Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2016 cbr 250 dehset ! R25 i egale edebilir. Cift silindir

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Xj6
    15.000 usd olsa duramazsın 5.000 usd'dir o =)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Yiğit_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf r125
    Alıntı uugguurr86 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaş bence onu gayet bilinçli söylemiş. Bu konsepteki gibi her bir tarafı karbon, şekil boya, o egzoz ve bu şekilde gelsin 15 olmasa da 10 dolardan aşağı satılmaz ülkemizde. Evet dolar yani 30 bin tl civarı.
    Onu bizde düşündük üstünde ne var ki?Bir akrep egzoz 2500 tl civarı desen lastiklere 500 tl fark mono kapakta 500 tl desek en fazla 3500-4000 tl arası bir fark olur ki buda 1200 dolara tekabül eder.10 bin dolar da ne oluyor neyin kafasındasınız?

Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-125, R25 Ve Tekrar R25,Dominar 400,Mt-125 Abs
    Ben çok beğendim.Asıl halini 19 kasımda EİCMA Fuarında göreceğiz.Konsept dedilersede bu motorla Alakası olmayan bir şey göstermeyecekler elbette.

Akroyu,mor ledleri ,karbonları kaldır ve depoyu biraz küçült al sana 45 hp gücünde Çift silindir,standart abs,Rosso 2 lastikli Cbr 250RR.

Fiyatı söylüyorum.Fuarda 17.000 TL.Fuardan sonraki ay 17.500 TL. Yazdım buraya model çıkınca alıntılarım artık
    devindeger bunu beğendi.

OwnRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM RC390
    Bu hali çok iyi, erkeksi hatlara sahip.

RAMİREZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM duke 125-- BMW F650 CS
    Aynalar nerede??

Motosikleti
    Yzf r125
    40-45 hp olduğu konuşuluyormuş(Avrupa pazarı için üretilen 300cc için olabilir belki).Paralel çift silindir 14 k devir çeviriyor.

Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-125, R25 Ve Tekrar R25,Dominar 400,Mt-125 Abs
    Alıntı Yiğit_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    40-45 hp olduğu konuşuluyormuş(Avrupa pazarı için üretilen 300cc için olabilir belki).Paralel çift silindir 14 k devir çeviriyor.
    Söylentiler doğruysa ve abs olursa kesin alırım bi dal...R25 in abs'lisini beklerken cigerim soldu

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Alıntı RAMİREZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynalar nerede??
    Aynasız olacakmış model hafiflik için, aynaları çıkarınca R25'i daha rahat tokatlıyormuş

Ya bunu motoru bilmeyen adam dese anlarım da burada bu forumda altında motoru olan adam şu fotoğraftaki motorun gerçekten üretilebileceğine inanıyor ya yeminle beynim duruyor bazen, yahu arkadaşlar siz marsta mı yaşıyordunuz da yeni geldiniz buralara? Yalan bu üreticinin gövde gösterisinden başka birşey değil yok böyle bişey, amaç bakın istesem yaparım demek konsept aracın olayı da budur zaten açın google' ı "concept cars" ya da "concept motorcycles" yazın gelecekten gelen arabaları motorları görün ama hiç biri üretilemez firma zarar eder onu satmak için maliyet kurtarmaz, imkansız yani.
    Lightning, YouSuffer ve Ahmetcan45 bunu beğendiler.

Lightning - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Alıntı Bune adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynasız olacakmış model hafiflik için, aynaları çıkarınca R25'i daha rahat tokatlıyormuş

Ya bunu motoru bilmeyen adam dese anlarım da burada bu forumda altında motoru olan adam şu fotoğraftaki motorun gerçekten üretilebileceğine inanıyor ya yeminle beynim duruyor bazen, yahu arkadaşlar siz marsta mı yaşıyordunuz da yeni geldiniz buralara? Yalan bu üreticinin gövde gösterisinden başka birşey değil yok böyle bişey, amaç bakın istesem yaparım demek konsept aracın olayı da budur zaten açın google' ı "concept cars" ya da "concept motorcycles" yazın gelecekten gelen arabaları motorları görün ama hiç biri üretilemez firma zarar eder onu satmak için maliyet kurtarmaz, imkansız yani.
    yek ya! üretilecek o makine sen ne biliyon! hemidee garbon gıırenajlı olcek! honda bu yappaaağ (:
    MotoGlock bunu beğendi.

