizın emegını tek bı sinir harbiyle hiçe saymaya gerek yok

aytacaksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR800X Crossrunner
    Alıntı Olcay Avşar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah belasını verir merak etme.
    abim, allaha havale ede ede bu hale gelmedimi bu ulke? allahin birsey yaptigi yok, en azindan ben gormedim daha.

kyagmur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BAJAJ F250
    geçmiş olsun büyük olay atlatmışsınız, sürü psikolojisi ile yaşayan bu mallar sizi haşemat edebilirlerdi.keşke plakalarını alsaydınız belki bir yerde park halinde bulunurdu arabası çizilmeye müsaitcene :D

gurkanerkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07
    Alıntı musa143 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yahu olayı hemen kürde türke bağlayıp ırkçılık yapmayın. Sıkıntı çıkaran hiç mi Türk yok trafikte ?

Aparatı halledersin şarjı olmaz şarjı halledersin ihtiyacın olan yerde hafızası dolar. Biraz boş versen hep bir sıkıntı çıkar malesef.

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    plakayı alaydın, muhakkak bulunurdu bi şekilde. sonra? ben olsam Türkiye'nin bi ucuna da gitmiş olsa o arabayı kundaklardım.

Cavalry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LandCruiser
    Çok geçmiş olsun üstad..

Hepimiz yanlış kullanıyoruz zaten
    Şeritten gitmemiz yasak,
    İki şeridin arasından gitmemiz yasak,
    Sol şeritten gitmemiz yasak,
    Güvenlik şeridinden gitmemiz yasak..
    Bir türlü öğrenemedik şu aletleri havada sürebilmeyi..
    bahadircolak, İlker41 ve ALYEDZ bunu beğendiler.
    Güzel günler göreceğiz çocuklar, güneşli günler göreceğiz... Motorları maviliklere süreceğiz çocuklar, ışıklı maviliklere süreceğiz... Açtık mıydı hele bir son vitesi, adedi devir. Motorun sesi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)