Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

2000-3000 arası sağlam motor tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı brtvrdrl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biride tvs apache rtr150 dememis
    apache rtr150 almalısınız
    oggomoggo bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı emreyil34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öğrenci bütçesiyle bu kadar ekipman tamam bende sade model seçimi yapamadım (scooter vs commuter baktım), ego tatmini için mesaj yazanlara ise lafım yok affınıza sığınarak söylüyorum ,sokaktada havlayan çok ;)
    Ego tatmini? Havlayan çok? Evet bu başlık 3 kez açıldı bu bir. 3000 tl ye anca çinli alırsın ondanda birşey olmaz. 2 el honda vs alırsan da zaten arkadaş paylaşmış 40000 km artı eski. Ben de aynı konumda kalsaydım biraz daha sabreder sıfır bi commuter alırdım. İkinci el motorlarda da commuterler özellikle düşük cc comuterler genelde başlangıç motoru diye alındığı için belkide o 40000 km cbf kötü kullanıldığındab dolayı motoru 100000 km ömürü var gibidir. Bilinmez. Awesomee de sana demiş ki kardeşim o paraya sağlam bulunmaz. Sen de işine gelmeyince havlayan çok diye asıl sen kendini tatmin etmişsin. Art niyetim yok sadece kendimi ifade etmeye çalıştım iş tartışma konumuna gelmesin.

brtvrdrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR150
    Alıntı mozgur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O fiyata yok çünkü (:
    Var hocam 3000 e kmsi düşük aletler denk geliyor. Takip ediyorum ben

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya yamaha ya honda. yeni model düşük km olsun istersen cb 125 ace

mozgur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR 150 / CRF 250 L
    Alıntı brtvrdrl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Var hocam 3000 e kmsi düşük aletler denk geliyor. Takip ediyorum ben
    Gelir. Rektefiye yemiştir veya ölüsü çıkmıştır çoktan.
    Cellat uyandı yatağında bir gece || "Tanrım" dedi "Bu ne zor bilmece :
    Öldürdükçe çoğalıyor adamlar || Ben tükenmekteyim öldürdükçe..."
    Ataol Behramoğlu

Motosikleti
    sym fiddle 2
    ---------- Mesajlar birleştirildi - 20:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:12 ----------

[/COLOR]
    Alıntı unvrld adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ego tatmini? Havlayan çok? Evet bu başlık 3 kez açıldı bu bir. 3000 tl ye anca çinli alırsın ondanda birşey olmaz. 2 el honda vs alırsan da zaten arkadaş paylaşmış 40000 km artı eski. Ben de aynı konumda kalsaydım biraz daha sabreder sıfır bi commuter alırdım. İkinci el motorlarda da commuterler özellikle düşük cc comuterler genelde başlangıç motoru diye alındığı için belkide o 40000 km cbf kötü kullanıldığındab dolayı motoru 100000 km ömürü var gibidir. Bilinmez. Awesomee de sana demiş ki kardeşim o paraya sağlam bulunmaz. Sen de işine gelmeyince havlayan çok diye asıl sen kendini tatmin etmişsin. Art niyetim yok sadece kendimi ifade etmeye çalıştım iş tartışma konumuna gelmesin.
    hocam benim anlamadığım koca forumda herkes 20 bin lik 30 binlik motoramı biniyor,nedir bu çaba o paralara motor alınmaz (!) ,nasıl alınmaz ya alınır bulunur,belki arada sağlamıda düşer farklı model marka bilen adam vardır,sadece tavsiye istiyorum,öğrenci adamım belli dönemde çalışıp 3 beş kuruş anca birikiyorum,parası sanki cebinden çıkıyor adamın,ne yani burada alınmaz diyince adamın canınımı kurtarmış oluyorsun,bu samimiyetsizliğe gülerim sadece ),yani yoksa yorumun baltalama kardeşim konuyu derler adama,polemiğe değmez,cidden değmez insanlar var her yerde....

AurorAbeam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kalmadı :(
    ---------- Mesajlar birleştirildi - 20:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:12 ----------

[/COLOR]
    hocam benim anlamadığım koca forumda herkes 20 bin lik 30 binlik motoramı biniyor,nedir bu çaba o paralara motor alınmaz (!) ,nasıl alınmaz ya alınır bulunur,belki arada sağlamıda düşer farklı model marka bilen adam vardır,sadece tavsiye istiyorum,öğrenci adamım belli dönemde çalışıp 3 beş kuruş anca birikiyorum,parası sanki cebinden çıkıyor adamın,ne yani burada alınmaz diyince adamın canınımı kurtarmış oluyorsun,bu samimiyetsizliğe gülerim sadece ),yani yoksa yorumun baltalama kardeşim konuyu derler adama,polemiğe değmez,cidden değmez insanlar var her yerde....

Bajaj boxer yazdık iplememişsin bile. Daha ne yazalım ki? Git al genelev emeklisi kıvamında bir cbf, ybr. Sonra uğraş dur öğrenci bütçenle.

Motosikleti
    sym fiddle 2
    Alıntı AurorAbeam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bajaj boxer yazdık iplememişsin bile. Daha ne yazalım ki? Git al genelev emeklisi kıvamında bir cbf, ybr. Sonra uğraş dur öğrenci bütçenle.
    sağol tavsiyen için eyvallah ,araştırmaktayım motoru ve birkaç modeli,tavsiye topluyorum.. sözüm burda tavsiye için yazanlara değil,direk ALINMAZ bu paraya diyen insanlara

[/COLOR]
    Bende öğrenciyim. Benim de cebimde o kadar para var. Halini anlıyorum. Fakat ben dişimi sıkıyorum. Şimdi 3000 e bi çinli alcan sonra o sıkıntı çıkarcak zırt pırt. O yüzden motor işini yeme içmeden ödün vermemek koşulu ile 3 yıl öteye attım. Her ay belli bi miktarı bankaya atıyorum. Zaten faiizi de var. Almışken kaiteli bi marka alıyım diye 3 yıl boyunca yolda her gördüğüm motorcuya ve motoruna imrenerek bakıcam. Niye? Ben gidip bi çinli almasını bilmiyo muyum? Ya da perti çıkmış hele bilmem kaç yıllık motoru? Biliyorum fakat almışken iyisini alıyım diyerek sabrediyorum. Çalışıyorum. Çinliye para verip üstüne bi motor parası verip uğraşmaktansa dişimi sıkıp ömürlük bir motor almak tercihim. Zaten altımda öyle bir motor olup da ya da öğrenci olmasam dar gelirim bu sözleri etmek ne haddime. Bana da oğrencilikten haberi olmayan adam gelirde be lafları eden olursa da tepkimi gösteririm

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:21 ----------

Alıntı unvrld adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende öğrenciyim. Benim de cebimde o kadar para var. Halini anlıyorum. Fakat ben dişimi sıkıyorum. Şimdi 3000 e bi çinli alcan sonra o sıkıntı çıkarcak zırt pırt. O yüzden motor işini yeme içmeden ödün vermemek koşulu ile 3 yıl öteye attım. Her ay belli bi miktarı bankaya atıyorum. Zaten faiizi de var. Almışken kaiteli bi marka alıyım diye 3 yıl boyunca yolda her gördüğüm motorcuya ve motoruna imrenerek bakıcam. Niye? Ben gidip bi çinli almasını bilmiyo muyum? Ya da perti çıkmış hele bilmem kaç yıllık motoru? Biliyorum fakat almışken iyisini alıyım diyerek sabrediyorum. Çalışıyorum. Çinliye para verip üstüne bi motor parası verip uğraşmaktansa dişimi sıkıp ömürlük bir motor almak tercihim. Zaten altımda öyle bir motor olup da ya da öğrenci olmasam dar gelirim bu sözleri etmek ne haddime. Bana da oğrencilikten haberi olmayan adam gelirde be lafları eden olursa da tepkimi gösteririm
    Altında motoru olupta sana burada böyle laf eden olursa seni kendinden sonra ben korurum.

leokaplann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çinlilerden kuba xr 125 kullandım gayet surunsuz titremeyen ve ybr nin birebir aynısı bir makineydi gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim hiç canımı sıkmadı. ve satarkende hiç zarar etmedim çabucakta satıldı

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)