Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

istemem...hıh :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    kamerayla gezenlere karşı bir antipatim var açık söyleyeyim...kendini biliyorsan sıkıntı yok...
    arslan0770 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arslan0770 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 ESD//Honda Cbf 600 SA//Kinetic Nova
    kamera takanlara her sürücü senin gibi bakıyorsa bizim işimiz var o zaman......

Motosikleti
    diğer dikkatimi çeken detaylar...

ara derelere giriyosun bu yanlış...ha hangimiz araya dereye girmiyoruz ki...ama kapı açılırsa .ıçtın...

yardım edecem diye motoru kenara koydun koyduğun yer yaya geçidinin ortası yani yayaların geçeceği bir yer..belki bir engelli oradan geçmek için saniyelik de olsa seni bekleyebilirdi...ki kırmızı ışık saniyeleride belli...o an tam geçerken motorun orda...

arabadaki malın camlar siyah onada bir ceza...ben adamı göremedim görülecek...ki o modelde fabrikasyon bir karartma yok..

ki bu kadar iyi olmak pek hayıra alemet değil....iktiret aga niye uğraşıyon bak eleman sana hareket yapmış...iyilik yap denize at da bu kadar melek olmaya gerek yok...sen bir zor durumda kalsan aynı şartlarda veya il dışında onun duracağını sanmıyorum...kendin bilin...

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:20 ----------

Alıntı arslan0770 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kamera takanlara her sürücü senin gibi bakıyorsa bizim işimiz var o zaman......
    sen efendisin doğru iyiniyetlisin ama buradakilerin biraz orası burası oynuyor bir kaç tanesi bana dek gelirse sıkıntı çıkacak...ama ben zaten menşur biriyim kendisi menşur olur artık...Anadolu insanı bu hususlarda daha samimi..burdakiler biraz çakal...tahrik ediyorlar arac sahiplerini...
    arslan0770 ve MetinK. bunu beğendiler.
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    tamam yardım edelim dedik geri tepti ama bunlar olurkende bu kadar suçlayıcı ayrıntılara takılman s..... yardımını da insanlığınıda deyip hiçbirşey yapmamaya ,ter insanları anlatabildim mi?

Motosikleti
    iyiniyetin sonu bu ülkede hep hüsran olmuştur...nacizane bir tavsiye...birde motorcularla alakalı algı belli...adama iyiniyetle yaklaşıyosun bişey sorucan veya diyeceksin camını bile aralayıp kapatıp NE VAR diyeni gördüm...buralarda kapkaççcı muamelesi görebilir motorcu..tedirginlik var...
    arslan0770 bunu beğendi.

Motosikleti
    aynen hakkımızda hayırlısı bakalım

Motosikleti
    hareketin olumlu takdire şayan...o ticari araçtaki insan olaydı nezaketen sağol hallederim de diyebilirdi..senin iyiniyetini suistimal ettiği için o elemana yüzde 99 kızıyorum..sende aşırı aşırı iyiniyetli olduğun için yüzde 1 kızıyorum...

capozzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 1100 sport
    Bu hareketler bizim ülkede doğru değil, başına iş alırsın dostum. Sanane arabası çalışmıyormuş vs, senden yardım istedi mi? İsterse edersin, istemezse üstüne vazife edinip kendiliğinden bir şeyler yapmamalısın. Samimi söylüyorum başına bela açarsın. Adamın seni ne zannedip ne tepki vereceği belli değil, manyak dolu ortalık. Şirket arabası zaten, arasın yol yardımını hallettirsin işini, eskisi gibi değil ki olay. Kasko her şeyi yapıyor zaten, cep teli var, dağ başı değil birşey değil. Deli misin iteyim diye uğraşıyorsun...

gurkanerkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    işte bunlar hep kamera yüzünden...kamera olsaydı aynı yardımseverlikte olurmuydun bütün mesele bu...
    Kaskına her kamera takan yardım sever kesiliyorsa sizde bir tane takın.

Oto yıkamacının olduğu kavşak değilmi o ya eski lunapark vardı hatta orda Reale giderken :D

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Herif mobese'ye çaktırmadan kırmızı'da geçmeye çalışıyor;)

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyiniyetin sonu bu ülkede hep hüsran olmuştur...nacizane bir tavsiye...birde motorcularla alakalı algı belli...adama iyiniyetle yaklaşıyosun bişey sorucan veya diyeceksin camını bile aralayıp kapatıp NE VAR diyeni gördüm...buralarda kapkaççcı muamelesi görebilir motorcu..tedirginlik var...
    kapkaççı motorcu dedinde tam üstüne bastın bugün gezinirken canlı canlı kapkaçcı motorcu gördüm yolda. kendi konumda paylaşacağım şimdi.

A.Türker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Eldiveninizin marka modeli nedir acaba?

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Alıntı arslan0770 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anlamadım?
    Motosikleti yaya gecidine parketmekle yetinmeyip komple kapatmışsın
    arslan0770 bunu beğendi.

Motosikleti
    duracağım 2 dakika birşey bu kadar niye büyüttün...sen yayaların kaç tanesinin orayı kullnadığını sanıyorsun çoğu araba motor gibi yoldan geçiyor

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)