Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kafama takılan birkaç soru var ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar herkese hayırlı geceler. Benim ilk sorum a2 ehliyeti almayı düşünüyorum obur aya inşallah. Başlangıc motoru onerebilirseniz memnun olurum. super sport tarzı ilk başlangıcta önererilmiyor bildiğim kadarıyla.Fakat o tarzda birşey olsa fena olmaz rahat sürülse yeterli. İkinci sorum ise scooter motorlar da ehliyet gerekiyor mu ? Şimdiden herkese teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    oguzhan6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlı geceler arkadaşım. Başlangıç motoru olarak neler öneriliyor bi bilsen ahh ah Öneri konusunda yardımcı olamayacağım ama scooter için (elektrikli değilse) ehliyet gerekiyor. Umarım en kısa sürede hayalindeki motora kavuşursun.

AliTasc1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25 (inşallah) :)
    Başlangıç olarak Ss biraz sıkıntı olabilir , oturuş pozisyonu vs. Ama bu tabi senin ne kadar istediğine bağlı. Anladığım kadarıyla kararsızsın. Bence pek kurcalamaa scooter al. İlla da vitesli olsun diyorsan cbr125 senin için yeterli olacaktır diye düşünüyorum. Tabi buradaki bilgili abilermiz kardeşlermz daha farklı fikirlerde sunabilirler orası ayrı.

Motosikleti
    arayışta
    Burada genel olarak ybr önerilir ancak cbf ve tvs diyenlerde olacaktır. sen bize bütçe, tecrübe, ehliyet boy kilo vb. unsurlardan bahsedersen tecrübeli arkadaşlar yardımcı olacaktır.

A.Türker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    600ccye kadar scooter var gerekiyor mu ne demek
    Başlangıç motorun cbr 125 rahatlıkla alabilirsin.

seta34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R - 2014
    Tecrubesi ve ehliyetinin olmadigi konudan anlasiliyor zaten.
    Supersport diyorsun rahat surulsun istiyorsun o zaman supersport'u eliyorsun.
    Al bitane fizy,spacy,apache,ybr gibi onunla 1 yil gez sonra zaten kendin karar verirsin tarzinin,aradigin gucun ne olduguna

BatuhanS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1000CC Elektrikli Bisiklet. :)
    Merhaba bende ehliyete yeni yazıldım ve 1 yıldır elektrikli kullanıyorum elektriklilerde ehliyet istenmiyor fakat 249 watt'ada kadar onun üstünde tekrar ehliyet isteniyor ben 1 yıldır araştıryorum ve başlangıç motoru olarak yamaha ybr'de karar kıldım vitesli istemezsen bence şuanda en iyi scooter Honda pcx olabilir zaten scooter alman senın içinde iyi olur bir süre motorun trafikte ki yerini nerde ne yapmanı öğrenirsin (Ben elektrikliyle bile sıkıştırılıyorum çok insafsızlar) :D

yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Olm standart 'başlangıç motoru' 'motor tavsiyesi' 'ehliyet alacam' 'ilk motor' 'ne alsam' 'bana ne gider' gibi açsana konuyu.
    Te ellaaaam ya bizde bişey var sanıp geliyoruz.

Herkese Sonsuz teşekkürler .. Pcx veya S3 Advance 250 düşünüyorum. Hayırlısı

Alıntı BatuhanS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba bende ehliyete yeni yazıldım ve 1 yıldır elektrikli kullanıyorum elektriklilerde ehliyet istenmiyor fakat 249 watt'ada kadar onun üstünde tekrar ehliyet isteniyor ben 1 yıldır araştıryorum ve başlangıç motoru olarak yamaha ybr'de karar kıldım vitesli istemezsen bence şuanda en iyi scooter Honda pcx olabilir zaten scooter alman senın içinde iyi olur bir süre motorun trafikte ki yerini nerde ne yapmanı öğrenirsin (Ben elektrikliyle bile sıkıştırılıyorum çok insafsızlar) :D
    Sağol kardeşim S3 Advance 250 veya pcx ikisinden birini alabilirim o halde sağolasın.
    BatuhanS bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)