Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

KURS SAÇMALIĞI

Motovento
    REKLAM ALANI
    Çorum İl Temsilcisi Furkan Tarık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    VELAHSIL KELAM .
    Sözde haftasonu arayacaklardı hala aramadılar. koskoca 4 gündür motor üzerine binmedim. tatilim boş geçti. neyse bikaç kişiyle görüştüm yarın bakarız falan dediler de hayırlısı (pek umutlanmak istemiyorum). olsa bile nolur ki 1 maksimum 2 saat gezecez sonra hoop sınava. nasıl kazanayım ki abi. öyle "parası neyse vereyim bikaç gün çalıştır" diyebileceğim kimsede yok. kursa da sinirliym madem vermiceksin neden belirtmiyorsun benden ders falan bekleme diye. hay allahım ya

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    buraxdj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800 / Honda Msx 125
    Arkadaşlar ;

Temel Sürüş Eğitimi vermeyen hiçbir kursa para vermeyin,kaç saat pratik,kaç saat teorik ders verdiklerini,nerede hangi motorlarla verdiklerini mutlaka sorun.

Kendi çalıştığım kurstan örnek veriyorum ;

- 2 saat teorik , sürücü adayının durumuna göre minimum 2 saat pratik , maximum 8 saat pratik , trafiğe kapalı alanda temel sürüş eğitimi veriyoruz.

- Eğitim esnasında eldiven,kask,mont,dizlik zorunlu.
    - Eğitim motorlarımız 2015 model Honda Cb 125
    - Hiç iki tekerlek deneyimi olmayan adaylar için Bisiklet dahi mevcut.
    - İsteyen adaylar için eğitime scooter da dahil edildi. (Honda Activa)
    - Eğitim sonrası hoca nezaretinde trafikte uygulamalı sürüş.
    - Eğitimler Bakırköy Adliyesinin önündeki pazar yerinde yapılmaktadır.Gelip görebilirsiniz.
    - Eğitmenlerimiz lisanslı eğitmenlerdir.

http://www.fbsurucukursu.com/iletisim

Kursu arayıp beni referans verebilirsiniz,motosiklet.net ten aradığınızı belirtin,kursa bu konu hakkında ekstra bilgi ilettim yardımcı olacaklardır.

Burak Taşkıran
    Youtube : Burax Yolda
    Mototaş Aş. çalışanı

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Hiç bişi bilmiodum bi okula gittik 1 saat surdum sınavda da Allah bu kız kesin düşer denilerek 29 ekim resmi geçiş ile yanımda 4 5 hoca ekip şeklinde girdim en düşük not ile geçtim 70'ti sanırım, oda bayan bu verelim ehliyeti yaw dediler de verdiler yani... Sonra kendi kendime öğrendim işte... (kurslar pek öğretmior genelde malesef..)

Çorum İl Temsilcisi Furkan Tarık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Alıntı awesomee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hiç bişi bilmiodum bi okula gittik 1 saat surdum sınavda da Allah bu kız kesin düşer denilerek 29 ekim resmi geçiş ile yanımda 4 5 hoca ekip şeklinde girdim en düşük not ile geçtim 70'ti sanırım, oda bayan bu verelim ehliyeti yaw dediler de verdiler yani... Sonra kendi kendime öğrendim işte... (kurslar pek öğretmior genelde malesef..)
    Ya delirecem hala ders alamadım. cumartesi'ye sallamışlar şimdi bakalım hayırlısı. umarım ben de başarılı olurum. Sonra tongaya düşmeyelim.

Not: Yeni ehliyet alacak olanlar varsa ve tecrübeleri yoksa. NE YAPIN NE EDİN KENDİNİZE MOTOR ALIP ONLA SINAVA GİRİN abi. ben bunu anladım. pişmanım.
    something123 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)