Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Honda 1000rr

Motovento
    REKLAM ALANI
    moto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda 1000rr fıreblade
    ya arkadaşlar ben napayım benım kımseyle kapısmaya nıyetım yok ama bılmedıgınız seylerde var mesala özelden hakaretler gıbı ben sayfanında baslarında gorecegınız gıbı el uzattım ama nafıle sımdıde arkadasımız ozelden hakaretler yagdırıyo ben saygısızlık yapmıyosam saygı beklerım karsıdan ama benım gıbı saygılı bı ınsanın sevıyesıne ınmezmıs arkadasımız
    bak ne guzel yazmıs seth777 arkadasımız bende boyle yorumlar beklıyorum ıste daha ben ılk defa 1000cc motora bınıyorum merak etmek hakkımdır ama kalkıp bana yarıs teklıf edıyo ve hakaret edıyo bende ınatcı bı ınsanım napayım yapamadıgı seylerı soyluyo bana o uzatırsa ben daha fazla uzatırım zaten bundan sonra bu konuya hala yorum yazcagını zannetmıyorum cunku hatasını artık anlaması lazım
    [FONT="Arial Black"]TUM MOTOSIKLETLILERE GUNESLI GUNLER DILEGIYLE[/FONT]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Kim özelden hakaret ediyor be? ÖM atan sensin, bunu da inkar etsene. Burada beni rahatsız etmen yetmiyormuş gibi bir de ÖM'den rahatsız ediyorsun. Bu forumdan banlanmana az kaldı merak etme. Sana ne benim ne motor kullandığımdan. Beni bilen biliyor. Hadi yolun açık olsun!
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

CUM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawazx6r , sl150
    [CENTER][COLOR="Black"][B]-GOOD GUYS DON'T ALWAYS WEAR WHITE-[/B][/COLOR][/CENTER]

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    »»»»»» Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.»»»»»»
    Forumda açılan başlığa atılan mesajlarda başlık konusunun dışına çıkılmamalıdır. Konunun Devamında Yine Konu Dışına Çıkılıyorsa Konunun Akibeti Doğrultusunda : Konunun Kilitleniş Nedeni Açıklanarak Kilitlenecek yada Silinecek!Forum ortamına kişisel problemler, anlaşmazlıklar taşınamaz. Konu dışı yazışmalarınızı forumun özel mesaj özelliğni kullanarak yapabilirsiniz. Tüm yazılar, yazan kişinin sorumluluğundadır ! Doğabilecek herhangi bir problemden www.motosiklet.net sorumlu tutulamaz!
    Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ************** Site Yöneticisi: Skullhunter **************

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler