Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Motosiklet botum gelmiyor

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    gelince verseydiniz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    TVS Apache Rrt 150
    Alıntı snappy x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gelince verseydiniz
    Konu kapanmıştır..

alicebbar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT25+RKS Freccia
    Bende 1 hafta önce yurtdışından sipariş verdim en erken 45 gün diyor. Senin ki hata olmuş paranı iade iste kendin sipariş geç aliexpress den tek sıkıntın gümrük de 75 euro ya kadar limit var fazlası için vergi alıyorlar kargon gelince gümrük müdürlüğünden gidip vergini ödeyerek satın alabilirsin.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yanlız dikkatimi çeken ne kadar sabır varmış herkese tek tek cevap verdin eldekidebriaj iyi niyetli insan karşısındakini de iyi sanıyo işte.. umarım bi aksilik çıkmazda kavuşursunuz botlarınıza, gözümüz kulağımız bu konuda

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Aliexpressden 1 ayda gelir gümrüğe takılırsa 2 haftada orda bekler

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    hiç kafanıza takmayın . çünkü adamın yeri belli yurdu belli. ben daha dün adamın birini sahibinden comdan aradım tanımam adresi yok . 580 tl ye lastik aldım. bir gün sonra kapıma kadar geldi ve adam ilgilendi sürekli lastik gelene kadar. şuan lastiğiniz şurada burada 2 saate elinizde olur vs.. ve ben bu adamla telefonda işi hallettim. gerçi bu demek deyildirki herkes aynı. dolandırıcıda çıkabilirdi. yani demek istediğim yeri yurdu belli olan yerden alışveriş yapıp parayı öncedende vermiş olsanız kesinlikle paranız kalmaz içiniz rahat olsun. ancak telefon ile hesap nosu alıp para yatırmayın. çünkü o zaman yapacak bişey kalmıyor. sizin içiniz rahat olsun çünkü yer belli yurt belli.
    EldekiDebryj bunu beğendi.

EldekiDebryj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUKE 200
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yanlız dikkatimi çeken ne kadar sabır varmış herkese tek tek cevap verdin eldekidebriaj iyi niyetli insan karşısındakini de iyi sanıyo işte.. umarım bi aksilik çıkmazda kavuşursunuz botlarınıza, gözümüz kulağımız bu konuda
    Konu aciyorsam konumla ilgilenirim genelde ve zaman ayirip yazan herkesi cevaplamaya calisirim.Missrider ile ilgilide tek tek herkese yazdim cunku yanlis anlasildi bahsettigim ,olay daha önce yasadigim bir olaydı suanki durumla o magazanin bir alakasi yok diye tek tek belirtmek zorunda hissettim.Suan sıkıntı yasadigim magazaninda ismini henüz vermedim.Kendimde cok sorumduz davranmisim bazi arkadaslar kapora verseydin elinde belge olsaydı filan demiş mesela biz odemeyi yaptik ciktik gittik direk artik bidaha boyle bisey yaparsam dikkat edecegim.

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Yok mu bir sonuç?

EldekiDebryj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUKE 200
    Alıntı barodi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hiç kafanıza takmayın . çünkü adamın yeri belli yurdu belli. ben daha dün adamın birini sahibinden comdan aradım tanımam adresi yok . 580 tl ye lastik aldım. bir gün sonra kapıma kadar geldi ve adam ilgilendi sürekli lastik gelene kadar. şuan lastiğiniz şurada burada 2 saate elinizde olur vs.. ve ben bu adamla telefonda işi hallettim. gerçi bu demek deyildirki herkes aynı. dolandırıcıda çıkabilirdi. yani demek istediğim yeri yurdu belli olan yerden alışveriş yapıp parayı öncedende vermiş olsanız kesinlikle paranız kalmaz içiniz rahat olsun. ancak telefon ile hesap nosu alıp para yatırmayın. çünkü o zaman yapacak bişey kalmıyor. sizin içiniz rahat olsun çünkü yer belli yurt belli.
    Tesekkur ederim.Yeri belli evet telefon ile yapmadık direk magazaya gittik orada anlaştık.En icimi rahatlatan yorum bu oldu birde paranin kalmasindan ziyade 45 -60 gunlere uzar diyor bir cok üye. Adam ustune basa basa max 11-12 gun dedi bugunde aradim yarin bugun elimize gelir dedi umarim oyalama degildir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:38 ----------

Alıntı alicebbar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende 1 hafta önce yurtdışından sipariş verdim en erken 45 gün diyor. Senin ki hata olmuş paranı iade iste kendin sipariş geç aliexpress den tek sıkıntın gümrük de 75 euro ya kadar limit var fazlası için vergi alıyorlar kargon gelince gümrük müdürlüğünden gidip vergini ödeyerek satın alabilirsin.
    Alıntı Levent Gocmen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok mu bir sonuç?
    Simdilik bekliyorum konustum bugum.Yarın bugun elimize gelir arayacagiz dedi bisey demedim bende.Bekleyecegim madem oyalama durumu yoksa ve bursdaki arkadaslarin dedigi gibi 45-60 gune cıkmassa 3-5 gunden problem olmayacak.

Motosikleti
    Henüz yok
    Alıntı EldekiDebryj adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tesekkur ederim.Yeri belli evet telefon ile yapmadık direk magazaya gittik orada anlaştık.En icimi rahatlatan yorum bu oldu birde paranin kalmasindan ziyade 45 -60 gunlere uzar diyor bir cok üye. Adam ustune basa basa max 11-12 gun dedi bugunde aradim yarin bugun elimize gelir dedi umarim oyalama degildir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:38 ----------

Simdilik bekliyorum konustum bugum.Yarın bugun elimize gelir arayacagiz dedi bisey demedim bende.Bekleyecegim madem oyalama durumu yoksa ve bursdaki arkadaslarin dedigi gibi 45-60 gune cıkmassa 3-5 gunden problem olmayacak.
    Size nacizane tavsiyem devlete gitmesi için verdiğiniz verginin yerine ulaşması ve ürünle ilgili yaşayabileceğiniz bir sorunda hak iddia edebilmeniz için ürünün marka ve modelinin açıkça yazdığı fatura alın.

toseabul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yaw he he sen bi 10-20 gün daha beklersin... beence sen git paranı geri al. verdikleri süre içinde ürün temin edemediler..

demirkask - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    1.500 TL'e bir ürün alacağım ve 2 ay bekletecekler beni yok ya o mağazayı kapattırırım ben

Zaten ellerinde olmayan bir ürüne ne diye bukadar büyük bir para verilir ki gerçi bir bota bu parayı verene 1.500 TL yok olsada koymaz.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)