Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

yeni motor alacak olan bana yardım..

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    sym fiddle 2
    arkadaşlar, sym fiddle alacam kısmetse haftaiçi,ekipmanım ve ehliyetim tamam,ancak ilk motorum olacak izmit'te motor ve yabancı bir yer bana,sizden istediğim izmit içi motor ustası tanıdığı ,exper tanıdığı yada tamamıyla bana yol gösterecek bir arkadaş varmıdır,yardımcı olan arkadaşa bir yemekde ısmarlarım ,maksat kör kör birşeylere para vermemek,teşekkürler şimdiden iyi akşamlar herkese

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Zeronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR125(1.),Yamaha Wr125X(2.),Yamaha YZF R25
    izmit bulvarda şişman motorun karşisında nihat abi var pastanesi var direk götür ona baksın herşeyini söler sana yılların motorcusu

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    Alıntı Zeronix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    izmit bulvarda şişman motorun karşisında nihat abi var pastanesi var direk götür ona baksın herşeyini söler sana yılların motorcusu
    gitmişken bi de pasta yer

Motosikleti
    sym fiddle 2
    yanlış anlamasın beni şaka bir yana numarası yada tam adresi varsa götürebilirim

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:11 ----------

varsa başka arkadaşlar alırım yardım

küp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sana sadece nereye götürmemen gerektiğini söyleyeyim . Şişman motor . Bu kadar denyo firma ve çalışanlar olamaz oraya götürme . Bana sorarsan bulvardaki herkes ayrı bir alem ama diğerlerini bilmiyorum o yüzden bir şey demem doğru olmaz .

Motosikleti
    sym fiddle 2
    Alıntı küp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sana sadece nereye götürmemen gerektiğini söyleyeyim . Şişman motor . Bu kadar denyo firma ve çalışanlar olamaz oraya götürme . Bana sorarsan bulvardaki herkes ayrı bir alem ama diğerlerini bilmiyorum o yüzden bir şey demem doğru olmaz .
    bildiğin bir yer varsa alırım tavsiyeni

küp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı emreyil34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bildiğin bir yer varsa alırım tavsiyeni
    Ne yazık ki şuraya git diyemiyorum öyle güvendiğim bir yer yok yanıltmak istemem seni . Ama arkadaşın dediği yere uğra arkadaşın bir bildiği vardır herhalde .

Şişmanın karşısına nasıl gideceğim dersen tek yapacağın İzmit merkeze gelmen . Geldikten sonra herhangi bir esnafa
    -abi şişman motor nerede ? de
    sana tarif ederler zaten izmit küçük yer en ucunda insen 30dk yürüme ile yine bulvara gidersin .

Şimdiden kolay gelsin sana umarım sıkıntısız geçer .

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    scooterda karbüratörlü motora girme kesinlikle enjeksiyonlu olsun

sweetblood - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Spacy 110
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    scooterda karbüratörlü motora girme kesinlikle enjeksiyonlu olsun
    aynen hangi ilde yaşıyorsun bilmiyorum ama geçtiğimiz kış -10 derece civarı havalarda scooterın mutlaka enjeksiyonlu olması gerektiğini gördüm ve anladım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)