Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Lütfen motor öneeriniz.

Motovento
    REKLAM ALANI

o paraya alınabilecek sanırım en iyi motor bajaj boxer 150,
    bir araştır istersen, iyi akşamlar
    something123, yüksel66 ve BatuhanS bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    AliCem Yener - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    3000tlye bajaj boxer alabilirsiniz. O fiyatlarda en iyi motor boxerdır başka bir şey öneremem malesef. Tipi çok iyi değildir ama bu motorla forumda uzun yol yapqn arkadaşlar var. Motorun yakıt sarfiyatıda çok az. Arkadaşlar neden ö ermemiş hala şaşırdım. İyi geceler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:18 ----------

Anaa konunun 2. Sayfası varmış yeni farkettim. Öneren arkadaşlar kusura bakmayın.
    BatuhanS bunu beğendi.

yasin. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Alıntı BatuhanS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle merhaba ben Batuhan 22 yaşında bir üniversite öğrencisiyim bütcem 3000 tl civarı boyum 1.92 90 kiloyum 1 yıldır elektrikli kullanıyorum okullarımız açıldı malum ehlyete yazılıyorum bu hafta ve vitesli motorsiklet almak istiyorum fakat motoru SIFIR almak istiyorum ki her şeyini öğreniyim rödaj dönemini kendim yapayım gibisinden bana önerebileceğiniz motor ve fikirlerinizi bekliyorum arkkadaşlar şimdiden teşekkürler iyi günler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:57 ----------

Konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın
    sıfır almak biraz mantıksız ama onuda biliyosun dimi plaka parası cart curt derken baya masraflı oluyor yani düsük bi bütcen oldugu icin soyluyorum eger düsünürsen 1000 km de falan almanı tavsiye ederim 1000 km de motora hic bişey yapamaz bi insan bide boyle orta yaslı bi insandan alırsan cok daha iyi olur rodajı güzel yapılmış olsun yeter baska sorunu olmaz 1000 km deki bi motorun ilk bakımınıda sen yaptırmıs olursun yada yeni bakımdan cıkmıs olur.
    eger dusunursen mondial z one 150 lere tvs apache rtr 150 lilere mondial drift lere (sıfırada paran yetiyor) bajaj serilerine (güzel ve kaliteli bi markadır cin mallarına gore) aklıma suan baska gelmiyor cin malı adi mal diyolar cbf oneriyolar ybr oneriyolar onlarda cinde üretiliyor işcilik aynı parca kalitesi farkı oluyor işte biraz arastır icine ne sinerse onu düsün derim iyi aksamlar
    BatuhanS bunu beğendi.
    --LAFFİNG DEVİLS--

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Alıntı Dağcı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o paraya alınabilecek sanırım en iyi motor bajaj boxer 150,
    bir araştır istersen, iyi akşamlar
    bajaj önerisini bekliodum euehue
    BatuhanS bunu beğendi.

yasin. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Alıntı awesomee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bajaj önerisini bekliodum euehue
    o paraya ne alabilicen ki adamlar tam o fiyat icin yapmış :D aslında motoruna bakarsan yagını suyunu tuzunu eksik etmezsen hic bi motor sıkıntı cıkarmaz gibime geliyo en azından bi 20 bin km sorunsuz gider yani cin malıda olsa.

ben neden mondial z one 180 aldım üstten eksantirikli az titreme yapıyo birazda sekilcilik var tabi bide ogrenmelik aldıgım icin ucuz yollu parcası muazzam derecede ucuz cokta yakmıyo 10 15 bin km yapınca r25 alıcam insallah maddi durum uyarsa motor patlasa bile cok cok üzülmem yani pek pahalı degil temizlerini 3.700 e 4000 e buluyosun :D önerirmisin dersen lastik ebatlarından dolayı sıkıntıdayım bu aralar lastik bulmak biraz zor vites gecisleri bazen sıkıntılı kronik bi hata zaten baskada bi sorunu yok gayet torklu bi makina yani sıkıntı cıkarmadı suana kadar memnun gibiyim
    BatuhanS bunu beğendi.
    --LAFFİNG DEVİLS--

Freanzhyle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Gomax 150
    Alıntı BatuhanS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Okullar başlıyor malesef para kazanamam burada iş imkanı yok ve 2.öğretim olmam dezavantaj benim halimden çok iyi anladın sabretmek istememem gibi yorumların için teşekkürler şimdilik kaafamdaa ya Sıfır Lifan discovery 150 yada Cbf 150 2.el var tekrardan çok teşekkür ettim
    Kardeşim şöyle söyleyeyim 2. öğretim olman senin için kesinlikle avantaj. Bulunduğun ildeki veya ilçedeki kafeler part time deli gibi garson falan arar şu sıralar. Sabah erken kalkarsın gidersin işine akşamüstü de işten çıkar okuluna gidersin. Birazcık sabretmeyle mükemmel bir motor alırsın üzerini tamamlayıp. Benim birçok 2. öğretim arkadaşım şu birkaç gün içinde işe başlayacak,hepside ya cc yükseltecek ya da senin gibi ilk motorunu alacak. Bi araştır bak çalışan arayan kafelere.
    BatuhanS bunu beğendi.

kara_kule - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf 250
    bende arkadaşların tam tersi bişeyler yazayımda değişiklik olsun,bakarsın kafana yatar.sanırım öğrenme aşamasındasın ve tecrüben yok,şimdilik bi çinli motorla başlayabilirsin,illaki ybr cbf olması gerekmez,parçası kolay bulunabilen fiyatıyla seni üzmeyecek cinsten birşeyler deneyebilirsin,düş kalk yaptır devam et,biraz daha tecrübe kazanıp para biriktirebilirsen daha iyisine binerken kafanda soru işareti kalmaz en azından
    BatuhanS bunu beğendi.

BatuhanS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1000CC Elektrikli Bisiklet. :)
    Herkese çok teşekkür ederim tavsiyeleriniz doğrultusunda Bajaj boxer 150 bakıyorum tekrar teşekkür ediyorum

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...20891436/detay

Hala duruyorsa bunu pazarlıkla alabilirsin.

Bir de bu var ama bilen biriyle bakmak lazım :

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...33784581/detay

Öyle Çin motoru dökülür falan laflarına da inanma. İyisini alıp hırpalamazsan hiçbir şey olmaz.
    BatuhanS bunu beğendi.

samet10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 400
    1.5 aydır mondial 150 mash kullanıyorum

eğer ki 60-70 i geçmeyeceksen sorun çıkartacağını düşünmem zorlanmaya gelmez bu bütçedeki motorlar
    BatuhanS bunu beğendi.

o paraya emisol al, seni üzmez yıllarca sorunsuz binersin..

2bin tl den başlıyor..

http://www.sahibinden.com/motosiklet...ewType=Gallery

hatta şunu kaçırmazdım.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...27015336/detay
    BatuhanS ve İlker41 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)