Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Motosiklet botum gelmiyor

Motovento
    REKLAM ALANI
    oakley - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL 200
    Selamlar;

Bende bir spor mağazası çalışanı olarak sorununuza karşı taraf gözünden yanıt vereyim;
    1- ürün henüz gelmemiş olabilir. Tedarik edecekleri yer gecikmeye neden olmuş olabilir.
    2- ürün gelmiş size ulaşacakları numarayı kaybetmiş olabilirler (ki bu durum trajikomik olarak nitelendirilmeli) yine ürün gelmiş sizi aramayı unutmuş olabilirler.
    3- ürün gelmiş iletişim bilgileri eksik yada noksan alınmış/verilmiş olabilir. (Yine yaşanan durumlardan birisi)

En sağlıklı çözüm kısa sürede mağazayla iletişime geçip bilgi almak.

Saygılar
    EldekiDebryj bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    pompei - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    APRILLA ATR-7011
    Bu devirde iyi cesaret olarak nitelendirilebilecek bir örnek.Ödeme yapmadan getimiyormu veya kapora vs? Umarım elinizde resmi bir evrak vardır.Bol bol rahatsız etmekte fayda var.

EldekiDebryj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUKE 200
    Alıntı pompei adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu devirde iyi cesaret olarak nitelendirilebilecek bir örnek.Ödeme yapmadan getimiyormu veya kapora vs? Umarım elinizde resmi bir evrak vardır.Bol bol rahatsız etmekte fayda var.
    Oldugu gibi odedik fişi var birtek :/ umarim oyle seyler yapmazlar ya ..

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:02 ----------

Alıntı oakley adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar;

Bende bir spor mağazası çalışanı olarak sorununuza karşı taraf gözünden yanıt vereyim;
    1- ürün henüz gelmemiş olabilir. Tedarik edecekleri yer gecikmeye neden olmuş olabilir.
    2- ürün gelmiş size ulaşacakları numarayı kaybetmiş olabilirler (ki bu durum trajikomik olarak nitelendirilmeli) yine ürün gelmiş sizi aramayı unutmuş olabilirler.
    3- ürün gelmiş iletişim bilgileri eksik yada noksan alınmış/verilmiş olabilir. (Yine yaşanan durumlardan birisi)

En sağlıklı çözüm kısa sürede mağazayla iletişime geçip bilgi almak.

Saygılar
    Gecikecekse bir haber verip bisey deseler bari kac kere sordum cok uzarmi yok yok en fazla 11-12 gun dedi surekli sadece tel numara birakmistik zaten oturdugumuz yere cok uzak degil. Istesek gideriz yani ama once bir aramayi dusunuyorum yarın.

oakley - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL 200
    Arayıp bilgi alın. En sağlıklısı bu olur. Dediğim gibi ufak tefek pürüzler olmuştur. İyi yönünden bakın birde. İstediğiniz bir ürün geliyor. mağazanın paraya çökme gibi ihtimali yok. Kötüyü düşünmeyin

AurorAbeam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kalmadı :(
    Buraya yazana kadar çekinmeyip arasaydınız çoktan meraktan kurtulmuş olurdunuz.
    yasdal bunu beğendi.

Motosikleti
    gsx1300r hayabusa 2010
    mağazanın sahibiyle muhabbetim var. yarın karşıya geçersem uğrayıp konuyu bir sorarım. kimse kimseyi mağdur etmek zorunda değil.

Motosikleti
    DUKE 200
    Alıntı blue white adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mağazanın sahibiyle muhabbetim var. yarın karşıya geçersem uğrayıp konuyu bir sorarım. kimse kimseyi mağdur etmek zorunda değil.
    Magaza ismini vermedim henüz yarın aramayı düşünüyordum. Egitime katilacaktim bot lazim yani gelmemesi moralimi cok bozdu birde ustune milletin sikayetlerini okuyunca aklima birsuru sey geldi ilkdefa bu tarz bir alisveris yaptik. Beklenmeli mi yoksa sıkıntı mı vardır kesin bilemiyorum adamlarıda sıkbogaz etmeyelim dedik ama israrlada sordum cok uzamaz dimi diye yoook dedi ee aramadilarda -.- canım sıkıldı iyice

---------- Mesajlar birleştirildi - 05:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 05:05 ----------

Alıntı AurorAbeam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buraya yazana kadar çekinmeyip arasaydınız çoktan meraktan kurtulmuş olurdunuz.
    Dedigim gibi bu tarz alisverisi ilk defa yaptik 2 gun gecti diye hemen aramasam mı dedim ama biyandanda diyorum ozellikle belirttim bu gecikme isini haber vermesi gerekmez mi bot lazimdi sonucta oyuzden soruyorum
    Biyandanda o magaza hakkinda sikayetler okudum acaba bu iste bi sikinti mi cikar dedim gece gecede sorayim dedim.

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Konu ibretlik. Motosiklet piyasasında herkes birbirini düdükleme peşinde ve gerçekten dürüst ve güvenilir satıcı bulmak çok zor. Sayıları bir elin parmakları kadar bile değil. Sanırım bu şekilde alışveriş yapmayın dememe gerek yok.

Alıntı EldekiDebryj adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kadıkoyde ismi yanlis degilse miss rider magazasina gittim istedigim modelden evet buldum ama numarasi yoktu getirtiriz deyip telefon numarasi filan aldi sonra kimsenin umrunda olmadi bir isimiz vardi o civarda magazayada ugrayalim soralim dedik bizi unutmus bile meger tekrar numara alayim vs yaptı boş iş yani.
    Su siyah sade botlardan baya buldum ama bende illa racing bot diye tutturunca böyle uğrasiyorum.
    O anda paranızın tarafınıza iadesini talep etmeniz ve iade gerçekleşmeden mağazayı terk etmemeniz gerekirdi.
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

garabel67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125, CBR 250R, VFR 800, Tracer 700
    36 numara son kalmış sanırım. mağazayı arayıp ürün gelmediyse ücretini iade alıp bunu alabilirsin.

http://urun.n11.com/bot-ve-ayakkabi/...FQoEwwod-jwDZA

Aeryn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson street 750
    Hanım ekipman kıtlığı yüzünden neler geliyor başımıza. Ben botumu fuarda çocuk ekipmanları satan bi mağzadan almıştım montumun kolları uzun, pantalonumun paçaları uzun. Bahsettiğiniz mağzayı duymuştum bizim gibi bi hanım işletiyor zannetmiyorum kasıtlı olsun.Fatura ve kredi kartı esktrenizi kaybetmeyin iade hakkınız var kanunen.

Motosikleti
    DUKE 200
    Alıntı Shrieker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konu ibretlik. Motosiklet piyasasında herkes birbirini düdükleme peşinde ve gerçekten dürüst ve güvenilir satıcı bulmak çok zor. Sayıları bir elin parmakları kadar bile değil. Sanırım bu şekilde alışveriş yapmayın dememe gerek yok.

O anda paranızın tarafınıza iadesini talep etmeniz ve iade gerçekleşmeden mağazayı terk etmemeniz gerekirdi.
    Suan urun bekledigim magaza miss rider degil baska biryer.
    Ismini vermedim
    Miss rider para vermemistik ha ciddiye alip kapora vs isteseydi verirdik ama tamam getirtiriz diyip telefonu alip hic bilgi vermeyince yine gitmistik magazaya ciddi cidfi oturmus bekliyoduk gelecekmis diye sagolsun tekrar telefonunuzu aliyimmm.. ile karsilasinca cektik gitti

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:49 ----------

Alıntı garabel67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    36 numara son kalmış sanırım. mağazayı arayıp ürün gelmediyse ücretini iade alıp bunu alabilirsin.

http://urun.n11.com/bot-ve-ayakkabi/...FQoEwwod-jwDZA
    Pembesini almıyorum ben. Siyahını bekliyorum. Baktim oda 40tan basliyor sanirim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:53 ----------

Alıntı Aeryn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hanım ekipman kıtlığı yüzünden neler geliyor başımıza. Ben botumu fuarda çocuk ekipmanları satan bi mağzadan almıştım montumun kolları uzun, pantalonumun paçaları uzun. Bahsettiğiniz mağzayı duymuştum bizim gibi bi hanım işletiyor zannetmiyorum kasıtlı olsun.Fatura ve kredi kartı esktrenizi kaybetmeyin iade hakkınız var kanunen.
    Alisveris yapip urun bekledigim magaza missrider degil. Arkadas sadece bayan ekipmanlari satan biryer var diyince orasi aklima gelip basimdan geceni anlattim.Suan urun bekledigim magazanin ismini henuz vermedim.

