Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

mondial 125 AGK motor devri hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI

Slm Arkadaşlar Ben 125 Agk Var Tek Sorunum Silindirin Yanından çıkan Eğri Bi Demir Boru Var O Demir Borudan Ateş Geçiyo Demir Boruda Bir Plastik Hortum Aracılığıyla Yukardaki Bi Sisteme Iletişim Sağlıyo Ama Motor O Hortumu Eritiyo Neden Eritiyo Oradan Neden Ateş Gelio !!!!!!!!!!!!! Bi Bilgisi Olan Varsa Yazabilirmi şimdiden Teşekküler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı aykut906 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slm Arkadaşlar Ben 125 Agk Var Tek Sorunum Silindirin Yanından çıkan Eğri Bi Demir Boru Var O Demir Borudan Ateş Geçiyo Demir Boruda Bir Plastik Hortum Aracılığıyla Yukardaki Bi Sisteme Iletişim Sağlıyo Ama Motor O Hortumu Eritiyo Neden Eritiyo Oradan Neden Ateş Gelio !!!!!!!!!!!!! Bi Bilgisi Olan Varsa Yazabilirmi şimdiden Teşekküler

ARKADAŞLAR BENDE MONDIAL 125 AGK VAR SORUNUMDA SİLİNDİRİN YANINDAKİ EĞRİ SİYAH Bİ DEMİR BORU VAR DEMİR BORUYADA PLASTİK HORTUM GEÇİYO O ORTUMDA YUKARDAKİ Bİ SİSTEM VAR ONA GEÇİYO YALNIZ O BORUDAN ATEŞ GEÇİYO VE HORTUMU ERİTİYO NEDEN ATEŞ GEÇİO ORADAN Bİ BİLGİSİ OLAN VARMI ŞİMDİDEN TŞK

slm arkadaşlar bende 125 agk var ama silindirin yanından çıkan eğri bir demir boru var o boruyada plastik hortum takılıyo o hortumda yukarrda bi sistem var ona bağlanıo ama borudan ateş geçiyo hortumu eritiyo neden ateş gelio ordan bi bilgisi olan varmı
    Egsoz manifolduna uzak olması lazım artık o kablo veya hortum herneyse, herhangi bir kablo tutucun eksikse kızgın egsoza değer ve yanar.

genemi arkadaşlar

kardeş eksoz manifolduyla alakası yok büyük bi ihtimal ordan zehirli gazlar gelecekki o sisteme gidecek yani ateş gelmeden o hortumu eritmeden o sisteme gidecek o sistemdende hava filitresine girecek hava filitresine o sistemeden giden bi hortum var yani devir daim oluyo anladın beni

motor hocası isimli üye kardeşim msn varsa orda muhabbet edelim burda olmuo orda bol bol tartışırız ben sana resmide gösteririm oqe
    motorum zor durumda

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler