Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Yamaha R25 ekipman tavsiye !

Motovento
    REKLAM ALANI
    Yiğit_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf r125
    Alıntı SuleymanE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hee gelcek gelcek, hemde resimdekinin aynısı gelcekmiş di mi Valla ben pek hondaya güvenmiyorum, resimdeki motor hondanın alışılmış çizgisinin tamamen dışında ütopik birşey gibi duruyor.

Honda bir çılgınlık yaparda o motoru üretir, çift silindir 39bg e R25 fiyatına yakın fiyatlarda piyasaya sürerse piyasayı siler süpürür, tahtını geri alır.

Ama o zamana kadar R25 cıbırları her alanda tokatlamaya devam edecek

şaka şaka hemen alınmayın hondacı kardeşlerim
    R25 almış biri olarak zor olsa gerek sizi anlıyorum.Piyasaya sürerse diyorsun honda globalda gösterdiler tokyoda tanıtılacak zaten gelcek motor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı Yiğit_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    R25 almış biri olarak zor olsa gerek sizi anlıyorum.Piyasaya sürerse diyorsun honda globalda gösterdiler tokyoda tanıtılacak zaten gelcek motor.
    honda 250rr ın geleceği ve 39 beygir olacağı kesin mi?

A.Türker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı musa143 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    honda 250rr ın geleceği ve 39 beygir olacağı kesin mi?
    şehir efsanesi.

Motosikleti
    Yzf r125
    Alıntı A.Türker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şehir efsanesi.
    Mal burda yamaha 36 bg yaptı honda niye yapamasın
    http://www.rushlane.com/honda-cbr250...-12170077.html

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:27 ----------

Alıntı Bune adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buda sana kapak olsun

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Yoo hiçde zor bir durum yok benim açımdan. Beni tanımadan hakkımda yanlış tahlillerde bulunma derim bence. Yamaha babamın malı değil, cebime para da koymuyolar gidip sırf R25im var diye hondayı kötüleyeyim. O kadar sığ ve fanatik birisi değilim.

Ah keşke gelse, hatta R25den bile ucuza satılsa da piyasa motor görse, yamahayı silse piyasadan. O durumda bende hemen gider motorumu satar bunu alırım, aha bu kadar da iddialı konuşuyorum.

Benim demek istediğim konsepte bakıp gaza gelmeyelim. R25 içinde aynısı oldu zamanında. Hatta tasarımını da geçtim, tüm dünyaya fabrika çıkış michelin lastikli satılan motorlar bizim ülkeye özel IRC lastiklerle geldi. Biz yamaha kullanıcılarını resmen enayi yerine koydular !!!

Hondanında bu konuda karnesi pek parlak değil bence. Benim değinmek istediğim husus buydu.

Unutmayın beyler rekabet herzaman biz kullanıcıların işine yarar. Yine diyorum inşallah o konseptin çok benzerini piyasaya sürerlerde ortam şenlenir. Ancak benim hiç ümidim yok maalesef...

Lightning - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Hocam ben kaskınızı beğendim. Beyaz renkli bir mont ile desteklerseniz hoş durur lakin beyazı temiz tutmak biraz zor iş

---

CBR250RR gelsin, belki fiyatlar düşer Ülkemiz kazanır. Fanatik yapmaya gerek yok. ama o resimde ki makineyi beklemeyin sonuçta konsept tasarım.
    honda yine 4 kollu jantları koyar pazarlar
    M.Cankurt bunu beğendi.

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Mal burda yamaha 36 bg yaptı honda niye yapamasın
    http://www.rushlane.com/honda-cbr250...-12170077.html

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:27 ----------

Buda sana kapak olsun
    http://www.rushlane.com/wp-content/u...or-Show-29.jpg
    Amaç kapaksa bende sana bunu gösteririm Bu da R25' in konseptiydi ama bak bize ne geldi, konsept motorlar hep böyle ağız sulandırır ama maliyet & performans oranı en uygun ne varsa o çıkar ortaya.

Motosikleti
    Yzf r125
    Alıntı Bune adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Amaç kapaksa bende sana bunu gösteririm Bu da R25' in konseptiydi ama bak bize ne geldi, konsept motorlar hep böyle ağız sulandırır ama maliyet & performans oranı en uygun ne varsa o çıkar ortaya.

http://www.carblogindia.com/wp-conte...1/DSC_0531.jpg
    R25 konsepti çok abartıydı birde cbr 250 rr'ın konseptine bak bakalım o kafa grenajında ne değiştirebilirsin? yan grenajlarda ne değiştirebilirsin?
    Egzoz,mono kapak ve lastikleri çıkart o kadar motorun genel hatlarını bozacak bir değişim olmaz onu diyoruz.R25 konsepti tamamen uçuktu zaten hiç bir şekilde trafiğe çıkacak hali bile yoktu.Ama cbr 250 rr'a bir dikiz aynası tak çık.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler