Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ankara motosiklet lastiği...

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar Ankarada motosiklet lastiği nereden alabilirim? Uygun fiyata. Diablo Rossi 2 er6n e uygun ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Ankarada büyük motorlar için pek lastik satan yok, lastik bulsan da sökme takma balansı makine ile yapanı bulamazsın. Ben Bajaj Pulsar'ımın lastiklerini İzmir Bayraklı'daki Motolastik'te değiştirttim. İzmirde işim vardı jantları söktüm götürdüm yarım saatte lastikleri makinede değiştirip balans ayarını yaptılar. Sana da tavsiye ederim orayı mümkünse.

Honda Borada veya Efeden alabilirsin sadece lastik ücreti alıyorlar takmak için, balans için ayrı ücret almıyorlar

Mert bey , Mengü16 nin bahsettiği yerde fiyatlar uygundu. Bora ya da efe sizce ne kadardır.?

Alıntı MertCicen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda Borada veya Efeden alabilirsin sadece lastik ücreti alıyorlar takmak için, balans için ayrı ücret almıyorlar
    Motoru honda olarak düşünmüştüm başka markalara takıyorlar mı bilmiyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:14 ----------

Alıntı 32diş adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mert bey , Mengü16 nin bahsettiği yerde fiyatlar uygundu. Bora ya da efe sizce ne kadardır.?
    Hondada motolastik.com'daki fiyatların aynısını söylediler bende ekstradan takma ücreti vs. gibi masraf olmadığını duyunca hondada taktırmıştım

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:14 ----------

Hondada motolastik.com'daki fiyatların aynısını söylediler bende ekstradan takma ücreti vs. gibi masraf olmadığını duyunca hondada taktırmıştım
    Lastiği alsam yeterli. 😊 sorayım hemen onlara.....

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:27 ----------

Az önce aradım honda dışında satmıyoruz dedi kapadı suratıma 😀

Alıntı 32diş adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lastiği alsam yeterli. �� sorayım hemen onlara.....

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:27 ----------

Az önce aradım honda dışında satmıyoruz dedi kapadı suratıma ��
    ulusta yiba çarşısının orda ekipman vs. satıyorlar lastik satıyorlar mı bilgim yok ama orada bi şansınızı deneyin isterseniz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)