Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Stajer ehliyet hakkında bir soru

Motovento
    REKLAM ALANI
    Emre Öztürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 200 Alacak
    Arkadaşlar adamı trollemeyin, saçma cevaplar vermeyin lütfen.

Kursa 28 Martta yazıldım.
    Yazılı sınavı 29 Ağustos'ta yaptılar ve geçtim.
    Direksiyon sınavına 3 Ekimde girdim ve bugün sertfikamı alacağım.

Yaklaşık 1 hafta sonra başvuracağım emniyete. Stajer ehliyet mi olacak yoksa her türlü motosikleti kullanabilecek miyim?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Pulsar200ns
    bildigim kadariyla, 01.01.2016 tarihinden itibaren alinan ehliyetler icin gecerli stajyerlik, oncesi icin herhangi bir sorun yok. fakat siz yine de ehliyeti alip nasil olsa musade var diye r1 almayin =)

syg.

Motosikleti
    Superlight 200 Alacak
    Alıntı mertovski11 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bildigim kadariyla, 01.01.2016 tarihinden itibaren alinan ehliyetler icin gecerli stajyerlik, oncesi icin herhangi bir sorun yok. fakat siz yine de ehliyeti alip nasil olsa musade var diye r1 almayin =)

syg.
    Yok dostum o konuda bilinçliyim. Scooterla bi 10.000 yapmayı düşünüyorum ama insan yinede stajer olmasını istemiyor tabiki

Motosikleti
    Pulsar200ns
    Alıntı Emre Öztürk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok dostum o konuda bilinçliyim. Scooterla bi 10.000 yapmayı düşünüyorum ama insan yinede stajer olmasını istemiyor tabiki
    estagfurullah takiliyorum tabii ki =) eskisi kadar bilincsizlik yok bana gore. benim de evraklar gelirse eger randevu isini halletmeyi planliyorum =)

Motosikleti
    Superlight 200 Alacak
    Alıntı mertovski11 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    estagfurullah takiliyorum tabii ki =) eskisi kadar bilincsizlik yok bana gore. benim de evraklar gelirse eger randevu isini halletmeyi planliyorum =)
    Eskiden insanlar direksiyon sınavına 600lük makineyle giriyormuş videosunu falan izlemiştim :D Şimdi hiç olmazsa biraz araştırınca başlangıç olarak düşük hacimli motor tercih ediyorlar. Ben evrakları bugün alacağım yarına randevu aldım aynı gibiyiz. Motosiklet camiasına yeni girdiğim için pek bilmiyorum ama tekerin düz bassın dostum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)