Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bu sabaha karşı 4:15 motosiklet hırsızları

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kur4y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR250R
    Arkadaşlar bu sabaha karşı beyaz bir açık kasalı kamyonetle 5 kişi iki tane motosikletimi çalmaya çalışırken gördüm birinin kilidi kırmışlar tam kasaya yüklüceklerken farkettim motosikleti hemen yere atıp kaçtılar yakalayamadım panikleyip Kaçtılar Dikkatli olun Edremit / Akçay / Altınoluk bölgesindeki arkadaşlara duyrulur
    beko12345 ve RAMİREZ bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Ybr 125
    Geçmiş olsun. İyi kurtarmışsınız yine.
    Kur4y bunu beğendi.

Iron&Road - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arora Avantgarde 150 - Honey Badger
    Geçmiş olsun... Allahın cezası asalaklar! göz açtırmamak lazım bunlara, pişkinliğin son noktasında hırsız milleti, bizden daha özgür kanunlar önünde...
    Kur4y bunu beğendi.

oguzhan6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayret bişey ya emek hırsızları adi herifler !
    Kur4y bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBR250R
    Adi herifler işte belki günlerce haftalarca keşif yapıp ta hazırlanıp geliyorlar pislikler !
    oguzhan6161 bunu beğendi.

copycat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 mt-07 - 2016 xmax 250 abs
    motosiklet hırsızlığı artık sürdürülemiyecek noktaya geldi. şahsen motorculuğu bırakmama sebep olmayı başardılar. ama asıl korkum yakında motosiklet gaspının da artacağı yönünde. düşünün motor sürerken hiçbir güvenliğimiz yok. kendimize kitleyebileceğimiz bir kabine sahip değiliz. bir arabaya çarpıp kaçma gücümüz yok. bu gidişle kamyonetli gaspçılar yol kesip gözlerinizin önünde motorunuzu çalacaklar.

iyiden iyiye mad max dünyasına döndü yeni türkiye.
    Alk34, hakikiteker, mozgur ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Mondial Drift
    Geçmiş olsun.

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    çok geçmiş olsun ya bu nasıl cesaret

Büyük geçmiş olsun kardeşim..
    Bu o.çocuklarına göz açtırmayacaksın. Yakaladığını ibret olsun diye sokağın ortasında ıslatıp ıslatıp döveceksin. Bu arada motorunda hasar var mı?
    Kur4y bunu beğendi.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Geçmiş olsun. Benim de teknemdeki dıştan takma deniz motorunu limanın içinden, güvenliğin önünden hem de tam 1,5 saat uğraşarak sökmüşter ve götürmüşler. Zararım 10 bin lira. Yükledikleri aracın plakası bile belli ,yoldan geçen birisi güvenliğe bildirmiş . Ama polis plakayı gören ifade vermediği sürece birşey yapamam diyor. Bu memlekette adalet yok. Kendi güvenliğimizi kendimiz sağlayacağız mecburen.

Motosikleti
    MT-25
    Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun. Benim de teknemdeki dıştan takma deniz motorunu limanın içinden, güvenliğin önünden hem de tam 1,5 saat uğraşarak sökmüşter ve götürmüşler. Zararım 10 bin lira. Yükledikleri aracın plakası bile belli ,yoldan geçen birisi güvenliğe bildirmiş . Ama polis plakayı gören ifade vermediği sürece birşey yapamam diyor. Bu memlekette adalet yok. Kendi güvenliğimizi kendimiz sağlayacağız mecburen.
    yok artık.. güvenlik ne yapıyor o sırada , ne diye orada var Geçmiş olsun...

Sn. Kur4y,
    Artık insanın yüreği ister istemez hop eder,bir tıkırtıda,seste kontrol etme gereği duyar motorunu.. Geçmiş olsun

Kazasız belasız
    Kur4y bunu beğendi.
    Kadim odur ki evvelini bilir kimse olmaya

Geçmiş olsun.
    Asalak yaratıklar işte.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Alıntı oluroyle adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Kazasız belasız
    Güvenlik görevlileri işten atıldı. Avukatım polise bildirmedikleri için haklarında özel güvenlik kanununa ayırı davranmaktan ( suçu gördüğü halde bildirmemek) suç duyurusunda bulunda. 6 ay ile 2 yıl arasında hapis cezası istemi ile yargılanacaklar . Liman işletmecisi belediye'ye dava açıldı . Belediye "anlaşalım ,bir şekilde tazmin ederiz " dedi . Bekliyoruz bakalım neymiş o şekil.
    mehmetenis ve oluroyle bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda CBR250R
    Alıntı oluroyle adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Sn. Kur4y,
    Artık insanın yüreği ister istemez hop eder,bir tıkırtıda,seste kontrol etme gereği duyar motorunu.. Geçmiş olsun

Kazasız belasız
    teşekkür ederim tek şansım uyanık olmamdı . Kontak komple dağıldı direksiyon kilidini kırdıkları için bide kaçarken motosikleti yola attılar panik haliyle ufak tefek cizikler var eğer uyanık olmasam demekki Kanuniyi yükleyip kasaya Hondaya geleceklerdi adamlar 5 kişi göze almış demekki
    '' Geleceğini Geçmişinden Çalmayanlar Tamamlar ''

A.Türker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Çalınmadığını okuyunca mutlu sonla biten masal gibi oldu çok sevindim kurtarmanıza. Devlet önlem almadıkça ki almayacak bu iş bitmez.
    Kur4y ve Panashira bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda CBR250R
    Alıntı A.Türker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çalınmadığını okuyunca mutlu sonla biten masal gibi oldu çok sevindim kurtarmanıza. Devlet önlem almadıkça ki almayacak bu iş bitmez.
    olaydan sonra sivil polis ekipleri geldi olayın üstündeyiz zaten dediler Takipteydik dediler ne kadar doğru ne kadar yanlış bilemiyeceğim madem takiptesin bu nasıl takip ? milleti soyup soğana çevirmeye çalışırlarken neredeler onu anlamadım .. buralar küçük yer umarım yakalanırlar zaten emniyette büyük ihtimal bu insanların dosyaları var biliyorlar içeri girip çıkan tipler olsa gerek .
    '' Geleceğini Geçmişinden Çalmayanlar Tamamlar ''

yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Daha önce de defalarca söylediğim üzere örgütlenmek gerek. Gerekiyorsa insanlara motorcuların gerçekten sandıkları gibi serseri belalı tipler olduğunu lanse edip hırsızlarında gözünü korkutmak gerek :D

Motosikleti
    kawa
    Alıntı Kur4y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu sabaha karşı beyaz bir açık kasalı kamyonetle 5 kişi iki tane motosikletimi çalmaya çalışırken gördüm birinin kilidi kırmışlar tam kasaya yüklüceklerken farkettim motosikleti hemen yere atıp kaçtılar yakalayamadım panikleyip Kaçtılar Dikkatli olun Edremit / Akçay / Altınoluk bölgesindeki arkadaşlara duyrulur
    akçay civarında da bu yaz baya motosiklet var aman dikkat arkadaşlar.

Motosikleti
    Honda CBR250R
    bugün öğrendim akçayda aynı gece toplam 6 tane motosiklet çalınmış Servisteki ve sanayidekilerden öğrendim aman Dikkat edin çökmüş durumdalar tekrarlıyorum Akçay / Edremit / Altınoluk dikkat edin Kırmızı Alarm

coogle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joymax 250i 2013 - Vespa LX 125 - 2014
    Alıntı Kur4y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün öğrendim akçayda aynı gece toplam 6 tane motosiklet çalınmış Servisteki ve sanayidekilerden öğrendim aman Dikkat edin çökmüş durumdalar tekrarlıyorum Akçay / Edremit / Altınoluk dikkat edin Kırmızı Alarm
    ya bu şerefsizler günübirlik yakın şehirlere gidiyorlarmış. kesin istanbul hırsızı bunlar. yakın şehirlere günübirlik hasılatı toplayıp geliyor o.ç.ler allah belalarını versin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)