Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Acil yardım

Motovento
    REKLAM ALANI

Öncelikle herkesin bayramı mübarek olsun.
    Arkadaşlar kırmızı ışıktan kalkarken vites büyüttüğüm de bir anda vitesi boşa çıktığını anladım. Hemen kenara çekip baktığımda zincirin attığını gördüm. Zinciri taktım fakat çok bol ve yavaş yavaş gittiğim de sanırım sanzimandan takir takır sesler geliyor sorun ne olabilir yoldayım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Henüz yok. Olunca, ucuz bir Çinli olacak...
    Geçmiş olsun.

Şanzıman gibi karmaşık bir mekanizmadan ses geliyorsa her şey olabilir, hiç bir şey de olmayabilir. Herkes kendince başından geçmiş bir olayı burada anlatıp endişenizi azaltmaya çalışabilir, ama hiç birinin sorunu çözeceğini zannetmiyorum.

Saat 14.24'te "ACİL" kodu ile sisteme düşen bu mesaja bu saate kadar bir yanıt verilmediğine göre herhalde aciliyetini kaybetmiştir ve umarım siz hâlâ yolda değilsinizdir. Muhtemelen motosikletinizi eve veya tamircinize götürmüşsünüzdür. Gelişmeleri aktarırsanız burada bekleyen bizler de merakımızı gideririz.

sezgingulmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni GT170 / Mondial RX3İ EVO
    Zincir bol ise saga sola surtup ses yapar sanzi degildir o. Zinciri gerdirince belli olur

Etarhan bey sağolun. Ses parçalanan zincirin sağa sola çarpmasıyla geliyormuş. Allahtan hızlı iken kopmadı . Belki sonuçlar kötü olabilirdi allah korumuş. Bayram dolayısıyla servisi kapalıydı. Yaşadığım yer nedeniylede açık yer yok ve motor un parçasını bulabileceğim yer yoktu. Güvenelir bir yere itip bayramdan sonra halledeceğiz.

Motor bu arada er6n di.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)