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Suan urun bekledigim magaza miss rider degil baska biryer.
    Ismini vermedim
    Miss rider para vermemistik ha ciddiye alip kapora vs isteseydi verirdik ama tamam getirtiriz diyip telefonu alip hic bilgi vermeyince yine gitmistik magazaya ciddi cidfi oturmus bekliyoduk gelecekmis diye sagolsun tekrar telefonunuzu aliyimmm.. ile karsilasinca cektik gitti

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:49 ----------

Pembesini almıyorum ben. Siyahını bekliyorum. Baktim oda 40tan basliyor sanirim.
    bayan ekipman kıtlığı malum, miss riderdan bende dainese bot aldım, orda şöyle bir durum var zaten, her üründen bir tane var istediginizi bulamıorsunuz, elindeki şeyi de satmak için üstün çabalar harcanıyor, yani yoktan var etmeye çalışıosunuz..

bende şahsen eger begendiysem getirtirim deseydi ödeme yapardım, çünkü az bulundugu için kaçırmak istememişsinizdir, ciddi alıcı oldugunuzu belli etmek adına... Ara devamlı bence adamları,

Yada şöle uzaksan istersen hemen yanımda hasanpaşa magazaları, gidip sorabilirim, bu tarafa yolun düşmüosa daha etkili olur,
    cazgırlıkta yaparım gerekirse
    Ne yaparsan yap... AŞK ile yap..

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Gereken her şey söylenmiş ben bundan sonra benzer alışveriş yapacaklar için ek bilgi vereyim.

Maalesef ki toplum ve millet olarak çok övündüğümüz gibi değiliz, herkeste birbirini kazıklama ve aldatma içgüdüsü bizde doğuştan on olarak geliyor. sonrada kapatabilen nadir kişiler var.

bu yüzden hali hazırda elinde mal bulunmayan esnafa ödemenin tamamını yapmak çok mantıklı değil, hele ki bu sektörde.

Aldığınız yazar kasa fişi ise ileride bir sorun olduğunda bir işinize yaramaz, o fiş bir ürün alıp ödemesini yaptığınız anlamına gelir.

Eğer ödemenin tamamını yapmanız gerekiyorsa ürünün gelmesi ya da anlaşma yapılması için, kesinlikle banka yolu ile yollayın ödemeyi. Açıklamaya da ne için bu ödemeyi yaptığınızı yazın, ürün geldiğinde faturanızı keser teslim eder satıcı ve kendisi de muhasebe açısından o banka kayıdını kapatmış olur.

Ha ciddi dolandırıcı birine denk gelirseniz, firma ile alakası olmayan bir hesaba para gönderte bilir
    Para gönderdiğiniz hesabın o firmaya ait olduğundan emin olun.
    something123 bunu beğendi.
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    Iyi geceler arkadaşlar bundan 14 gün once bir magazaya gittim ve bot satın almak istedim ama numarasi yoktu.Yurt disindan getirteceklerini soylediler max 11-12 gune elinizde olur dedi ben bikac kez sordum daha uzun surmez degil mi filan diye yok dedi ısrarla .Ödemeyi yaptik ve cıktık bugun 14. Gun ses yok.
    Bizde hic aramadık arasak mı yoksa beklemeye devam mı etsek ne kadar sürer bu boyle ilk defa bu sekilde bir alisveris yaptık.Cok sinirlendim aldigim magaza hakkinda 1-2 sikayete denk geldim ama o an aldım işte çok sinirliyim şuan
    Ödeme yaptığınıza dair imzalı ve kaşeli bir yazı almadınız mı ? Fişi saklıyor musunuz ?

Ben genelde getirtmek için kapora bırakır ve yazılı kağıt alırım, kaporanın kasa fişini de alıp zımbalatırım o yazıya. Böylece ileride hak iddia edebilirim. Tamamını ödemeyiniz hiçbir zaman olmayan bir mal için. Arayıp darlayın çok kafanıza takılmışsa.

Bu arada Hasanpaşa'daki tek güvenilir mağaza Moto Superstore'dur. Genelde alışverişlerimi oradan yaparım.
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    mağazanın ismini ver baskın yapalım kulaklarını çekelim terbiyesizler
    ara sor burda yazmayla hiç bir yere varamazsın boş muhabbet olsun...

toseabul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ü yurt dışı ürünlerin türkiyeye gelme süresi (20) gündür en az süre bu. konteynır gemi taşımacılığı ile. uçak korgo ile 1 ile 2 hafta sürer..

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Hayır burada bu konuyu açıp boşa vakit kaybetmekense niye aramıyorsunuz ?

Buradaki insanalar nasıl yardımcı olabilir bu konuda anlamadım.
    yasdal bunu beğendi.

Motosikleti
    DUKE 200
    Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayır burada bu konuyu açıp boşa vakit kaybetmekense niye aramıyorsunuz ?

Buradaki insanalar nasıl yardımcı olabilir bu konuda anlamadım.

Toplanip magaza basalım demedim.Ama adam okadar kesin konustu gelir diye ortada ses cıkmadı ee ilk defa bu turlu bir alisveris yaptık.Adamıda 2 gun gec kaldı diye arasam mı beklesem mi bilemedim.Dertleştimde bir nevi ,adamıda aradık yarın bugun gelir ben ararım dedi bitirdi. Bekleyecegim madem bu haftada böyle bitsin bakalım.
    Niye sert cıkıyorsunuz moto sohbet değil mi burası arkadaşlarım olsa onlarlada canımın sıkıldığı bu durumu paylaşırdım ve burada paylaştım.Dunya kadar troll soru döndü şu sitede ayriyetten dahada iş uzarsa problem filan yaşarsam magazanın isminide verecegim alacak olan 2 kere dusunur en azından.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:21 ----------

Alıntı Olcay Avşar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gereken her şey söylenmiş ben bundan sonra benzer alışveriş yapacaklar için ek bilgi vereyim.

Maalesef ki toplum ve millet olarak çok övündüğümüz gibi değiliz, herkeste birbirini kazıklama ve aldatma içgüdüsü bizde doğuştan on olarak geliyor. sonrada kapatabilen nadir kişiler var.

bu yüzden hali hazırda elinde mal bulunmayan esnafa ödemenin tamamını yapmak çok mantıklı değil, hele ki bu sektörde.

Aldığınız yazar kasa fişi ise ileride bir sorun olduğunda bir işinize yaramaz, o fiş bir ürün alıp ödemesini yaptığınız anlamına gelir.

Eğer ödemenin tamamını yapmanız gerekiyorsa ürünün gelmesi ya da anlaşma yapılması için, kesinlikle banka yolu ile yollayın ödemeyi. Açıklamaya da ne için bu ödemeyi yaptığınızı yazın, ürün geldiğinde faturanızı keser teslim eder satıcı ve kendisi de muhasebe açısından o banka kayıdını kapatmış olur.

Ha ciddi dolandırıcı birine denk gelirseniz, firma ile alakası olmayan bir hesaba para gönderte bilir
    Para gönderdiğiniz hesabın o firmaya ait olduğundan emin olun.
    Elimde sadece fis var odemeyide tamamiyla yaptık adamida bugun aradik yarin bugun gelir ben sizi ararim dedi.
    Umarım bu iş problem cıkartmaz.Birdaha daha temkinli olacağım. Tesekkurler
    Bekleyecegim bakalim biraz daha

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:25 ----------

Alıntı HAZZILHAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ödeme yaptığınıza dair imzalı ve kaşeli bir yazı almadınız mı ? Fişi saklıyor musunuz ?

Ben genelde getirtmek için kapora bırakır ve yazılı kağıt alırım, kaporanın kasa fişini de alıp zımbalatırım o yazıya. Böylece ileride hak iddia edebilirim. Tamamını ödemeyiniz hiçbir zaman olmayan bir mal için. Arayıp darlayın çok kafanıza takılmışsa.

Bu arada Hasanpaşa'daki tek güvenilir mağaza Moto Superstore'dur. Genelde alışverişlerimi oradan yaparım.
    Fiş hariç hiçbirsey yok ve ödemenin hepsini yaptık.Umarım terslik olmaz adami aradık simdilik kotu dusunmemeye calisiyorum.

xcom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750s
    Miss rider getirir ya biraz geç olur ama gelir yani..

Motosikleti
    DUKE 200
    Alıntı xcom adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Miss rider getirir ya biraz geç olur ama gelir yani..
    Sanirim yanlış anlaşılma yarattım. Suan bekledigim urun misrider magazasindan degil.Bir arkadaş kadin urunleri satan yer var diyince daha once oraya ugramistim ve basima oyle birsey gelmisti yani ilgilenilmemisti onu belirttim.Suan ürün beklediğim magazanın ismini vermeyi dogru bulmadım is uzarsa ve iyice problem halini alırsa paylasacağım ve oradan alacak arkadasların aklında olur dedim simdilik sadece sıkıntımı dertlestim sagolsun fikir verenlerde oldu bidahakine daha cok dikkat edicem bu tür alisverislerde. Diger ekipmanlarimin hepsini gorup deneyip ucretini odeyerek alip cikmistim ilk kez bu tur alisveris yaptim ve o magaza hakkinda sikayette gordugumden fazla kafam takildi. Adamlada gorustum bugun bugun yarin elimize gelir dedi biraz daha bekleyecegim sagolun

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)