Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

TAVSİYE EDECEĞİNİZ (YARIŞ ÜZERİNE)BİLGİSAYAR OYUNU VAR MI?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Peril - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar şu anda elimde MOTOGP2 var ve ona dea ediyorum.
    Sizlerin böyle gerçketen keyif alarak oynayabileceğimi düündüğünüz motosiklet yarışından oluşan oyun cd si öneriniz olur mu?

hani ne bilim şöle sokak çetelerini içeren falan filan..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    federal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S
    ben ps2 de need for speed , formula 1 ve colin mcrea oynuyorum, tavsiye ederim ama colin çok zordur oynayamazsın, diğerleri daha kolay...
    Tribünlerde, Hep Dillerde Bu Sevda Bitmez Gönüllerde
    Dar Ağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE !!!

Motosikleti
    kanuni breton 125
    Moto Gp 3

AA 3 TE VAR DİMİ Bİ KAÇ YERE SORDUM AMA YOK FALAN DEDİLER HERHALDE BENDE ÇIKAMDI DEDİM..

FEDERAL,SAĞOLASIN SENDE..ZORU SEVERİM..UĞRAŞACAĞIM DEMEKTİR BU

Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S
    Peril, çok uğraşırsın kafayı yersin ondan sonra da gelip bana bıdı bıdı yapma haaa

MrSandman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sattı
    Bir dakika motosiklet yarışı mı, araba yarışımı?

Motosiklet yarışı için çok fazla iyi oyun yok zaten piyasada.. Ama oynadığını söylediğin oyunun yenisi çıktı 1-2 ay önce MotoGP: Ultimate Racing Technology 3 diye..

Araba yarışına gelince tartışmasız Need For Speed serisi en iyisi.. NFS:Undergorund 2 yi al derdim ama yarın yeni bir NFS oyunu çıkıyor piyasaya! NFS:Most Wanted Edinebilirsen onu al muhtemelen çok daha iyi olacaktır(umarım ekran kartın iyi birşeydir)

Bu arada oyunlar konusunda yardıma ihtiyaç duyan ya da çok aradım bir türlü bulamadım dediğiniz oyun filan varsa bana danışın yardımcı olmaya çalışırım.
    Herşey yeniden yollarda olabilmek için...

Federal,yapçam yapçam gör bak sen ..sonra da yaptım diye başının etini yicem

Mr.Sandman,e sen bana yakınlmışın zaten..yoksa buun üzerine bi dükkan falan mı var..varsa değerlendirelim..yabancıya gitmiyim yahu..
    bilgisayarım 2005 model..ekran kartı yönünden sağlamdır.

Forumdan Uzaklaştırıldı mertmertmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT
    şuan piyasada bulunan oyunlar arasında araba yarışında NFU2 derim başka bişi demem.... (need for speed underground 2)

Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S
    Peril, bak yanlış anladın şimdi oynarsın yani oynayamazsın demiyorum , ama oyunda sürekli gaz kesmen gerekiyor hatta frene basman gerekiyor aslında oyun süper o grafikler, finlandiya, yunanistan, almanya, isviçre , amerika v.s. karlı yollar, toprak parkurlar falan süper ama ben play stationda oynuyorum bilgisayar daha zor dur çok oynayınca biliyosun orta parmak gidiyor...yorar seni...need for speed al dua edersin bana.... ( fatiha olsun )

MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Peril, ben İstanbulda oturacağım sonrada geçip "TAVSİYE EDECEĞİNİZ (YARIŞ ÜZERİNE)BİLGİSAYAR OYUNU VAR MI?" diye topic açacağım ."hani ne bilim şöle sokak çetelerini içeren falan filan.. " vay vay İstanbul kazan ben kepçe her sokakta bir çete her yolda bir yarış akarım Bağdat Caddesine evde oturup bilgisayar mı oynarım . Tabi şöyle Need For Speed Underground2 benzeri birde motosiklet oyunu yapsalar hiç fena olmaz Motogp2-3 falan 2 günde sıkıyor adamı. Sürekli pistte dön dur insanın canı arada kızların yanına gitmek artçısıyla dolaşmak falan ister pistten çıkamıyorsun ki nereyeeee gitcen ...
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

Motosikleti
    Sattı
    Yok dükkan filan değil arşivim var Valla şuan elimde MotoGP 3 te var istersen verebilirim sana..

Umarım sağlamdır çünkü bu senenin oyunları iyice azıttı son model kart olmadan çalışmıyolar da..

ÖLE ÖLE RAHAT OL SEN..
    VALLA MOTO GP3 E HAYIR DEMEM DOĞRUSU MERAK EDİYORUM..
    Bİ ARA TOPLANTIYA FALAN GELDİĞİNDE YA DA NE BİLİM BİŞŞEKİLDE ULAŞTIRIRSAN BENA SEVİNİRİM ELBET KOMŞU

Motosikleti
    Sattı
    O zaman ilk toplantıda elinde bil!
    Hatta o zaman kadar Most Wanted ı edinebilirsem onuda getiririm..
    Madem ekran kartın o kadar iyi bi gör bakalım neler yapabildiğini..

okdir ozaman.
    bu kadar istikrarlı olman güzel doğrusu..şimdiden tşkler
    fikirlerini sunan ve sunmakta olacak arkadaşlara da tşk tabi

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    motosiklette eskiden superbike serisi vardı, şimdi motogp serisi dışında mantıklı alternatif yok, onun da 3.sü yeni çıktı.
    araba yarışlarına gelince normal araba yarışı istiyorsan nfs sersi denenmiş ve çoğu kişiyi memnun edebilecek yeterlilikte. yok f1 istiyorsan tartışmasız grandprix 4 (tabii ki updatelerini yüklemen lazım (www.grandprpixgames.org)) veya ralli dersen colin mcrae veya richard burns.

Infaustus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200
    Ula force-feedback'li logitech direksiyonum var ne kadar uzun zamandır yarış oyunu oynamıyorum diye düşününce şaşırdım. Collin'i alayım vari onu oynarım. Bu arada NFS'den sıkılanlara alternatif olarak SRS (Street Racing Syndicate) oynamalarını da önerebilirim. Motosiklet oyunları bence güzel olmuyor. Sırf motor kullanıyorum diye bilgisayarda da motosiklet oyunu oynamak zorunda değilim değil mi

Bu arada yarış oyunu sevenlere direksiyon kesinlikle öneririm. Logitech Wheelman Formula Force-feedback'i tavsiye ederim. Uzun zamandır kullanıyorum. Hem sağlam hem de kullanışlı. Pedallardan, tuşlarına kadar kullanımı cok rahat. Tepkileri de ne insanı yoruyor ne de zayıf kalıyor. Su anda kac $ bilemiyorum ama cok pahalı değildi. Ucuzladılar baya..
    Kralını tanımam. Edirne Motorcycle Club!!!

MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Peril, çok bıdı bıdı ettin benim topic gümledi ve bu topicte benim topic in içeriğiyle aynı içeriği taşımıyor . Ayrıca madem bütün oyunları aynı katagoriye koyuyorsun o zaman bende Counter strikela ilgili bir topic açmıştım sen neden ayrıca bunu açtın araştırsana biraz . MotoGP3 hangi firmanın oyunu piyasada iki firmanın ayrı Motogp3 adlı oyunu var hangisini alayım hı söle bakim ...
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S
    dedim ben aynı değil dedim, anlatamadım... anlamadılar beni .....

patatessogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Grafikler sağlam oluyor motogp de falan ama kontroller çok kötü ben nasıl olurda rossi yi geçemezmişim

motorinn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 151 RS
    midnight club 2 yi tavsiye ediyorum.Koca şehirlerin istediğiniz sokağından gidebiliyorsunuz,kestirme yollar ve atlama noktalrı bulabiliyorsunuz.Oyun gecelerde düzenlenen yarışlara dandik bir arabayla katılmanızla başlıyor.Sonunda da bir ferrariye sahip oluyorsunuz.Bu arada 3 adet racing motorunuz da oluyor.onlarla tekteker yapıp arabaların arasından falan gazlıyor,stoppie falan yapabiliyorsunuz.sıkılmayacağınız ve araç ayarları vs olmayan çok sürükleyici bir oyundur tavsiye ederim...

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler