Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

BİR BAKIN HELE ARKADAŞLAR

Motovento
    REKLAM ALANI

Yav başlık açmaktan bıktım bi cevap verseniz nolur sanki.

1)

2000 lira civarında,
    Manuel vitesli,
    Az yakan,
    Zırt Pırt arıza çıkartmayacak,
    Ayda bir kere falan 70 kilometrelik ilçeye gidip gelebilecek,

bir motorsiklet markası bilen var mı?

2) Sigorta yaptırmanın en ucuz yolu demir sigorta diyorlar. Bu her yerde var mı mesela Çanakkale'de bürosu var mıdır?
    3) Motor alacaksan 125'likten aşağıya düşme diyorlar. Bense vergisi yok diye 100'lük ten yanayım. Aslında vergi çok da sıkıntı değil ama ben her türlü masraftan kaçınmaya çalışırım. Neden 100'lük yerine 125'lik al diyorlar farkı ne fiyatları aşağı yukarı aynı olmasına rağmen?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    en azından kaskın eldivenin var mı bari? o bütçeye çinli cub'lar olabilir. eski model bilindik japonlar da olabilir. malum siteye bi göz gezdiriver artık arkadaşım.

Sigorta firması var bi de sigorta bayii var. Bayiler firmalara aracılık yapıyo. Sen demir sigorta genel müdürlüğüne gidecek değilsin. Bayi aracı olur, kar payını koyari, falan-filan.

mesut hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660 r-honda CBF - SUZUKİ GW 250 İNazuma
    senin bu azdıklarından ben sadece cup 100 cc motor anlıyorum,vergisi yok,2 yılda bir muayenesi var,birde trafik sigortası var, senin işine bu yarar ! 125 lik diyenlere aldırma 125 lik motorun motorlu taşıtlar vergisi var !
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

mozgur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR 150 / CRF 250 L
    Alıntı cagatay17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

1)

2000 lira civarında,
    Manuel vitesli,
    Az yakan,

2) Sigorta yaptırmanın en ucuz yolu demir sigorta diyorlar. Bu her yerde var mı mesela Çanakkale'de bürosu var mıdır?
    3) Motor alacaksan 125'likten aşağıya düşme diyorlar. Bense vergisi yok diye 100'lük ten yanayım. Aslında vergi çok da sıkıntı değil ama ben her türlü masraftan kaçınmaya çalışırım. Neden 100'lük yerine 125'lik al diyorlar farkı ne fiyatları aşağı yukarı aynı olmasına rağmen?

1)
    Açtığın başlık ikinci başlık. Gereksiz olmuş. Ve ilk başlığında cevap olmamasının bir nedeni var. Kimse sana 2000 TL çinli önerip o vebale girmez. Ha o paraya alacağın hemen her makina aynı olur. Bakmazsan sorun çıkarır.

Şimdi kimse cevap vermediğine göre nasıl bir yol izlemelisin?

*) Efendim öncelikle bir adet google sayfası açıyoruz yan sekmede.
    *) O paraya alınacak çinlilerin bir listesini yapıyoruz.Sayıca çok değil merak etme uzun sürmez.
    *) Sonrada o bulduğumuz çinlilerin nedir ne değildir model model forumdan aramasını yapıyoruz. A evet yukarıda bir adet ara tuşu var.Ona tıklayıp yapılıyor.
    *) Zaten o arada artılarını eksilerini öğreniyoruz.

Kolay gelsin.

2) Ucuz etin yahnisi yavan olur. Özellikle sigorta olayında. Tersini söyleyen de çıkacaktır.
    3) Güç. 125 cc ile 100 cc arasında güç farkı var. 100 cc çok sınırda bir motor.

turgut1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 135 uag
    Benim 135 lık mondial uag motorum var yakıtı çok az yakıyor motoru alalı 2 ay oldu sıfır 56 TL vergi yatırdım bence tam size göre motosiklet ucuzda

srknbdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki kle 500
    bajaj boxer alabilirsin o fiyata. hem sağlam hem kaliteli

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Neden 125'lik al diyolar çünkü vergisiz olsun diye motor hacmi düşürülmüş Cg tipi 100'lük motorların. 5. viteste aşırı boğuluyo motor. O motorun normali en azından 125'liktir. 125'lik alsan dikkat çekmeden motoru 150'lik yapabilirsin ama 100'lükler motor hacmini yükseltince muayenede sorun çıkarıyo, polisler de sorun yapabilir.

A.Türker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Sen milletin tavsiyelerini önerilerini beğenmiyorsun sonra şöyle böyle diyorsun. Hepsi bir araya gelmeyecek maddeleri sıralayıp mantıklı sonuçlar istiyorsun. Bisiklet al en güzeli işletim maliyeti sıfır.
    1500-2000 tlye en kalitelilerini bulursun zırt pırt arıza çıkarmaz.
    Benzin tüketimi sıfır.
    Sigorta, vergi yok.

Motosiklet ucuz birşey değil 2000 tl hiçbirşeye yetmez aldığımdan beri nerdeyse bir çinli motosiklet parası harcadım bakıma, ekipmana, sigortaya vergiye,lastiğe ve hala tamam değil herşeyi çok şükür ki henüz arıza vs gibi durumlarla karşılaşmadım.
    mozgur bunu beğendi.

1)

2000 lira civarında,
    Manuel vitesli,
    Az yakan,

çağatay kardesim bende geçen hafta yaptırdım demir sigorta demircioğlu caddesinde çikolata istasyonun karşısında ve 2 hafta önce 2000 tl ye sıfır asya 125 cc lik motor aldım köroğlu avmden taksitle

@shruikan kardeşim çinli cub'lar yarı otomatik oluyo bildiğim kadarıyla ben manuel arıyorum eski model bilindik japonlar tam olarak hangi marka ve modeller oluyo?

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:39 ----------

@mesut hoca kardeşim ben de biliyorum 100'lüklerin vergisi yok 125'liklerin var benim sorduğum o değil dikkatli olursan. ben 100'lük le 125'lik arasındaki vergi dışındaki farkları sormuştum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:41 ----------

@mozgur eyvallah kardeşim.
    @turgut1905 kaça aldın kardeşim?
    @srknbdm kardeşim bajaj boxer ne kadar?
    @okncnk kardeşim eyvallah bende hys den aynı motordan alacaktım arkadaşlar vazgeçirdi asya iyi değil mondial yada kanuni al dedi. nasıl sen motordan memnun musun genel olarak hiçbir sıkıntısı yok mu servisi falan var mı burda? bir de sigortayı kaça yaptırdın?

Motosikleti
    Mondial 135 uag
    @shruikan kardeþim çinli cub'lar yarý otomatik oluyo bildiðim kadarýyla ben manuel arýyorum eski model bilindik japonlar tam olarak hangi marka ve modeller oluyo?

---------- Mesajlar birleþtirildi - 06:41 ---------- bir önceki mesaj zamaný 06:39 ----------

@mesut hoca kardeþim ben de biliyorum 100'lüklerin vergisi yok 125'liklerin var benim sorduðum o deðil dikkatli olursan. ben 100'lük le 125'lik arasýndaki vergi dýþýndaki farklarý sormuþtum.

---------- Mesajlar birleþtirildi - 06:53 ---------- bir önceki mesaj zamaný 06:41 ----------

@mozgur eyvallah kardeþim.
    @turgut1905 kaça aldýn kardeþim?
    @srknbdm kardeþim bajaj boxer ne kadar?
    @okncnk kardeþim eyvallah bende hys den ayný motordan alacaktým arkadaþlar vazgeçirdi asya iyi deðil mondial yada kanuni al dedi. nasýl sen motordan memnun musun genel olarak hiçbir sýkýntýsý yok mu servisi falan var mý burda? bir de sigortayý kaça yaptýrdýn?
    Ben sıfır aldım sigortası faln içinde bir de özel plaka aldım adımın ve soyadımın baş harfleri plaka toplam 3000 TL yı buldu
    Motosiklet özgürlük tutkusudur.

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    Arkadaşım, ben de çok anlamam; ama ybr cbf falan bakacaksın artık.

2. el zaten bi kumar, bütçe düşük olunca daha da bi riskli. Ya daha para biriktir ya da riskleri göze al.

Motosikleti
    Honda NC750D Integra 2016 Majestik Gri
    seninki de bu hesap;

Alıntı turgut1905 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben sýfýr aldým sigortasý faln içinde bir de özel plaka aldým adýmýn ve soyadýmýn baþ harfleri plaka toplam 3000 TL yý buldu
    Her sey dahil toplam 3000 tl mi kardesim?

Motosikleti
    Mondial 135 uag
    Her sey dahil toplam 3000 tl mi kardesim?
    Evet herşey dahil 3000 TL, sadece kaskı ayrı aldım ama onun haricinde içinde herşey
    Motosiklet özgürlük tutkusudur.

hakanens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125E

1)

2000 lira civarında,
    Manuel vitesli,
    Az yakan,

Evlendirme programlarındaki gibi söylemişsin be başkan;

1)

2000 lira geliri olan,
    gezmeyi seven,
    Az yiyen,
    halden anlayabilecek,
    benimle heryeri gezmeyi sevebilecek,

bir eş bilen var mı?

2) Sigortası dışardan ödenmiş olan. Çanakkale de da oturuyor olan birisi var mıdır?
    3) Eş alacaksan 50 yaşdan aşağıya düşme diyorlar. Bense geliri az diye 25 yaş tercih etmekten yanayım. Aslında yaş çok da sıkıntı değil ama ben her türlü uyumsuzluktan kaçınmaya çalışırım. Neden 25'lik yerine 50'lik al diyorlar farkı ne.. İkisininde potansiyeli aşağı yukarı aynı olmasına rağmen?

gibi olmuş

Sanırım fazla kadın programı izliyorum

Alıntı hakanens adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evlendirme programlarındaki gibi söylemişsin be başkan;

1)

2000 lira geliri olan,
    gezmeyi seven,
    Az yiyen,
    halden anlayabilecek,
    benimle heryeri gezmeyi sevebilecek,

bir eş bilen var mı?

2) Sigortası dışardan ödenmiş olan. Çanakkale de da oturuyor olan birisi var mıdır?
    3) Eş alacaksan 50 yaşdan aşağıya düşme diyorlar. Bense geliri az diye 25 yaş tercih etmekten yanayım. Aslında yaş çok da sıkıntı değil ama ben her türlü uyumsuzluktan kaçınmaya çalışırım. Neden 25'lik yerine 50'lik al diyorlar farkı ne.. İkisininde potansiyeli aşağı yukarı aynı olmasına rağmen?

gibi olmuş

Sanırım fazla kadın programı izliyorum
    :D ahaahahahhahaahha

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
     Bu Konu MT Site Yönetimi Tarafından Kapatılmıştır.
    Sebep:   Anlamsız konu başlığı
     Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
     Foruma üye olan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..
     Şikayetleriniz için tıklayın
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)