Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Neon led tüp taktıran var mı aranızda?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Arkadaşlar aliexpress' ten şöyle bir ürün siparişi verdim motoruma;
    http://www.aliexpress.com/item/60cm-...324135884.html

Bundan daha önce taktıranlarınız var mı acaba? Elektriği direk far ampulünden mi alıyor yoksa ekstra aküye bağlantı yapılması gerekir mi? 12v 6w olarak geçiyor değerleri. İstanbul içi bu tip bağlantıları sorunsuz yapabilen bildiğiniz bir oto elektrikçi var mı acaba? Bir de bunun gücü düşük ama yine de aküye vs. bir zararı olur mu? Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler arkadaşlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Aynı üründen bende sipariş verdim, yakında gelir, takmasını kendim yapacağım.
    Aküye direk bağlantı yapmaya gerek yok, düşük güçlü ve az akım çekiyor. Gündüz ledlerini ben parklara bağlamıştım, bunu da aynı yere bağlayacağım.
    Direk aküye bağlamak isterseniz sigorta ve anahtar koymanız şart. Röle de kullanılabilir ama düşük güçlü olduğu için gerekte yok.
    Bu ürünü takmasının en zor kısmı far tası ve camını açmanız gerekiyor.
    Montaj yaptığımda fotoğraf paylaşırım

Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Sırf o far tası muhabbeti için servise götürmeyi düşünüyorum vereyim 30-40 taksınlar aslında iki farın biri uzun biri kısa o sistemi de değiştirtebilsem o sırada ikiside kısa olsa uzun ben istediğim zaman yansa süper olacak ama onu yapacak elektrikçiyi bulmak zor

Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Arkadaşlar kargo bugün ulaştı elime fotoğraftaki gibi bir ürün yumuşak silikon benzeri bir madde, alttaki videoda da yapılmış hali var, İstanbul içinde bunun montajını yapabilecek bildiğiniz bir motosiklet tamircisi yada elektrikçi varsa söyler misiniz lütfen?

HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    Alıntı Bune adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar kargo bugün ulaştı elime fotoğraftaki gibi bir ürün yumuşak silikon benzeri bir madde, alttaki videoda da yapılmış hali var, İstanbul içinde bunun montajını yapabilecek bildiğiniz bir motosiklet tamircisi yada elektrikçi varsa söyler misiniz lütfen?
    Hayırlı olsun. Elektrik konusunda başarılı bildiğim tek bir usta var, o da Kadıköy Technic Motor Selahattin Usta.

Avrupa Yakası'nda ise Maslak Oto Sanayii'nde Teknisyen Oto'da Levent Usta var. Motosikletle gerçekten uğraşan eğitimli ustalardan biri.
    Bune bunu beğendi.
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Alıntı HAZZILHAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun. Elektrik konusunda başarılı bildiğim tek bir usta var, o da Kadıköy Technic Motor Selahattin Usta.

Avrupa Yakası'nda ise Maslak Oto Sanayii'nde Teknisyen Oto'da Levent Usta var. Motosikletle gerçekten uğraşan eğitimli ustalardan biri.
    Hocam ilgin için teşekkürler, öm attım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)