Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Asker Öncesi Son Gezi Planı

Motovento
    REKLAM ALANI
    afyonlu003 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ TİGER250, HONDA CBR250R HONDA 600F
    Merhabalar bu sene Kasım ayında askeri birliğe teslim oluyorum nasipse Şimdi askere gitmeden önce gezi yapmayı düşünüyorum gezi tahminen Ekim ayının ortalarına doğru olacak. Kafamda daha belirleyemediğim bir rota var, o yüzden sizin de yardımlarınızı bekliyorum.
    Şimdi ilk olarak rotayı bu şekilde düşündüm ;

Şimdilik aklımda bu var ama o mevsimde Çanakkale nasıl olur bilmiyorum? çünkü daha önce o zamanlarda gitmedim. Acaba yağmur dan gözlerimi açıp gezebilir miyim ? Hadi hava güzel peki gezmek için 2 gün yeterli olur mu ?

Çanakkale olmazsa aklımda şu var ;

Yani şuan tek sıkıntım Çanakkale acaba gitsem mi gitmesem mi ??
    Birde kalacak yerler de düşüncem şu şekilde= Çanakkale olursa orada pansiyon da kalmayı düşünüyorum bir kaç yere baktım günlüğü 40 ile 50 TL arası değişiyor. İzmir de teyzem olduğu için orayı es geçiyorum. Geri kalan yerde çadır atmayı düşünüyorum ama o mevsimde acaba nasıl olur ?? veya da hiç çadır işene girmeden pansiyon tarzı bir şeyler mi ayarlasam ki. Ve bu geziyi bir hafta veya da biraz daha uzun sürecek çünkü ramazan bayramında ki gezimde bir çok güzel yeri görememiştim onların da acısını çıkartıcam
    Özellikle Çanakkale için yorumlarınızı ve konaklama vs için yorumlarınızı bekliyorum. Şimdi den teşekkür ederim
    City Bike Racing 250r -- AFYONKARAHİSAR / MERKEZ

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    tvs apache
    Antalya ya gidişi ısparta uzerinden düşünebilirsen yol daha zevkli, manzaralar super. Sahil kesimlerinde çadır konusunda sıkıntı yaşamazsın. Hatta uygun kalabileceğin yerler de vardır. Oralar için sezon bitti cunku. Yağış konusu sıkıntı olabilir. Bu sene yağmurlar insan gibi yağmıyor. Onun içinde meteorolojinin sitesinden ekim ayı ortalamalrına bak. Başlangıç gununu iyi seç.
    afyonlu003 bunu beğendi.

burak1990 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Minsk 125 - Bajaj Boxer 150
    Yağmur olur mu olmaz mı bilmiyorum. Geçen sene iyiydi bu aylarda. Çanakkaleye gelirsen eğer, ben Bayramiçteyim. Kaz dağları tüm gezginlerin olmazsa olmazı. Çanakkaleye 1 saat uzaklıkta. Edremite giderken yol üstünde sayılır zaten. Misafir etmekten mutluluk duyarım. Yarım saat mesafede ayazma var, harika bir yerdir. Çanakkalede de bir çok konuda yardımcı olma şansım var. aklında bulunsun.
    afyonlu003 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı mfs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Antalya ya gidişi ısparta uzerinden düşünebilirsen yol daha zevkli, manzaralar super. Sahil kesimlerinde çadır konusunda sıkıntı yaşamazsın. Hatta uygun kalabileceğin yerler de vardır. Oralar için sezon bitti cunku. Yağış konusu sıkıntı olabilir. Bu sene yağmurlar insan gibi yağmıyor. Onun içinde meteorolojinin sitesinden ekim ayı ortalamalrına bak. Başlangıç gununu iyi seç.
    sahil kısımları yağış bakımından pek sıkıntı olmaz ama beni düşündüren Çanakkale. Ben genellikle Antalya ya giderken de gelirken de Burdur dan gelirim Isparta yoluna daha önce hiç girmemiştim

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:06 ----------

Alıntı burak1990 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yağmur olur mu olmaz mı bilmiyorum. Geçen sene iyiydi bu aylarda. Çanakkaleye gelirsen eğer, ben Bayramiçteyim. Kaz dağları tüm gezginlerin olmazsa olmazı. Çanakkaleye 1 saat uzaklıkta. Edremite giderken yol üstünde sayılır zaten. Misafir etmekten mutluluk duyarım. Yarım saat mesafede ayazma var, harika bir yerdir. Çanakkalede de bir çok konuda yardımcı olma şansım var. aklında bulunsun.
    Sizi bulup bir bardak çağınızı da içip giderim rahatsız ederim mutlaka sizi
    burak1990 bunu beğendi.

burak1990 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Minsk 125 - Bajaj Boxer 150
    Ne rahatsızlığı, memnuniyetle ayrıca bozcaada motorla keşfedip gezmek için harika bir yerdir ama o mevsimde denize giremeyeceğinizden çevre gezisi ve kamp için düşünebilirsiniz.
    afyonlu003 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı burak1990 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne rahatsızlığı, memnuniyetle ayrıca bozcaada motorla keşfedip gezmek için harika bir yerdir ama o mevsimde denize giremeyeceğinizden çevre gezisi ve kamp için düşünebilirsiniz.
    eyvallah hocam saolasın size özelden dönüş yaparım

Motosikleti
    Biraz daha yardım edebilecek yokmu??

ByKaho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kuşadasına ugruycaksan şirincede 1 pansıyon ayarlıyıp şarapların tadına bakmanı tavsıye ederım konaklamak şartıyla tabi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)