Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kırmızı Işık

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    XMAX
    kırmızı ışıkta durunca arkadan korna sellektör yapan dönüp baktığında eliyle abuk subuk hareketler yapan özel halk otobüsleri var bunları nereye şikayet edeceğiz genelde beyaz halk otobüsleri oluyor ankara için

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X

Motosikleti
    XMAX
    Alıntı Darkcity2000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkürler

Motosikleti
    MT07ABS / FZ09
    Alıntı Darkcity2000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu hic bi ise yaramaz.
    bosuna nefesini, klavyeni yorma.

ankarada taksi, dolmus, ozel halk otobusu sahipleri mafyadir.

melih gokcek in en buyuk destekcisi bu grupdur.
    basbakan, cumhurbaskani ankaraya inince bunlar havaalani yolunda yuzlerce arac konvoy yaparlar...
    melih gokcek hickimseden korkmaz, bunlardan korkar.

kendilerine cok ceza kesilince ankara emniyet mudurunu degistirtmislerdir...
    bir ara da gecmise yonelik cezalar iptal olsun diye meclisin kapilarini asindirdilar...ama bu pek yemedi...
    smiles ve Mengu16 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Piaggio Beverly 250
    Çarşamba günü Ostim metrodan çıkıp yayalara yeşil yanarken karşıya geçmek istedim. Sağa dönüş yapan bir mavi halk otobüsü yayaların arasına daldı ve çil yavrusu gibi kaçıştık. Sonra insanlar bir şey olmamış gibi yollarına devam ettiler. Göbekteki dev ekranın oralara baktım belki bir kamera vardır diye ama göremedim. Gerçi olsa ne olacak?
    Etimesgut yolundan Ümitköy köprüsüne doğru giderken zırhlı birliklerin önündeki ışıklarda en sağda durdum ve aynaya bakmamla arkamdan son hız gelen bir beyaz halk otobüsü gördüm. Şeridin dışına kaçmamla öküz herif yanımdan en az 100 km hızla geçti. Kaçamasam ne olacaktı? "Fren tutmadı" diyeceklerdi, "şoförün psikolojisi bozukmuş çok şaşırdık hiç sebep yoktu" diyeceklerdi, "kamera olmadığı için yeşil yanıyordu suç motorda" diyeceklerdi ve hiç bir şey olmayacaktı.
    Hatta haber paylaşılınca bu forumda "motorcu da sütten çıkmış ak kaşık değil" diyenler, "sebepsiz yere otobüs niye motora vursun, motorcunun hatası vardır" diyenler çıkacaktı.
    Sonuç: maalesef hiç birimiz medeni değiliz ve medeniyetin ne anlama geldiğini bilmiyoruz. Kanunları ve kuralları bilmiyoruz, kendimize göre yontuyoruz. Tepki gösterme yollarımız gerek devlet gerek güç-sever vatandaşlar tarafından tıkanmış durumda.
    Ben 3-4 gündür Ankara valiliğini ve mavi masayı bu konularda rahatsız ediyorum ama geri dönüş olmadı henüz. Üzerine de bu otobüs olayı yaşandı.
    Dilerseniz @ankaravaliliği ve @mavimasa adreslerine tweet atın telefonla arayın. Tepki gösterenler artarsa belki bir şeyler değişir.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Ben ağustosta izmir basmane'de kırmızıda durmayan belediye otobüsünün kaportasını tekmeledim çok zevkliydi Hasar vermiyosun ama duygusal olarak tatmin ediyo çok

Motosikleti
    XMAX
    Demekki sadece bana denk gelmiyormuş bunlar

CxAnKACx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 200 (2014)
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben ağustosta izmir basmane'de kırmızıda durmayan belediye otobüsünün kaportasını tekmeledim çok zevkliydi Hasar vermiyosun ama duygusal olarak tatmin ediyo çok
    Bende ozellikle dolu trafikte ayilik yapan uzun araclara itinayla surtture surtture yanlarindan gecip gidiyorum bi kahkaha basasim geliyo :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)