Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2016 cbr 250 dehset ! R25 i egale edebilir. Cift silindir

Motovento
    REKLAM ALANI
    Yiğit_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf r125
    Alıntı MotoGlock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    marka üzerinden tartışmayı saçma buluyorum
    markanın iyi yönlerini tartışmak yerine kötü yönlerini savunduğumuz için bu duruma mahkumuz gibi

cbr 250rr gelsin, hatta gsxr 250 de gelsın r25ten güzel olsun ben bunu satınca onu da alırım hondayıda alırım benim için iyi olur yani
    Evet doğru marka üzerinden tartışmaktan hoşlanmam bende tartışmamda 4 büyük japondan hangisi iyisini yaparsa ona kayarım.Niyetimde r25 almak vardı.Artık cbr 250rr alıcaz gibi hadi hayırlısı.Birde r125 kullanıyorum ben görüntü bazılarına göre fuzuli olsada en az r125 kadar karizmatik bir motor olmasını isterim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Honda gösterip vermiyor.
    Onlar konseptle uğraşırken Kawasaki bombayı patlattı.
    Z serisine 125cc lik bir kardeş geliyor.
    Hem de otomatik ve Manuel vites olarak iki versiyon üretilecekmiş.
    Ben tip olarak Msx'e benzettim ama neyle başlasam, vitesli motor hiç kullanmadım otomatiği yokmu? gibi sorulara sağlam bir cevap olacağa benziyor.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    Alıntı COQ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda gösterip vermiyor.
    Onlar konseptle uğraşırken Kawasaki bombayı patlattı.
    Z serisine 125cc lik bir kardeş geliyor.
    Hem de otomatik ve Manuel vites olarak iki versiyon üretilecekmiş.
    Ben tip olarak Msx'e benzettim ama neyle başlasam, vitesli motor hiç kullanmadım otomatiği yokmu? gibi sorulara sağlam bir cevap olacağa benziyor.
    otomatik versiyonu bayanları düşünerek yapmış olabilirler, hem ufak tefek bi motor, hem de vitesle uğraşmayacaksın

Motosikleti
    Suzuki DL 650 Vstorm (2004)
    r25ten fazlası olmadan satışa sürerler fiyatı da max. 15 olur. konsept fotoğraf koyup milleti gaza getiriyolar biz de burda birbirimizi yiyoz. garibiz vesselam =)

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    slm beyler r25 kötülemek için geldimde nereye başvuruyoruz acaba?
    MotoGlock, Lightning ve SuleymanE bunu beğendiler.

fb__ömer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MonsterR25(x)- 450SR(x)- Street Triple 765RS(&#998
    martta skuterle başlıyorum. 2018 e böyle bir şey almaya niyetindeyim. eski kasa cbr 250 ler çok kötü. o yüzden r25 aklımı çelmişti(daha skuter almadan 2 sene sonrasını planlıyorum). sizce o zamana ikinci el fiyatları 9-12 bin tl arası olur mu? sıfırları kazık resmen

Sykkuno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Alıntı Yiğit_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bana senin kafan güzel gibi geldi ergenliğinizi bu kadar belli etmeyin yok beni geçermiş gibi muhabbet aklıma bile gelmedi
    Türkiyede satışı olmıyacakmış.Nerenden uyduruyorsun sen bunları boş muhabbet yapmayın bu motor gelirse türkiyede en az 3 bin adet satar.Biri de demiş 15 bin usd olur 4 bin liralık donanıma 40 bin fiyat çekmiş.Al birini vur ötekine.
    Bana boş muhabbet yapma dicene kendin yapmayıp honda bayisini arayıp sorabilirsin seneye geliyo mu gelmiyo mu diye.

Daha konsept modelin neden ve ne amaçla yapıldığını bilmeden gaza geliyosunuz yazık oluyor sonra.

Motosikleti
    Yzf r125
    Alıntı Sykkuno adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bana boş muhabbet yapma dicene kendin yapmayıp honda bayisini arayıp sorabilirsin seneye geliyo mu gelmiyo mu diye.

Daha konsept modelin neden ve ne amaçla yapıldığını bilmeden gaza geliyosunuz yazık oluyor sonra.
    Konuyu açan sizsiniz türkiyeye gelmiyecekmiş siz arayıp sordunuz heralde Türkiye'de satışı olmayacak diyorsunuz.Birde kesin konuşuyorsunuz.Bunu neye dayanarak söylüyorsun konuşmak için konuşmayın madem mesaj atıcaksınız boş mesaj atın daha faydalı

Bu arada konsept model çamaşır makinası olmak amacıyla üretilecekmiş.Ne amaçla yapılıyor diyor adam motosiklet işte ne olacak nelerle uğraşıyoruz.

Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Konuyu açan sizsiniz türkiyeye gelmiyecekmiş siz arayıp sordunuz heralde Türkiye'de satışı olmayacak diyorsunuz.Birde kesin konuşuyorsunuz.Bunu neye dayanarak söylüyorsun konuşmak için konuşmayın madem mesaj atıcaksınız boş mesaj atın daha faydalı

Bu arada konsept model çamaşır makinası olmak amacıyla üretilecekmiş.Ne amaçla yapılıyor diyor adam motosiklet işte ne olacak nelerle uğraşıyoruz.
    Ara sor,cevabını alıcaksın diyorum seneye geliyo mu gelmiyo mu diye hani bana boş yapıyosun diyosun ya honda'dan ögren bari gerçegi hala neye dayanarak diyosun. Neyse ugraşamıcam sen 2016 cbr 250rr'ını alırsın seneye memnuniyetini senden dinleriz.

