Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sağolsun tükoder olayı çözdü(resimli)

Motovento
    REKLAM ALANI
    safak52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar gördüğünüz gibi mondial 110 ft markalı motorumun far düğmem arızalandı. yaklaşık 1 ay oldu ve henüz düğmem gelmemişti.bunun üzerine gercekten cok kızıp elimdeki arıza formuyla birlikte izmir konak tükodere gittim.sağolsunlar gercekten gereginden fazla ilgilendiler.fakat 30 iş gününün dolmasına daha 3 gün olduğunu 3 gün sonra hemen şikeyet dilekcesini hazırlayacaklarını söyledıler.3 gün sonra gidince ordaki bayan görevli fatih bey şikeyet dilekcesini hazırlamadan önce son kez arayalım dedi.peki dedim .servisi aradıklarında dugmenın geldiğini mutlaka ilgileneceğimizi bu bizim görevimiz oldugunu söylemiş.servis yani şikayet dilekcesine gerek kalmadan bütün işimi hallettim.inanın servistekiler benimle nasıl ilgilendiğini gizli kameraya çekip göndersem gulmekten ölürsünüz.Abi şikayet edince kıymetleniyoruz

abi bugün düğme olur yarın önemli bir parca olur.inanın ki tüketici koruma dernekleri siz işinizle meşgulken onlar sizin işiniz için koşturuyorlar.hemde bir kuruş talep etmeden.

Bu arada motorum 9000 km.ALLAH A şükür hiç bir sorun çıkarmadı far düğmesi dışında.saat gibi çalışıyor.

Gördüğünüz gibi bu form hayatımı kurtardı.Arkadaşlar bu formları alalım.unutmayalım.bu form garantili servis raporudur.bize vermek zorundalar.bu olmadan Asla şikayet edemeyiz çünkü elimizde belge olmaz.bakın arıza tarihi 5.5.06 yani 30 iş gününü çoktan doldurmuş.30 iş gününde pazar günleri hariç diğer günlerdir.

Şunu unutmayalım arıza formlarını mutlaka alalım.vede hiç üşenmeden şikeyet edelim.bizleri yormaya bezdirmeye çalışıyorlar.bu işten ekmek yediklerini unutuyorlar.yapmıcaklarsa servisliği almasınlar.alıyorsa benimle seve seve yada seve seve ilgilenicekler.benden bu kadar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İşte yolu yordamıyla yapılan mücadelenin verdiği sonuç.Tebrik ederim!

PHAETONW12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    helal olsun sana ve tükoder'e dostum,olay budur,bende zamanında (2004 ybr min )boş vites müşürü ile ilgili problemi garantiden çözdürmek için epey tırmalamıştım

skyline - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    O da olur bea:)
    Tebrik ederim bilinçli hareketinden dolayı Bende daha önce tekstil ürünü ilie ilgili tükoder le iletişime geçmiştim çok yardımcı oluyorlar..Hemde karşılıksız
    Lütfen haklarımızı öğrenelim..Herkesin sandığı gibi yasalar aleyhimize değil lehimize işler..Ve sizinle ilgilenmeyenleri mutlaka ama mutlaka şikayet edin!!!

Kartal23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorumu Sattım
    evet bunların üstüne gideceksin ki bişeyler yapsınlar.. bıravo arkadaşım...
    Motorumu Sattım Kendimi Garip ve Yanlız Hissediyorum
    ( A RH + ) Türkçe' ye Sahip Çık, Yok Olmasına İzin Verme...
    Aşkın Bir Sabun İse Köpürt Beni Pakize

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tebrikler bu hareketin forumdaki bir çok arkadaşa örnek teşkil edecektir bundan sonra bu tip haksız olaylarla karşılaşınca gideceğimiz kapı belli oldu

yedek parca fiyat listesi madde13

ayrıca bugun gittim bu kitabı aldım

dehset bilgiler var arkadaslar.mesela yedek parca fiyatları.madde:13
    sanayi bakanlığınca onaylanmış yedek parca fiyat listesini tüketicilerin görebileceği bir yere asmak zorundalar.yani kafadan kimse yedek parca fiyatı söyleyemez.arkadaslar lütfen bunları arastıralım bu adamları biz bıktıralım.yedek parca fiyatlarını herkes kafasına göre belirliyor.asla bu oyuna gelmeyın.

biliyormusunuz bu kitabı okusanız kimsenin servislik yapabileceğine inanamazsınız.

fiyatı 4 ytl...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler