Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

önemli

Motovento
    REKLAM ALANI
    Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Arkadaşlar merhaba,

Motosiklet hepimizin ortak tutkusu fakat önemli çook ama çook eksiklerimiz bulunmakta! Bazılarımızın hiç yok bazılarmızın da Sürücü Belgesi yeterli değil ve Temel Trafik kuralları, Teknik bilgi ve beceri, Hata üstüne hata getiren unsurlar böylece uzayarak gitmekte.
    Bu hataların bir çoğu Motosikletin arkasında 2'inci bir şahısın bulunması ile artmakta! Özellikle de muhabbet edereken! O Motor ve Rüzgar gürültüsünün arasında sürücü söylenenleri anlayabilmek için kafasını Sağa, Sola çevirerek yanıt vermeye çalışmakta!

Avrupa da bu konuya basit bir çözüm var '' Intercom '' ama Türkiye de vu ürünün İthalatçı ya da üreticisi varmı bilmiyorum?

Ürün çok basit: Mono olan türleri; Tek kulaklıklı ve esnek mikrofonlu sürücü ve misafiri biribiri ile iletişim sağlamasına yarıyor. Kulaklıklı mikrofon Kask içine sabitleniyor ve küçük bir kutu içinde bulunan 2 ad. Pille çalışmakta.
    Üst modeller: Stereo ( Çift kulaklıklı- Mikrofonlu ) ayrıca bu ürüne hariçten CD çalar, Cep Telefonu, MP3 çalar bağlanabilmekte!

Bazı Motosiklet üreticileri örnek, BMW,Honda,Yamaha vs bu sistemi yüksek modellerde standart olarak sunmakta! 12W ile çalışmakta.

Bu ürünler sürüş esnasında Motosiklet üstündeki kişilerin rahatça haberleşmesi ve aynı zamanda müzik dinlemesine yaramakta.

e bay'ı bilenleriniz varsa bu ürünü Morad und Zubehör link'i altında ''Intecom'' olarak bulabilirsiniz. Ben Almanya dan bir takım getirtmeye karar verdim ama belkide bir ithalatçısı vardır ve Türkiye de tedarik edilebilir.

Saygılar,
    Özer

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ninya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax 250 z plus
    Güzel bir konuya değinmişsin ama olayı havadurumu anlatır edasında anlatmışsın. Yapmakta-etmekte-gitmekte gibi kelimeler biraz tuhaf kaçmış.

leventkozcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x9 500
    Alıntı ninya adlı üyeden alıntı
    Güzel bir konuya değinmişsin ama olayı havadurumu anlatır edasında anlatmışsın. Yapmakta-etmekte-gitmekte gibi kelimeler biraz tuhaf kaçmış.
    arkadasım ozer arkadasımız guzel bır konuya degınmıs bence o ortaya guzel bır konu atmıs arastırmasınıda bız yapalım ozaman yapmakta-etmekte gıbı kelımelerı ben yaptım sende yap dıye kullanabılırsın demı ama
    Dünyanın her yerinden herkesin yenileceği bir yer vardır. Kimilerini yenilgi yıkar , kimileriyse zaferle küçülür, bayağılaşırlar. Büyüklük, hem yenilgiyi, hem de zaferi kabullenebilen kişilerde yaşar.
    Asiller idare eder. Acizler şikayet eder. Basitler ise iftira eder...

tmrbaykal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    herkezin bir yazı tarzı vardır.
    bu abimizde birdahadi sefere biraz dikkat eder.
    bu tarzda cevaplar kişilerin iştahını kaçırır.

konu güzel bir konu masrafı nedir ?
    sen hiç araştırmadanmı yurt dışı siparişi verdin ?
    çok çalışmam lazım çoook.:)

TenTen35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nedir bu eleştiri merakı anlamıyorum. Nedir bu görünüş önemsenmesi arkadaş ne demek istemiş neye dikkat çekmiş ne anlanmış ne görülmüş...

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Merhaba,

önemli olduğunu düşündüğüm konuları gerektiği gibi açıklamaya gayret ediyorum! Elbette ürünün özelliklerine değinirken ve tecrübeden söz ediliyorsa, o vakit anltımıda, Yapmakta,Etmekte ve yaramakta şeklinde olmalı!

önemli olan; Anlatmaya çalıştığımın anlaşılır olması ve anlaşılması..

Sorusu olan arkadaşlara yanıt vermeye çalışırım...

Evet Yurt Dışında en basit sistem set olarak ( e bay'de ) 20-25,-€ dan başlamakta ve 40,50,-€ şeklinde devam etmekte. Hazır donanımlı Kask'larda var fakat fiyatları bayağı yüksek.

Selamlar,
    Özer

ustaoglu4840 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YbR 125 :)
    sana katılıyorum
    İnsanlara ne söylerseniz söyleyin karşı tarafın alabileceği kadarıyla sınırlıdır !

tmrbaykal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    masrafı nedir ?
    sen hiç araştırmadanmı yurt dışı siparişi verdin ?

ben sormuştum.
    çok çalışmam lazım çoook.:)

leventkozcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x9 500
    arkadaslar konuyu begenmeyen acıkla falan yapmasın kımsenın ıstagını kacırmaya kımsenın hakkıyok elestırılerınde bı dozu olmalı hıc gerek yok...
    Dünyanın her yerinden herkesin yenileceği bir yer vardır. Kimilerini yenilgi yıkar , kimileriyse zaferle küçülür, bayağılaşırlar. Büyüklük, hem yenilgiyi, hem de zaferi kabullenebilen kişilerde yaşar.
    Asiller idare eder. Acizler şikayet eder. Basitler ise iftira eder...

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu konu hakkında 4-5 defa başlık açıldı ve soruya net cevaplar geldi..arama özelliğini kullanarak "intercom" yazın aratın tüm başlıklar karşınıza çıkacak
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler