Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

MOTOSİKLETİME TEKME ! ? ! ( BİR İÇ DÖKMEDİR - BİLGİ -SORU İÇERMEZ)

Motovento
    REKLAM ALANI

kısasta hayat vardır arkadaş.kim ne derse desin giderken adamın aynasını götürürdüm darılmaca yok.
    ilkerabi ve A.Volkan bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı awesomee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o deilde takıldıgım seyi yazim, bende neblim pastane önüne falan park ederken, zaten zor girip çıktıgımdan bazen diklemesine değilde araba şekliyle koyuyorum, e tabi haliyle bir araba gibi hemen hemen yer kaplıyor, yani bende bir aracım nihayetinde ille motorumu iki araba arasına sıkıştırmalı mıyım? buda soru şimdi kafama takıldı.. oha motora bak nasıl parketti.. bunun düsturu nedir acaba?
    diklemesine koymak tehlikeli, araba çıkmak için geri gelirken vurabilir. araba şekliylede motorun kuyruğuna bakarak yada kafa grenajını baz alarak yaklaşacağı için (%90) mesafeyi ayarlayamayıp tamponu motorun lastiğine vurup devirebilir. kaldırıma park etmelisin

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    diklemesine koymak tehlikeli, araba çıkmak için geri gelirken vurabilir. araba şekliylede motorun kuyruğuna bakarak yada kafa grenajını baz alarak yaklaşacağı için (%90) mesafeyi ayarlayamayıp tamponu motorun lastiğine vurup devirebilir. kaldırıma park etmelisin
    kaldırıma park etsem millet laf edior burası yaya yolu ne işin var die,
    kaldırım için her zaman çıkmak mümkün olmuyor,
    birde bazen kaldırımlar eğilimli oluor, ha devrilcek mi ha durcak mı..

Ne yaparsan yap... AŞK ile yap..

Engelli yolları dışında her yere her şekilde park ediyorum gününün bol ekşınlı geçmesini isteyen ellesin

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    Dot 4 sıksaydınya siringa ile . damla sanip cikarmaya calistikca arabasinin boyasinida kokunden kaldirirdi . dot 4 bul bir tane siringa ile at uzerine. Hatta siringali katil aklima geldi. Cem garipogluna siringa icinde kezzap atan aklima geldi.

ilkerabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK Şimdi.. Corsa 05
    Ulennnn...
    pcX gibi motora tekme mi atılır?
    Git aşada egsozu-lambası-plakası olmayanlardan birini tekmele heyvan..!
    Çizseydin arabayı boydan boya..

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı savinelli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben yapamadım siz yapın diyip hedef göstermeyi doğru bulmuyorum. motora tekme atan o hayvandan ne farkın kaldı ki şimdi? yaşanan kötü, o an tepki gösterilmeliymiş. ben önce arabasını sonra adamın kendini sonra da önüme geleni tekmelerdim herhalde öyle bir durum görünce.
    adres ver geliyoruz senin pcx i mahvedeceğiz sen ne tepki verirsin merak ettim şimdi

svgblg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pcx
    Lanet olsun Içimdeki insan sevgisine bi tekme organizasyonu fena olmazdı ama benlik değil. tek tek cevap vermek istiyorum da iş yoğun , ilkkez sokakta birsürü boş yer görünce araba gibi park etmiştim awasomee :D yoksa Üsküdar'ın daracık sokaklarında araya sıkıştırıp park edebiliyorum plâka paylaşma sebebimde aynı kişi sizlerdende birine yaparsa kayıtlarda Kalsın gibisindendi aslında. Bir kere olunca hata olur sineye çekilir tekrarlarsa tekmelerin belki. Neyseki kindar yapım yok sinirim geçti. Becerebilirsem silicem plakayı.

Motosikleti
    pcx
    BUGUNDE MOTORUMU DEVİRMİŞLER ! DOKUNUNCA ELEKTRİK ÇARPCAK BİŞİ YOKMU BUNLARA.

Ben elektrikciyim yapabilirsin ama motora zarar verir mi bilmiyorum

bravetaxi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daystar 250
    motorumla ordan çıkarken 2 aynasını sabah eline verirdim sebebim çok yakın parketmesi ve motorumla rahat çıkmamış olmamdan dolayı yaptım derdim birgün zaten kaskımın dayanıklılık testini bir sürücünün üstünde kullanacam bu gidişle dur bakalım hangi şanslı sürücü olucak

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Kızmayın ama şurda çok güldüm ''pardon erdoğanlaramı geldiniz demezmi ? ''
    Olaya dönecek olursak hemen aşağı inip bende onun arabasına tekme atardım.Bazen bazı konularda en iyi tepkiler anlık tepkilerdir!
    Euzü billahi mine'ş-Şeytani'r-racîm Bismillahirrahmanirrahim

Motosikleti
    pcx
    Bayanım ben konuşma Tarzıma takılan için tekme işlerine çok giremiyorum. Karşıda ki hayvan kategorisine sokamayacağım bir canlı olsa bile, bile bile malına zarar da veremiyorum Malesef. Istiyorum ama Yapmıyorum yapı meselesi. Istanbul trafiği sürücüleri cidden sabır limitimi arttırdı.
    A.Volkan bunu beğendi.

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Alıntı svgblg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bayanım ben konuşma Tarzıma takılan için tekme işlerine çok giremiyorum. Karşıda ki hayvan kategorisine sokamayacağım bir canlı olsa bile, bile bile malına zarar da veremiyorum Malesef. Istiyorum ama Yapmıyorum yapı meselesi. Istanbul trafiği sürücüleri cidden sabır limitimi arttırdı.
    Çok özür dilerim bilmiyordum.Bence iyi yapmışsınız aşağı inmemekle!
    svgblg bunu beğendi.
    Euzü billahi mine'ş-Şeytani'r-racîm Bismillahirrahmanirrahim

essegesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco New Grand Dink 250--Honda CB 900F Hornet
    Benim de kısa süre önce başıma gelen bir olay var.

Kadıköy Haydarpaşa tarafında rıhtım caddesinde Özer işkembe salonu var.Bir sabah saat 8 gibi gittim ve motoru yol kenarına park edip indim.Tam önümde polis arabası vardı. Tam çorbacıya girecekken arkadan adamın biri,birader motoru alabilirmisin,buraya araba girecek dedi.

ben de bir şey demeden motoru alıp,kaldırımın en kenar kısmına yaya yolunu engellemeyecek şekilde park ettim.Çorbamı içip çıkıp gittim.

Aradan 15 gün geçti ve bir gün eve ceza kağıdı geldi.Önce şaşırdım. Çünkü trafik kurallarına uyan bir insanım.

ceza kağıdını inceleyince,"Yaya kaldırımına park etme" ibaresini görüp şaşırdım.Benim dükkanımın önünde de yaya kaldırımına park ediyorum ve sadece ben değil,bir sürü motor park ediyor.Sonra adrese baktım,çorbacının adresi.

Polis amcamın canı sıkılmış ve bana 88 tl. ceza yazmış.Tabii ki sinir olmakla kaldım ve paşa paşa cezayı ödedim.

Lafın özü,burası İstanbul ve başımıza her türlü abukluk gelebilir.
    svgblg bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)