Motosikleti
    Yzf r125
    Ara sor,cevabını alıcaksın diyorum seneye geliyo mu gelmiyo mu diye hani bana boş yapıyosun diyosun ya honda'dan ögren bari gerçegi hala neye dayanarak diyosun. Neyse ugraşamıcam sen 2016 cbr 250rr'ını alırsın seneye memnuniyetini senden dinleriz.
    Yok sen nerden biliyorsun da kesin konuşuyorsun onu söylüyorum ben hem firmalar motor italya ve istanbulda ki fuara gelmeden bu konular hakkında kesinlikle bilgi vermez.Ayrıca ben 2017 yılında alacağım için sıkıntım yok.Memnuniyete gelince de siz memnun kaldıysanız motorunuzdan ben kesin memnun kalırım

Mucit23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 900 & KTM450EXC & BWS100
    Ben hala 250cc den 40-45bg çıkaracaklarını sanmıyorum. Belki r25'e karşı değilde ninja 300'e rakip bir model çıkarırlar. Cbr300gibi

Zamanında 250rr dan 45hp üretmişler ama o motor 2000rpm de o gücü veriyordu. Sadece pist için üretilmiş bir makine.

Düşünün r25 bile artık son sınırlarında çalışıyor. Artık 250cc bir makine nekadar zorlanabilir ki? Gerçekten 250cc den 45 hp üretecek bir makina yaparlarsa eğer Honda'nın servis ağını genişletmesi gerekir herhalde.

Açıkçası honda herzaman performans açısından bir tık geride fakat uzun ömür ve sağlamlık açısından en iyi makineleri üretmiştir. Bu makine Honda'nın vizyonuna uymuyor bir kere. Ben pek inanmıyorum ama bellide olmaz.

Nasip olursa fuar zamanı istanbulda olacam. Umarım honda standı geçen seneki gibi olmaz.
    Lightning bunu beğendi.

54RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --12 R1 Crossplane
    Benim bildiğim Honda böyle bir makinayı Türkiye'ye getirmez :D

Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Yok sen nerden biliyorsun da kesin konuşuyorsun onu söylüyorum ben hem firmalar motor italya ve istanbulda ki fuara gelmeden bu konular hakkında kesinlikle bilgi vermez.Ayrıca ben 2017 yılında alacağım için sıkıntım yok.Memnuniyete gelince de siz memnun kaldıysanız motorunuzdan ben kesin memnun kalırım
    Bu konudaki ilk mesajımda ne hondaya laf atma ne de r25'ı yüceltme amacım vardı fakat senin ilk mesajından beri daha olmayan motoru sürekli savunma r25'i de yerme durumundasın. Hiç inkar etmeyin son lafınızda bile r25'e laf atma çabasındasın. Şu motorları bu kadar savunmayın önceden kullanıp veya deneyip zevk aldığınız motora binin 2 resme bakıp almayın. R25'de çok mutluyum taş gibi ve bir tek sorun bile çıkarmadı. Neyse burda avukatlık yapmayı bırakıp umarım istediğin motoru alırsın
    MotoGlock bunu beğendi.

MotoGlock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF-R25 2015'
    Bu konudaki ilk mesajımda ne hondaya laf atma ne de r25'ı yüceltme amacım vardı fakat senin ilk mesajından beri daha olmayan motoru sürekli savunma r25'i de yerme durumundasın. Hiç inkar etmeyin son lafınızda bile r25'e laf atma çabasındasın. Şu motorları bu kadar savunmayın önceden kullanıp veya deneyip zevk aldığınız motora binin 2 resme bakıp almayın. R25'de çok mutluyum taş gibi ve bir tek sorun bile çıkarmadı. Neyse burda avukatlık yapmayı bırakıp umarım istediğin motoru alırsın
    r25 aşktır aşkkk
    Kontrol edebildiğin güç güldürür, edemediğin öldürür.

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Alıntı YouSuffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm beyler r25 kötülemek için geldimde nereye başvuruyoruz acaba?
    Ooo R25 gömücüyseniz sizi en ön sıraya alalım hocam, bu ara en revaçta olan bu.
    Bende R25 in gidişinden hiç memnun değildim zaten, 190da nefesi kesiliyor, hem 36bg nedir Allah aşkına yaaa

MotoGlock ve Sykkuno bunu beğendiler.

Sepya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Yeni ehliyet yasasıyla gelen 48 beygir sınırlaması sayesinde deli satış yapabilirlerdei fakat gelmeyeceğini duyunca üzüldüm şahsen.

Motosikleti
    honda pcx
    Arkadaslar durun R25 ve CBR 250RR tartışmasına erken başlamışsınız. Ben de 4 silindirli ZX-25RR i bekliyorum. Gücü de yaklaşık 55-60 bg seviyesinde olur heralde
    MotoGlock bunu beğendi.

MotoGlock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF-R25 2015'
    Alıntı josepth_o6 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar durun R25 ve CBR 250RR tartışmasına erken başlamışsınız. Ben de 4 silindirli ZX-25RR i bekliyorum. Gücü de yaklaşık 55-60 bg seviyesinde olur heralde
    BMW S 250 RR da gelicek tahmini 40 beygir olacağı söyleniyor.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Dehşet CBR R25'i egale edebilir, kesin bilgi yayalım.

Motosikleti
    Yzf r125
    Ne zaman yermişim r25'i bu motor benim hayla alış listemdeki motorlardan sadece eksiklerini söylüyoruz.Yarım grenaj demişiz ne var bunda öyle ki söylüyoruz.R25'e taş değil mi diyen oldu oda taş eğer motor görüntüden çok eksilmesse ve güç değerleride söylendiği gibiyse R25 yanında halt yemiş kalır.Bende gider onu alırım. Adam R25'e laf atma çabasındasın diyor. Ergenmisiniz nesiniz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)