4Vaqrant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 300
    Allah aşkına hala boş boş konuşanlar var ya yok r25 konsepti çok abartılıymışta bundan 2 3 şey değişir standart olurmuş.Taraflı bakmayın şu işe gayet r25 in konseptide 2 3 değişiklikle sunulabilirdi ama sunulmuyor nedenini ben bilemem.Ayrıca bazıları dalga geçmiş ama evet eğer bu motor şu haliyle piyasaya sürülürse 10 15 bin DOLAR'dan aşağı satılmaz.Akropovic egzoz 500 dolar diyenler var o sen takarsan 500 dolar honda takarsa 1000 dolar carbon kaplama ne kadar bihabersiniz heralde? ha bide tabi konsept bi motoru birebir haliyle seri üretime geçirmek epey maliyetli onun parasınıda alıcak honda amca ha bide bu hizmeti yapıyorsam diye kar payınıda iteleyecek size.zx10r 50 binken h2(h2r değil) sizce nedn 100 bin? 10 beygir fazla bi o kadar ağır ama bak sen şu işe tam 2 katı zx10rın Allah Allah

Sykkuno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Türkiye'de satışı olmayacakmıs

Motosikleti
    Yzf r125
    Alıntı Sykkuno adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Türkiye'de satışı olmayacakmıs
    Tabi ya Türkiye'de r25 var ya satarlarmı hiç siz rahat uyuyun yeter ki

Sykkuno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Tabi ya Türkiye'de r25 var ya satarlarmı hiç siz rahat uyuyun yeter ki
    Kafan mı güzel kardesim? aman gelmesin r25'i gecer diye mi düşünüyorum sanıyosun? banane gelirse gelir hasta mısınız nesiniz.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    konsept olduğu için trafikte göremicez maalesef

Motosikleti
    Yzf r125
    Alıntı Sykkuno adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kafan mı güzel kardesim? aman gelmesin r25'i gecer diye mi düşünüyorum sanıyosun? banane gelirse gelir hasta mısınız nesiniz.
    Bana senin kafan güzel gibi geldi ergenliğinizi bu kadar belli etmeyin yok beni geçermiş gibi muhabbet aklıma bile gelmedi
    Türkiyede satışı olmıyacakmış.Nerenden uyduruyorsun sen bunları boş muhabbet yapmayın bu motor gelirse türkiyede en az 3 bin adet satar.Biri de demiş 15 bin usd olur 4 bin liralık donanıma 40 bin fiyat çekmiş.Al birini vur ötekine.

MotoGlock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF-R25 2015'
    CBR 250 RR konusunda daha motora sahip olmadan fanatikliğe başlamış hondacılara güldüm

unutmayın yzf babamızın fabrikası değil, havaya girdiğiniz cbr250rr da gelirse r25 fiyatının üzerinde olacak
    mete_han ve SuleymanE bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yzf r125
    Alıntı MotoGlock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CBR 250 RR konusunda daha motora sahip olmadan fanatikliğe başlamış hondacılara güldüm

unutmayın yzf babamızın fabrikası değil, havaya girdiğiniz cbr250rr da gelirse r25 fiyatının üzerinde olacak
    Hondacı nedir? aynısını suziki yapsın onuda sevelim ayrıca en sevdiğim motosiklet markası Yamaha'dır.

Motosikleti
    YZF-R25 2015'
    Hondacı nedir? aynısını suziki yapsın onuda sevelim ayrıca en sevdiğim motosiklet markası Yamaha'dır.
    sana demedim ama üstüne alınman komik olmuş

Motosikleti
    Yzf r125
    Alıntı MotoGlock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sana demedim ama üstüne alınman komik olmuş
    Yok canım neden komik olsun.Sayfanın başından beri tartışıyoruz illaki ucu bize de dokunur.

Motosikleti
    YZF-R25 2015'
    Yok canım neden komik olsun.Sayfanın başından beri tartışıyoruz illaki ucu bize de dokunur.
    marka üzerinden tartışmayı saçma buluyorum
    markanın iyi yönlerini tartışmak yerine kötü yönlerini savunduğumuz için bu duruma mahkumuz gibi

cbr 250rr gelsin, hatta gsxr 250 de gelsın r25ten güzel olsun ben bunu satınca onu da alırım hondayıda alırım benim için iyi olur yani
    Kontrol edebildiğin güç güldürür, edemediğin öldürür.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)