Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

yeni mi basladin?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MT07ABS / FZ09
    bu da boyle bir gunden kalan;
    bugun ankarada orandan turan gunese dogru motorumla (MT07) trafikte
    dur-kalk ilerlerken,
    gerilerden aralardan yardira yardira bir YBR artcisi (esi veya kiz arkadasi idi sanirim..)
    ile birlikte geldi onume gecti.
    sonra ikimiz de durduk.
    ben elimle isaret ederek one gec dedim.
    biraz daha ilerledik.
    iki serit yol zaten uc serit olmustu, arabalar arasinda dar araliklar vardi.
    bu artcisi ile ustaca ama riskli ve tehlikelice aynalardan siyirarak
    slalomlarla ilerliyordu.
    ilerde tekrar yanyana geldik.
    benim aralardan gecmedigimi ve yavas yavas kullandigimi gorunce…
    “yeni mi basladin?” dedi

ne diyecegimi bilemedim!!!
    İlker41 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    "Hayır, ölmek için çok gencim" deseydin.

Slalom yapınca, aralara girince usta motorcumu olunuyomuş, usta motorcu ekipmanına ve güvenli sürüşe önem veren insandır benim için.
    TEKNECI, ogzcngdk, Freanzhyle ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

A.Türker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Bende aralardan geçiyorum ama acemiyim diye yol veriyorum arkadan gelen motorculara. Bazende şerit dışında giderken yavaş gidiyorum diye kuryeler kornayla tacize başlıyor yol verene kadar. Bide kamyonla bariyer arasına girmeye gerek görmüyorum o kadarda acelem yok.
    sagat bunu beğendi.

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    kaydırıcı sürmemişim ondan aralarda sıkıştım deseydin
    TEKNECI bunu beğendi.

gurkanerkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07
    Trafikte uzun süre vakit geçirenler nereden geçebileceğini daha iyi kestirebiliyor ancak kontrollü gitmekle yeni başlamanın ne alakası olabilir ki..
    sagat bunu beğendi.

keremkrmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    05 Ninja 636 - 15 Xmax
    O tarz insanları hayranlıkla izliyorum gerçekten. Bir insan nasıl olur da kendisinin ve sevenlerinin canını yakmak için bu kadar istekli olur. Benimde bazen işe gidip gelirken köprüde angut kuryeler arkama takılıyo fıtı fıtı geliyolar motorun kıçının dibine kadar dit dit dit nedir yani bu kadar acele olan 10 saniye geç gitsen ne fark eder. Araçların arasından geçmesen ne kadar gecikebilirsin? bunu anlayamıyorum.
    TEKNECI bunu beğendi.

ceymier - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cbr 125 aralardan gecmek olum ben aynalari kapatiyorum trafikte millet malini cizip zarar verecegime apaci gibi oluyor ama cok guzel geciyorsun aralardan yoksa surtecek mi surtmeyecekmi derdi var

Motosikleti
    MT07ABS / FZ09
    Alıntı avici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "Hayır, ölmek için çok gencim" deseydin.

Slalom yapınca, aralara girince usta motorcumu olunuyomuş, usta motorcu ekipmanına ve güvenli sürüşe önem veren insandır benim için.
    isin ilginci genc de degilim!
    yas 41.
    kara melegimi gormek icin acelem yok.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:04 ----------

Alıntı keremkrmn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O tarz insanları hayranlıkla izliyorum gerçekten. Bir insan nasıl olur da kendisinin ve sevenlerinin canını yakmak için bu kadar istekli olur. Benimde bazen işe gidip gelirken köprüde angut kuryeler arkama takılıyo fıtı fıtı geliyolar motorun kıçının dibine kadar dit dit dit nedir yani bu kadar acele olan 10 saniye geç gitsen ne fark eder. Araçların arasından geçmesen ne kadar gecikebilirsin? bunu anlayamıyorum.

evet, bazen "keske ben de riski alip boyle aralardan, aynalardan milimlerle gecebilseydim" diyorum.
    denemedim. korkuyorum.

ama bakiyorum..
    alacagin risk ile getirisi cok birebir degil.
    kazanacagin belki 10dk.yi gecmeyecek..
    aksam Tv basina oturdugunda salak dizilerde harcadigin saatler yaninda hic birsey degil!

biraz fazla finansla ilgilenmekten (risk/getiri)
    biraz da yasdan (41),
    biraz da kaybedecek cok seyin olmasindan (aile, saglik,vb.. ) olabilir...
    sagat, keremkrmn, yüksel66 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    ben trafikte direk geçilecekler arasında birinci sıradayım, "aman bu şimdi 8 saat tin tin yapar geç baba geç"...
    yaw he he yeniyim de geç..

sagat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs rtr 150 apache
    cesaretle aptallık arasında ince bir çizgi vardır ;) çizginin aptallık tarafına daha nazik olursak ikarus sendromu diyebiliriz. sizinki korku değil temkinli olmak bu da olması gereken şey. kendini sokak yarışçısı sanan hız tutkunu arkadaşlar belirli bir yaşa kadar yaşamayı ya da tek parça kalmayı başarabilirlerse zaten risk alma eğilimleri büyük oranda düşer diye düşünüyorum.

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Daha bugün başıma geldi. Trafik durdu bende durdum. Sağda boşluk var ama sağda park etmiş arabalar da var. Hep bu durumda içimden uyarırım kendimi "sağdan geçme" diye.

Tam ben böyle düşüncelere dalmış sağdaki boşluktan süzülseydim şimdi yolu yarılardım ahh ah derken pat diye park halindeki bir arabanın kapısının sonuna kadar açıldığını gördüm. eğer o boşluğa girmiş gidiyor olsam büyük ihtimal o kapıya çarpacaktım.

Zaten riskli bir araç kullanıyoruz, riskleri daha da artırmanın ne alemi var. Siz doğrusunu yapıyorsunuz hocam. Boşverin o "eski kafalı" sürücüleri. Varsın yenimi başladın desinler. Önemli olan gülen bir yüzle eve tek parça varmak. Gerisi fasa fiso...

A.Türker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı awesomee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben trafikte direk geçilecekler arasında birinci sıradayım, "aman bu şimdi 8 saat tin tin yapar geç baba geç"...
    yaw he he yeniyim de geç..
    abla ben senin nasıl motor sürdüğünü merak ediyorum.
    İlker41 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)