Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Motosikletliyi Sallamamak?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Total'de benzin alırken benzinlik görevlisinin pompayı titiz olmayacak bir şekilde çekmesiyle motosikletimin deposuna videoda çok belli olmacak şekilde biraz benzin damladı. Kendisine silmesini rica ettim ama eliyle silip geçti. Ben temizlik konusunda hassas birisiyim, benzinin depo boyasına bir zararı var mı yok mu bilmiyorum lâkin sticker ve tankpade zararı var. Bu şekilde yaptığı muamele için tekrar Total'i kullanmayacağım. Şimdi "ulan derdine s.çayım" diyecek arkadaşlar için dipnot yazayım, benzini oraya dökmesi problem değil gerçekten, temizlemesini rica ettiğimde elinin kenarıyla silip geçmesi hoş bir hareket değil. Neden işini doğru düzgün yapmıyor, al eline bir bez siliver arkadaş. Sevmiyorum bu şekilde işini umursamazlıkla yapanı, olabilecek en kolay işlerden birini yapıyorsun, onuda tam yapmıyorsun. Neyse, pinpirik biriyim biraz.

*acaba bu konuyu çok mu kafama takmışım? daha mı rahat olmam gerekiyor? eleştrilerinizi yazarsanız sevinirim.
    hakanens ve Alk34 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Romedon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX-636,Bajaj PULSAR 200 RS
    Benimde depoya benzin döküldü adam pardon diyip sildi ama epeyce fazlaydı. Bu haraket hoş olmamış. Abartılacak bişry yok ama eli işte gözü başka şeyde. Dikkatli olmak lazım.

ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    Derin olan kuyu değil, kısa olan ip'tir.

Motosikleti
    Henüz yok. Olunca, ucuz bir Çinli olacak...
    Hayatta bu kadar çok dert varken kafayı önemsiz bir insanın yaptığı önemsiz bir harekete takmak bana biraz abartılı geldi.
    VESPERA ve oyunageldim bunu beğendiler.

Motosikleti
    MT-25
    Merhaba,

elinizde video var, şikayet edin. Bu şekilde bir hizmetten ötürü memnuniyetsizliğinizi gerekli yere görsel olarak iletin. Mail atıverin..

Gelde sinir olma ya, abatmamışsınız .

İlgilendiği şey ise, fiyat,lt göstergesi

Adamın gözü yaptığı işte değil ki başka şeylerle ilgileniyor haliyle iş yapamaması düzgün hizmet verememesi normal.
    Müdürünü çağıracak şikayet edeceksin.

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Dostum, bu ülkede işini düzgün yapan kimse yok, üzerine alınma, kendi işini kendin çözmen gerekiyor bu ülkede, takma kafaya

oguzhan6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı oluroyle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

elinizde video var, şikayet edin. Bu şekilde bir hizmetten ötürü memnuniyetsizliğinizi gerekli yere görsel olarak iletin. Mail atıverin..

Gelde sinir olma ya, abatmamışsınız .

İlgilendiği şey ise, fiyat,lt göstergesi
    Hemen hiddetlenmeyin arkadaşlar. Belki adamın o gün çocuğu hasta ve iş yerinden izin alamadı? Belki kafası dalgın ? Belki bi yakınını kaybetti ve izin alamadı ? Zaten ekonomik sorunlardan dolayı insanların kafası dolu biraz alttan alın bazı şeyleri görmezden gelin. Yoksa gün batmadan binlerce kişi birbirini vurur sokaklarda! Biraz barışık olalım
    burak1990, yusufbaris, erso ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

bu olayı isveç'te, finlandiya'da falan yaşasaydın sorun olurdu; ancak ülkemizde sorun edilecek düzeyde değildir,boşver de,geç.

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    opette depoya benzin damlattı pompacı. şunu siler misin dedim. neyi dedi. damlattığın benzini dedim. depo biraz tozluydu adam deponun her yerini sildi tertemiz etti :D

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    adam usturupluca cekiyor iste ben bir yamuk goremedim..

PysLre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25-2015
    Bence dert etme. Birde sende yanında bez taşı lazım olur. Bir keresinde motor üstündeyim benzin alıyorum(Akıllılık yapıp inmedim işte)Pompa taştı üstüm benzin oldu. Görevli kardeşimiz abi in hemen yıkayalım şurada çok özür dilerim dedi. Değişiyor işte heryerde, Onlarında işleri zor unutmamak lazım.
    Tugay Boruzan. Çanakkale'den Selamlar.

Üslubun çok yumuşak gerçi fazla bir durum yok ama,abi silebilir misin değil adama sormak lazım "bu işten para kazanıyor musun? aklında ne var şu anda?" diye.yok adamın kafası dalgın olabilirmiş de,yok çocuğu hasta olabilirmiş de.yapacağı işi etkiliyorsa o iş yaş.O zaman o işi yapmayacak hak eden biri işi alacak.Yalnız üslup çok yumuşak böyle durumlarda ortamı olabildiğine geren biri olarak şu ana kadar sorun yaşamadım.

Alıntı muratcimen89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üslubun çok yumuşak gerçi fazla bir durum yok ama,abi silebilir misin değil adama sormak lazım "bu işten para kazanıyor musun? aklında ne var şu anda?" diye.yok adamın kafası dalgın olabilirmiş de,yok çocuğu hasta olabilirmiş de.yapacağı işi etkiliyorsa o iş yaş.O zaman o işi yapmayacak hak eden biri işi alacak.Yalnız üslup çok yumuşak böyle durumlarda ortamı olabildiğine geren biri olarak şu ana kadar sorun yaşamadım.
    Yanlışsın bence vatandaşın işi her zaman yolunda gitmiyor malesef. Hastalığın , ekonomik sorunların vs zamanı tarihi yok. Ne zaman ne olacağını kimse bilemez. Bugün iyisin peki ya yarın ? Lütfen biraz esnek olun arkadaşlar ya.
    Green Arrow bunu beğendi.

Bosix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli 250 tnt -> Ducati 696 Monster
    abartılacak bır sey degıl 1 damla yanı , yolda camur sıcratan araclarla ne yapacaksınız ?
    Chronix ve oyunageldim bunu beğendiler.

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    opet ve arada bir po kullanıyorum genelde aynı pompalara giderim bana bırak pompayı derim pompacı gider başka araçlara bakar ben çıkarırım benzin damlatmadan, arada bi onlarında ilgilendiği oluyor sohbet ediyoruz vs. ama hepsi de son damlasına kadar benzini boşaltıp depoya damlatmadan çıkarıyorlar size öküzü denk gelmiş.

schumacher__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık 4 teker..
    Bu hiçbir şey, motorun ilk zamanlarında OPET'te yaşadığımı anlatayım:

Eleman pompayı yerleştirdi başka arabanın yanına gitti, ben de motorun başında telefonla konuşuyorum. Geri zekalıların pompası bozukmuş, depo doldu pompa atmayınca benzin aynı hızda fışkırmaya başladı, ben olayı görüp de pompayı çıkarana kadar rahat 1-1.5 lt. benzin boşaldı motorun üzerine. Bizim motorda depo sele altında olduğundan o kısımdaki plastikler, zincir vs. komple benzin oldu. Ben sinirlendim tabi elemana madem pompa bozuk niye başında beklemiyorsun deyince başladı söylenmeye ben sadece seninle mi ilgilencem vs. diye iyice tepem attı motorun her tarafı benzin oldu diye kızdım. Fazla uzatmayacaktım ama elemana baktım kafasını çevirdi küfür ederek gidiyor, iyice delirdim 10 dk. bağıra çağıra istasyonun içinde tartıştık hala laf söylemeye çalışıyor. 56 küsür tutmuştu 50 verdim bi de üstüne kalan parayı istiyor utanmadan maaşımdan keserler banane diyerek. Araya giren müşteriler zor ayırdılar pompacı ve arkadaşları hala bana laf söylemeye çalışıyorlardı. Sonra yıkamaya aldım da baştan aşağı yıkadım motoru.

Demem o ki beterin beteri var, dua et de böyle birşey gelmesin başına.

Motosikleti
    Mondial RX3
    Kardeş hassasiyetini anlıyorum ancak fazla yaşamazsın malesef,bu ülkede yaşamak istiyorsan sadece düzeltebileceğin kadarını fazla zorlamadan düzelt(en yakınlarından başla yoksa sopa yersin),davranışlarınla örnek ol,kalanında odun ol düşünme kafaya takma yapacak başka birşey yok.

A.Türker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Çok kafanıza takmayın hocam insanlık hali boşverin. Birbirimize bu kadar kızgın olmayalım bakmayın burdaki ergenlerin şököyöt öt demesine.
    oguzhan6161 ve mete_han bunu beğendiler.

Alıntı schumacher__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu hiçbir şey, motorun ilk zamanlarında OPET'te yaşadığımı anlatayım:

Eleman pompayı yerleştirdi başka arabanın yanına gitti, ben de motorun başında telefonla konuşuyorum. Geri zekalıların pompası bozukmuş, depo doldu pompa atmayınca benzin aynı hızda fışkırmaya başladı, ben olayı görüp de pompayı çıkarana kadar rahat 1-1.5 lt. benzin boşaldı motorun üzerine. Bizim motorda depo sele altında olduğundan o kısımdaki plastikler, zincir vs. komple benzin oldu. Ben sinirlendim tabi elemana madem pompa bozuk niye başında beklemiyorsun deyince başladı söylenmeye ben sadece seninle mi ilgilencem vs. diye iyice tepem attı motorun her tarafı benzin oldu diye kızdım. Fazla uzatmayacaktım ama elemana baktım kafasını çevirdi küfür ederek gidiyor, iyice delirdim 10 dk. bağıra çağıra istasyonun içinde tartıştık hala laf söylemeye çalışıyor. 56 küsür tutmuştu 50 verdim bi de üstüne kalan parayı istiyor utanmadan maaşımdan keserler banane diyerek. Araya giren müşteriler zor ayırdılar pompacı ve arkadaşları hala bana laf söylemeye çalışıyorlardı. Sonra yıkamaya aldım da baştan aşağı yıkadım motoru.

Demem o ki beterin beteri var, dua et de böyle birşey gelmesin başına.
    Maliyetini bilmemnesini geçtim benzin o sıcak motorda iyi alev almadı.. İşte o zaman ihmalkar olmanın bedelini görürlerdi ..

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)